Dla innych Akademii

Nasz klub zaprasza do podjęcia współpracy inne kluby sportowe, UKSy, SKSy, stowarzyszenia, czy fundacje krzewiące kulturę fizyczną wśród dzieci i młodzieży.

Przez ponad 12 lat funkcjonowania i budowania relacji z wieloma miejskimi, czy szkolnymi klubami i podmiotami wiemy, jak budować współpracę, by osiągnąć obopólne korzyści.

Nasze współdziałanie ma służyć przede wszystkim rozwojowi pasji do sportu w lokalnym środowisku (danej dzielnicy, miasta, czy regionu), tak, by połączone siły wywierały pozytywny wpływ na rozwój fizyczny jak największej liczby dzieci przy wysokiej jakości treningu.

Szanujemy lokalność i wspieramy rozwój miejskich klubów o wieloletniej tradycji, ale uważamy, że mamy narzędzia, które w nowoczesny sposób wspomogą lub uzupełnią strukturę szkolenia dzieci i młodzieży.

Jeśli prowadzisz klub lub jesteś trenerem, który samodzielnie szkoli zawodników zapraszamy Cię do współpracy. Zapewniamy:

  1. pełną obsługę prawno-administracyjną
  2. profesjonalny sprzęt treningowy
  3. wsparcie przy organizacji jednostek treningowych (m.in. autorskie konspekty)
  4. opartą o CLJ pełną ścieżkę szkolenia, którą mogą być objęci Twoi zawodnicy
  5. panel usprawniający zarządzanie klubem, który pozwala na szczegółowe analizy, sprawdzanie obecności oraz bezpieczne przechowywanie danych
  6. płatności online
  7. organizację akcji marketingowych i promocyjnych, włącznie z kampaniami Google Ads, czy Facebook Ads w Twojej miejscowości
  8. wsparcie w sprzedaży i zakupie strojów sportowych oraz nadruków

Postaw na pełen profesjonalizm i dołącz do najdynamiczniej rozwijającego się klubu sportowego szkolącego dzieci w zachodniej Polsce.

Obecnie współpracujemy z m.in.: Olimpią Brzeziny, LKS Ślesin, Polonią Leszno, GKS Włoszakowice, Zefką Kobyla Góra, Wartą Krzymów czy Rokitą Rokietnica.

Porozmawiajmy:

Szymon Cejba,

Dyrektor ds. marketingu i handlu,

t. 519840789,

email: s.cejba@akademiareissa.pl

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"