Dodatkowe treningi bramkarskie - Wielkopolska Akademia Bramkarska 

wiosenne nabory - treningi bramkarskie

Czy Twoje dziecko uwielbia grać na pozycji bramkarza, a jego marzeniem jest zostanie profesjonalnym goalkiperem? Jest to możliwe! Właśnie trwają nabory do dodatkowych treningów bramkarskich w Akademii. Pamiętaj, że  pasja jest w Twoich rękach! To Ty możesz wpłynąć na sukces swojego dziecka! Zapisz się na darmowy trening bramkarski. Akademia Piłkarska Reissa poleca dodatkowe zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku 7-19 lat z wykorzystaniem metodologii Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej.

Wybieram trening na lokalizacji:

Baranowo >>

Jarocin >>

Konin >>

Poznań Dębiec >>

Szamotuły >>

Więcej informacji na temat wiosennych naborów do dodatkowych treningów bramkarskich znajdziesz tutaj

Od czego powinniśmy zacząć jeśli nasze dziecko stwierdzi, że jego miejsce na boisku znajduje się w bramce? 

Po pierwsze pozwólmy mu cieszyć się grą! Na samym początku aspekty techniczne nie grają aż tak kluczowej roli, jednak warto szkolić dziecko w tym kierunku, aby zdobyte umiejętności mogły przyczynić się do sukcesu na boisku w późniejszym czasie. Właśnie z myślą o młodych zawodnikach, którzy swoją przyszłość widzą między słupkami  powstał projekt Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej. Jej celem jest podnoszenie umiejętności bramkarskich poprzez specjalistyczne ćwiczenia oraz sprzęt przeznaczony do treningu bramkarskiego.

Jednak skąd mamy wiedzieć, że nasze dziecko najlepiej czuje się w bramce?

Warto z nim rozmawiać i obserwować co sprawia mu największą radość. Tak też zrobił pan Paweł, który jeszcze rok temu pisał do nas: 

Mój 8-letni syn ciągle wraca do domu w podartych spodniach. Bronił na świetlicy, bronił na placu zabaw, bronił w drodze ze szkoły, no to się spodnie podarły. Jak gra w FIFĘ też próbuje bronić. Broni też bardziej profesjonalnie w swojej drużynie, ale wracając do podartych spodni, których zużycie chciałbym trochę zminimalizować, pomyślałem aby zapisać go na zajęcia dedykowane bramkarzom. 

Jak powiedział tak zrobił, a Piotr od ponad roku jest aktywnym zawodnikiem Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej. Postanowiliśmy zapytać o wrażenia ponownie i oto co usłyszeliśmy:  

Dzięki treningom w WAB Piotr przez cały poprzedni sezon piłkarski miał zagwarantowane miejsce w bramce i razem z kolegami awansował do 1 ligi WZPN. Trener Paweł Linka zawsze prowadzi trening tak, aby dzieci dobrze się bawiły i przeżywały wielkie emocje, a jednocześnie przekazuje zawodnikom wiedzę i umiejętności bramkarskie . Kiedy obserwuję zajęcia prowadzone przez trenera Pawła to widzę, że tam nie ma czasu na nudę, nikt nie stoi w tradycyjnej kolejce jak to bywa na niektórych treningach, tutaj każdy jest zaangażowany w grę w takim samym stopniu.

Podopieczni WAB pracują w małych grupach nad poprawą takich elementów jak: kondycja fizyczna, technika bramkarska i siła mentalne. To wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która ma za sobą występy w polskich i zagranicznych konkursach. Do zajęć wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, a treningi oparte są o autorską metodykę szkolenia. Dzięki ciężkiej pracy na treningach mogą oni liczyć na powołania w klubach partnerskich.

Obejrzyj wywiad z trenerem Pawłem Linką

Kontakt: 508 670 303

m.witkowska@akademiareissa.pl

Projekt i wykonanie: cogitech group