Postaw na bramkę i przyjdź na dodatkowy trening bramkarski!

21-09-2020, 12:10 Lubisz stać na bramce podczas treningów na lokalizacji? Dołącz do projektu Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej i zachowaj czyste konto podczas rozgrywek! Dodatkowy trening bramkarski przyniesie wiele korzyści dla samego zawodnika, jak również całej drużyny. A to z pewnością przełoży się na indywidualny oraz grupowy sukces zawodników na boisku podczas rozgrywanych meczy!

Wskocz na wyższy poziom szkolenia – skup się na fundamentach!

14-09-2020, 13:52 Rozwój młodego piłkarza to złożony proces, który poza rozwojem fizycznym powinien bazować także na innych obszarach. Dla osiągnięcia najlepszych efektów, które w późniejszym czasie dadzą pozwolą zawodnikowi zrobić profesjonalną karierę piłkarską potrzebny jest zarówno rozwój fizyczny, psychiczny jak i mentalny. Z myślą o osobach, którym zależy na indywidualnej współpracy z trenerem, na poprawie poszczególnych umiejętności piłkarskich oraz kompleksowym rozwoju we wszystkich obszarach powstał projekt Indywidualnych Fundamentów Gry. Dlaczego treningi w małych grupach są doskonałym rozwiązaniem pod względem szkoleniowym? Czym są fundamenty gry, nad którymi powinien pracować każdy zawodnik? Dlaczego oprócz treningu piłkarskiego warto wdrażać także aktywność ogólnorozwojową? I wrzeszczcie w jaki sposób zapobiegać urazom? O tym i o innych wskazówkach przydatnych w treningu piłkarskim opowiada koordynator i trener projektu Indywidualnych Fundamentów Gry – Bartosz Kubaszewski.

Dlaczego warto zostać Cheerleaderką?

08-09-2020, 13:06 Cheerleading większości z nas kojarzy się z grupą uśmiechniętych dziewczynek, tańczących z kolorowymi pomponami. Niektórym przychodzą też na myśl efektowne elementy gimnastyki prezentowane podczas występów, a jeszcze innym dopingowanie w meczowych przerwach. Czym tak naprawdę jest cheerleading? Jakie korzyści zyskują młode dziewczynki, które tańczą w drużynie cheerleaderek?

Wakacje 2020 – nie ma czasu na nudę!

03-06-2020, 11:38 Słońce już powoli wychodzi zza chmur, zaczyna się powolne odliczanie do wakacji. Nie zamierzamy spędzić ich w domu! Już teraz chętnie spotykamy się z Wami na boisku. Dodatkowo, zapraszamy na obozy, które organizujemy wraz z firmą Sportujmy! Sprawdź, co Akademia Piłkarska Reissa planuje tego lata!

Piłka nożna jest dla dziewczynek!

18-02-2020, 10:27 Mimo, że wiele osób uważa, że piłka nożna to sport dedykowany płci męskiej, zawodniczki APR Ladies pokazują, że jest inaczej. Unikatowy w skali całego kraju, projekt APR Ladies, powstał z myślą o zawodniczkach, które marzą o piłkarskiej karierze. Jego celem jest stwarzanie dziewczynkom jak najlepszych możliwości piłkarskiego rozwoju, tak aby mogły stale podnosić swoje umiejętności gry w piłkę i realizować swoją piłkarską pasję. Dziewczynki biorące udział w treningach nie muszą przejmować się presją jaką może wywoływać gra w jednej drużynie z chłopcami.
Projekt i wykonanie: cogitech group