Ścieżka kariery

Na początku drogi stawiamy na zrównoważony rozwój naszych zawodników (już od 3 roku życia). Tym, którzy dopiero do nas dołączają proponujemy tzw. ścieżka lokalizacyjną.

Przede wszystkim szkolenie młodych zawodników oparte jest o unikalną metodologię szkolenia przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Każdy zawodnik trafia do grup treningowych dopasowanych wiekiem i umiejętnościami, przykładamy wszelkich starań, aby dbać o jego zdrowie i odporność oraz gwarantujemy udział w wielu turniejach piłkarskich, gdzie stawiamy na integrację!

Poznaj szczegóły

 

Poznaj ścieżkę kariery naszych zawodników

Michał Gurgul i Allen Rozum to zawodnicy naszej Akademii, którzy aktualnie trenują w profesjonalnych klubach piłkarskich. Swoją przygodę piłkarską zaczynali na treningach lokalizacji Akademii, gdzie rozwijali swoje umiejętności i wspinali się po kolejnych szczeblach szkolenia piłkarskiego.

Historia Michała Gurgula

Historia Allena Rozuma

Podczas treningów na lokalizacjach obserwujemy rozwój zawodników wybierając najlepsze jednostki do zespołów Reprezentacji Regionów, czyli drużyn składających się z wyselekcjonowanych zawodników z grupy kilku lokalizacji usytuowanych blisko siebie.

Celem Akademii Piłkarskiej Reissa jest zapewnienie najlepszych warunków do rozwoju na każdym etapie szkolenia oraz wychowanie przyszłych reprezentantów Polski.

Ponad 10-letnie tworzenie struktur organizacyjnych i ciagła praca nad udoskonaleniem metodologii przyczyniły się do osiągnięcia sukcesów w różnych grupach wiekowych.

Dzięki odpowiedniej strukturze i organizacji rozwoju piłkarzy, nasze drużyny odnoszą sukcesy na każdym etapie szkolenia, a zawodnicy są powoływani do młodzieżowych Reprezentacji Polski i trafiają do uznanych klubów z Ekstraklasy.

Pobierz pełną prezentację szkoleniową!

img-responsive

Rozwój podopiecznych Akademii jest dla nas kluczowy, dlatego przykładamy najwięcej starań co do jakości treningów. U podstaw pracy w Akademii leży 10 fundamentów gry i to im podczas jednostek treningowych trenerzy poświęcają najwięcej uwagi.

Występują one w dwóch fazach – atakowania oraz bronienia.

Akademia wyróżnia się podejściem pedagogicznym i coachingowym, które wynika z nielinearnej pedagogiki – wskazujemy zawodnikom konkretne cele do zrealizowania, nie narzucając im jednej drogi

Dzięki temu wspieramy szkolenie zawodników kreatywnych, nieszablonowych i rozumiejących grę.

Czytaj więcej!

Szkolenie Akademia Piłkarska Reissa

Z myślą o dynamicznym rozwoju Akademia wydzieliła w ramach rozwoju zawodnika tzw. ścieżkę PRO, która obejmuje Reprezentacje Regionów, a także 3 ośrodki szkolenia powiązane z placówkami oświatowymi (SMS) oraz drużynę seniorów.

*PRO oznacza profesjonalny, rozwojowy, optymalny, czyli trzy założenia, jakimi powinna cechować się ścieżka kariery zawodnika.

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl