Seniorzy i CLJ

Akademia Piłkarska Reissa rośnie w siłę z dnia na dzień. Od sierpnia 2013 roku to już nie tylko klub sportowy dla młodych pasjonatów futbolu, ale także drużyna piłkarska, która występuje w rozgrywkach ligi międzyokręgowej. Zespół reprezentują głównie wychowankowie naszego Klubu. Jest to niesamowita szansa dla podopiecznych Akademii ogrywania się na poziomie seniorskiej piłki.

– Akademia Piłkarska Reissa zapewnia swoim podopiecznym ciągłość szkolenia. Ostatni szczebel to drużyna seniorska. Tym sposobem, zawodnicy Akademii mają zaplanowaną krok po kroku ścieżkę kariery – mówi Marek Pawłowski, Dyrektor ds. Sportu w Akademii Piłkarskiej Reissa.

Sezon 2022/2023

Tutaj sprawdzisz aktualne wyniki i tabelę.

Chcesz być z informacjami o drużynie seniorskiej na bieżąco? Zapraszamy na naszego facebooka.

Centralna Liga Juniorów

Już od kilku sezonów Akademia Piłkarska Reissa gra w najbardziej prestiżowych rozgrywkach juniorskich w Polsce, czyli w Centralnej Lidze Juniorów. PZPN jednogłośnie podkreśla, że gra w CLJ to ogromna szansa dla młodych piłkarzy i jest dodatkowym atutem w płynnym przejściu do seniorskich rozgrywek.

- Zapewniamy możliwość rywalizacji na najwyższym poziomie w Polsce, dzięki rywalizacji w Centralnej Lidze Juniorów. Dzięki pasji, zaangażowaniu i wiedzy trenerów pracujących z zawodnikami na co dzień sukces jest wypadkową, co potwierdzają chociażby wyniki zespołów w CLJ U-17 i U-15 oraz powołania do reprezentacji narodowej. Rozwój sportowy zawodnika jest dla nas bardzo ważny, ale celem nadrzędnym, oprócz wychowania Reprezentanta Polski jest to, aby we współpracy z rodzicami, kadrą nauczycielską nasi zawodnicy wyrośli na wartościowych ludzi. Zapewniamy im idealne warunki do rozwoju i dajemy szanse na spełnienie marzeń. - komentuje Koordynator ds. szkolenia APR PRO Opalenica Thomas Rozworski.

 

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"