Baza Treningowa Akademii - Centra szkoleniowe

Młodzi piłkarze Akademii mają okazję do nauki piłki nożnej na najwyższej klasy boiskach sportowych, czego przykładem są obiekty, takie jak:

Centrum szkoleniowe APR Arena Dębiec

To pierwszy taki obiekt na mapie Poznania. Boisko ze sztuczną trawą najwyższej jakości zadaszone halą pneumatyczną w okresie jesienno-zimowym. Nawierzchnia wysoka na 6cm sprawia, że czujesz się jak na normalnym boisku. Trawa posiada certyfikaty FIFA Quality Pro.

Dojazd do naszego centrum jest niezwykle prosty – tuż obok znajduje się pętla tramwajowo-autobusowa Poznań Dębiec oraz węzeł autostrady A2. APR Arena Dębiec wyposażona jest w nowoczesny system grzewczy, dzięki któremu w obiekcie panują optymalne warunki treningowe przez cały rok.

Obiekt można zarezerwować tutaj.

Kompleks OSiR Baranowo (Gmina Tarnowo Podgórne)​

Jest to główna baza szkoleniowa naszego klubu, na której trenują m.in. reprezentacje Akademii. Kompleks sportowy w Baranowie jest specjalnie przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych. Słynie on ze specjalnej nawierzchni – trawy III generacji, posiadającej certyfikat UEFA. Gwarantuje ona wysoką jakość rozgrywek.

Warto nadmienić, że na obiekcie odbywają się liczne turnieje naszego klubu (Turnieje Regionów czy FootballPro Cup Masters), a także zgrupowania drużyn z polskiej Ekstraklasy.

APR Arena Leszno

APR Arena Leszno to w pełni wyposażony, nowoczesny obiekt przeznaczony do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Największym atutem boiska jest fakt, że zapewnia ono optymalne warunki do przeprowadzenia treningu niezależnie od pory roku.

Zadaszenie, system grzewczy i profesjonalne oświetlenie umożliwiają rozegranie meczu nawet w czasie deszczu, śniegu czy mrozu.

Obiekt można zarezerwować tutaj -> http://www.arenaleszno.pl/

Baza szkoleniowa w Dolsku

Boisko z naturalną nawierzchnią o wielkości prawie 2 hektarów to niewątpliwy atut Centrum Szkoleniowego w Dolsku. Ponadto zaraz przy murawie znajduje się nowoczesny hotel, który staje się przysłowiowym domem dla naszych zawodników podczas letnich obozów, zgrupowań czy turniejów i sparingów.

Na kompleks składa się również Orlik, pełnowymiarowe boisko do piłki plażowej i boisko do koszykówki. Uroku dodaje na pewno przepiękna aura okraszona jeziorem i przyrodą.

Baza szkoleniowa w Sędzinku

Folwark Matecznik to pięknie odnowiony dworek z XIX wieku, przy którym znajduje się szereg atrakcji. Boisko do piłki nożnej, miejsce na grilla czy prywatne spa - to tylko niektóre z możliwości spędzenia czasu w Folwarku. A wszystko to nieopodal Jeziora Niepruszewskiego!

Baza szkoleniowa w Jarocinie

Cztery pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej, płyty do treningu strzeleckiego i bramkarskiego, korty tenisowe, aquapark, hala sportowa z basenem. A to wszystko zlokalizowane przy hotelu Jarota w Jarocinie. W Akademii Piłkarskiej Reissa dajemy możliwość korzystania z najnowocześniejszych obiektów.

Baza szkoleniowa w Grodzisku

Akademia realizuje obozy sportowe, których celem jest przygotowanie do sezonu, na kompleksie boisk w Grodzisku Wielkopolskim, które odpowiadają wszystkim standardom UEFA oraz FIFA, na których regularnie do rozgrywek sportowych przygotowują się Kluby Ekstraklasy.

Baza szkoleniowa w Opalenicy

W Opalenicy zawodnicy mają zagwarantowany dostęp do warunków treningowych na najwyższym, europejskim poziomie. Świadczy o tym: 6 pełnowymiarowych boisk trawiastych,  hale sportowe, siłownie, boiska funkcjonalne i płyta główna stadionu miejskiego. Stworzenie idealnych warunków do rozwoju najbardziej utalentowanych zawodników jest efektem współpracy z gminą Opalenica, która od zawsze jest bardzo przyjazna piłce nożnej oraz o właścicielami Hotelu „REMES”, dzięki którym Opalenica jest w Polsce kojarzona z futbolem.

Baza szkoleniowa w Licheniu

Nowoczesna baza składa się z hali sportowej, salek funkcjonalnych, siłowni, boisk funkcjonalnych, basenu i obiektów przy hotelu ATUT, 2 pełnowymiarowe boiska trawiaste oraz płyta główna stadionu miejskiego.

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"