Sponsoring

Współpraca z Akademią to nie tylko świetna możliwość promowania marki poprzez najpopularniejszą dyscyplinę sportową w Polsce jaką jest piłka nożna. To także możliwość wpływania na przyszłość młodych zawodników, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile polskiego futbolu.

W ramach współpracy proponujemy szereg świadczeń: marketingowychwizerunkowychinternetowych oraz integracyjnych. Świadczenia dobierane są indywidualnie z uwagi na Państwa potrzeby. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności Państwa działań promocyjnych, dlatego zostawiamy Państwu wolny wybór. Wierzymy, że spersonalizowana oferta to dziś podstawa dobrej współpracy.

Zapraszamy Państwa do przeanalizowania naszej oferty, aby jeszcze lepiej zapoznać się z możliwościami Akademii Piłkarskiej Reissa. Sport, a w szczególności sport wśród dzieci, buduje bardzo pozytywne emocje, co również wpływa na postrzeganie sponsora.

Kontakt:

Szymon Cejba

s.cejba@akademiareissa.pl

+48 519 840 789

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"