Piłka nożna jest dla dziewczynek!

18-02-2020, 10:27 Dodatkowe projekty

Mimo, że wiele osób uważa, że piłka nożna to sport dedykowany płci męskiej, zawodniczki APR Ladies pokazują, że jest inaczej. Unikatowy w skali całego kraju, projekt APR Ladies, powstał z myślą o zawodniczkach, które marzą o piłkarskiej karierze. Jego celem jest stwarzanie dziewczynkom jak najlepszych możliwości piłkarskiego rozwoju, tak aby mogły stale podnosić swoje umiejętności gry w piłkę i realizować swoją piłkarską pasję. Dziewczynki biorące udział w treningach nie muszą przejmować się presją jaką może wywoływać gra w jednej drużynie z chłopcami.

Kadra szkoleniowa

Mierzymy wysoko i współpracujemy z najlepszymi kadrą szkoleniową. Nasze trenerki cieszą się wieloletnim doświadczeniem zarówno szkoleniowym jak i zawodniczym. Posiadają kwalifikacje i licencje UEFA. Od kilku lat z powodzeniem prowadzą drużyny w strukturach Akademii Piłkarskiej Reissa. Ich wiedza poparta o unikatowy system szkolenia skonstruowany na potrzeby APR Ladies pozwala na stały monitoring i rozwój piłkarek.

Co o treningach APR Ladies mówią same zawodniczki?

- Lubię grać w piłkę nożną. Kiedyś chodziłam na tańce, ale mnie nie przekonały i pomyślałam, że spróbuję przyjść na trening piłkarski i bardzo mi się spodobało. Lubię grać w piłkę z dziewczynami i chłopcami, ale lepiej czuję się na treningu z tylko z dziewczynami. W treningach najbardziej lubię mecze i berki. – mówią Zosia i Amelia (8 lat).

Jak widać, dziewczynki też mogą i chcą grać w piłkę nożną! Trzeba tylko dać im ku temu możliwości. Przyjdź na dwa bezpłatne treningi zapoznawcze i przekonaj się czy Twoja córka pokocha piłkę nożną jak inne zawodniczki APR Ladies. Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 508 670 262 lub ladies@akademiareissa.pl.

Czym różnią się te treningi od zwykłych treningów w grupie z chłopcami?

Treningi APR Ladies prowadzone są przez doświadczone i wykwalifikowane trenerki, które świetnie rozumieją specyfikę futbolu kobiecego. Zdobyte na boisku doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi i prowadzenia drużyn wykorzystują w szkoleniu dziewczynek, które jest dopasowane do wieku, możliwości i uwarunkowań dziewcząt.

Kto może dołączyć do APR Ladies?

Akademia nie prowadzi selekcji, w jej drużynach jest miejsce dla każdego, a grupy treningowe dostosowane są do kategorii wiekowych i umiejętności. Treningi odbywają się przez cały rok, także w czasie ferii zimowych i wakacji.

Zapisz się na dwa treningi zapoznawcze pod numerem telefonu: 508 670 262 lub pisząc na adres: ladies@akademiareissa.pl.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group