Wakacje 2020 – nie ma czasu na nudę!

03-06-2020, 11:38 Słońce już powoli wychodzi zza chmur, zaczyna się powolne odliczanie do wakacji. Nie zamierzamy spędzić ich w domu! Już teraz chętnie spotykamy się z Wami na boisku. Dodatkowo, zapraszamy na obozy, które organizujemy wraz z firmą Sportujmy! Sprawdź, co Akademia Piłkarska Reissa planuje tego lata!

Piłka nożna jest dla dziewczynek!

18-02-2020, 10:27 Mimo, że wiele osób uważa, że piłka nożna to sport dedykowany płci męskiej, zawodniczki APR Ladies pokazują, że jest inaczej. Unikatowy w skali całego kraju, projekt APR Ladies, powstał z myślą o zawodniczkach, które marzą o piłkarskiej karierze. Jego celem jest stwarzanie dziewczynkom jak najlepszych możliwości piłkarskiego rozwoju, tak aby mogły stale podnosić swoje umiejętności gry w piłkę i realizować swoją piłkarską pasję. Dziewczynki biorące udział w treningach nie muszą przejmować się presją jaką może wywoływać gra w jednej drużynie z chłopcami.

Propozycja zajęć pozalekcyjnych dla chłopców i dziewczynek!

04-09-2019, 14:12 Zajęcia pozalekcyjne to bardzo ważny element w prawidłowym rozwoju dziecka. Rozbudzają w najmłodszych ciekawość świata, zainteresowania, a nierzadko dają początek pasji na całe życie. Uczą dzieci również umiejętności miękkich, dzięki którym łatwiej wchodzą one w relacje z innymi, lepiej radzą sobie ze stresem i wyrażaniem emocji oraz uczą się słuchania i uważności. Zajęcia sportowe pomagają w rozwoju ruchowym dziecka, co przeciwdziała otyłości i pozytywnie wpływa na ich postawę oraz zdolności motoryczne.

Kompleksowy rozwój młodego piłkarza. Czym jest i na czym polega?

28-08-2019, 09:49 Rozwój młodego piłkarza to złożony proces, który poza rozwojem fizycznym powinien bazować także na innych obszarach. Dla osiągnięcia najlepszych efektów, które w późniejszym czasie dadzą pozwolą zawodnikowi zrobić profesjonalną karierę piłkarską potrzebny jest zarówno rozwój fizyczny, psychiczny jak i mentalny. Z myślą o osobach, którym zależy na indywidualnej współpracy z trenerem, na poprawie poszczególnych umiejętności piłkarskich oraz kompleksowym rozwoju we wszystkich obszarach powstał projekt Indywidualnych Fundamentów Gry.

Pierwsze kroki młodego bramkarza. Jak rozpocząć bramkarską przygodę?

21-08-2019, 09:30 Podczas gry w piłkę nożną na boisku znajduje się 11 zawodników. Każdy z nich pełni w meczu inną rolę. Młodzi piłkarze często zmieniają swoją pozycję, aby wybrać tę w której czują się najswobodniej i która daje im najwięcej satysfakcji i radości. Jedną z najbardziej specyficznych jest pozycja bramkarza. Wymaga innego przygotowania oraz wyposażenia niż pozostałe i odgrywa na boisku kluczową rolę. Coraz więcej młodych graczy podejmuje decyzję o tym, że chcą iść w ślady Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Fabiańskiego czy Artura Boruca – najsłynniejszych polskich golkiperów. Jak pomóc małemu piłkarzowi rozpocząć bramkarską przygodę?
Projekt i wykonanie: cogitech group