Dziewczyny wkraczają do gry!

Przez kilka lat rozwoju klubu stworzyliśmy największą akademię piłkarską w Europie Środkowej. W swoich szeregach zrzeszamy 9000 zawodników ze 126 miejscowości. W naszych strukturach w chwili obecnej występuje znacząca liczba młodych piłkarek. Z myślą o ich komforcie i personalizacji szkolenia chcemy dać im gotowy produkt do podnoszenia swoich umiejętności, rozwoju i czerpania radości w najlepszym do tego środowisku. Ideę przyświecającą nam od samego początku jest połączenie sportu z edukacją i dobrą zabawą. Dlatego specjalnie dla dziewczyn akademii stworzyliśmy dwa projekty.

 


O projekcie APR Ladies - drużyna piłkarska dla dziewczyn

APR Ladies to drużyny piłkarskie stworzone z myślą o dziewczynkach, które chcą rozpocząć profesjonalne treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry. Rosnące zainteresowanie piłką wśród dziewczynek często zderza się z brakiem odpowiednich warunków do treningu. Stąd nasza oferta APR Ladies! :)

Czytaj więcej i sprawdź harmonogram treningów


O projekcie Panthers Cheerleaders - drużyna cheerleaderek

Akademia Cheerleadingu Panthers Cheerleaders to zajęcia taneczne z elementami akrobatyki dla dziewczynek w wieku 4-11 lat. Łączymy  muzykę, radość i energię z tańcem, rozwojem fizycznym i zabawą! Wiele dziewczyn w młodym wieku wykazuje zainteresowanie akrobatyką oraz tańcem, niestety często nie ma możliwości rozwoju swoich zainteresowań i talentów, stąd wiele z nich rezygnuje z dalszych starań. Panthers Cheerleaders wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje możliwość połączenia aktywności i sprawności fizycznej z zabawą poprzez profesjonalne treningi, pod okiem specjalistów. Dzięki występom przed publicznością, dziewczynki uczą się także pewności siebie, która w tym wieku jest szczególnie istotna.

Czytaj więcej i sprawdź harmonogram treningów

Projekt i wykonanie: cogitech group