APR Ladies


 

APR Ladies to drużyny piłkarskie stworzone z myślą o dziewczynkach, które chcą rozpocząć profesjonalne treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry. Rosnące zainteresowanie piłką wśród dziewczynek często zderza się z brakiem odpowiednich warunków do treningu. Stąd nasza oferta APR Ladies! :) Informacja o zapisach na samym dole.

 

Dla kogo? 

1. Chcesz rozpocząć treningi z piłki nożnej i szukasz klubu sportowego? 

APR Ladies powstało z myślą o dziewczynkach, które nie tylko grają już w piłkę, ale także tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w futbolu. Nasze zajęcia dopasowane są do poziomu umiejętności zawodniczek i odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerek. Konsultacje są darmowe i jedyne co potrzebujesz to zaświadczenie zdrowotne o możliwości treningu.

2. Twoje dziecko trenuje już w klubie piłkarskim?

Jeśli Twoja córka gra w klubie piłkarskim i chce dołączyć do APR Ladies to nic nie stoi na przeszkodzie. Projekt APR Ladies pozwala na łączenie treningów w drużynie z obecnością na konsultacjach z trenerką w Akademii Piłkarskiej Reissa. Nie musisz podpisywać umowy podczas trwania konsultacji.

3. Trenujesz w Akademii Piłkarskiej Reissa i chcesz dołączyć do APR Ladies?

Grasz w już w naszej akademii? Chcesz dołączyć do APR Ladies i jednocześnie nie rezygnować z drużyny w swojej lokalizacji? Projekt Ladies stanowi świetnie uzupełnienie dla treningów w Twojej drużyny. Wszystkie konsultacje są za darmo i jako zawodniczka APR możesz śmiało w nich uczestniczyć.

W chwili obecnej prowadzimy nabory dla dziewczynek w wieku 4-12 lat.  Nie prowadzimy selekcji, każda chętna zawodniczka może dołączyć do klubu.Przyjdź na 2 darmowe treningi APR Ladies i pokaż prawdziwą siłę futbolu!

 

Treningi 

Poznań: 

poniedziałki - 17:30, APR Arena Dębiec, ul. Łozowa 77 

piątki - 17:30, APR Arena Dębiec, ul. Łozowa 77 

Koordynator lokalizacji: Wiktor Kuliś tel: 508 670 332

 

Przeźmierowo:

wtorki -  17:30 ul. Ogrodowa 20 (orllik)  

czwartki - 18:30 ul. Kościelna 46 

Koordynator lokalizacji Baranowo: Marcin Cybulski tel: 695 121 245.

Gostyń: 

wtorek -16:30 - ul. Wrocławska 55

czwartek- 17:30 - ul.Wrocławska 55 

Koordynator lokalizacji Gostyń: Rafał Twardy tel: 609 639 483

 

Kadra 

Nasze trenerki odpowiedzialne za APR Ladies, zdobywały wieloletnie doświadczenie szkoleniowe oraz zawodnicze. Posiadają kwalifikacje i licencje UEFA. Od kilku lat z powodzeniem prowadzą drużyny w strukturach Akademii Piłkarskiej Reissa. Ich wiedza poparta o unikatowy system szkolenia skonstruowany na potrzeby APR Ladies pozwala na stały monitoring i rozwój piłkarek.

 

Trenerka Monika Prostko Poznań tel: 511 109 837

Piłka nożna stała się jest moją pasją od  6 roku życia. W młodości trenowałam w żeńskiej kadrze piłkarskiej w rodzinnej miejscowości. Dwukrotnie wraz z drużyną zajęłam pierwsze miejsce w ligowych rozgrywkach regionalnych. W wieku 15 lat z powodu kontuzji musiałam przerwać występy, jednak miłość do piłki pozostała nadal. Obecnie jestem studentką psychologii, a przyszłości chciałabym związać się z drużynami piłkarskimi jako psycholog W dalszym ciągu rozwijam się sportowo, od trzech lat szkolę dzieci w Akademii Piłkarskiej Reissa trenując grupy A1, A2, B1. Regularnie uczestniczę w konferencjach, które pomagają mi rozwijać wiedzę trenerską i dzielić się nią z moimi zawodnikami. Prowadzenie drużyn dziewczynek jest wielką odpowiedzialnością, jednak cieszę się, że mogę dołożyć swoją cegiełkę w rozwój futbolu kobiecego.

 

   

 

Trenerka Angelika Okupniak Przeźmierowo: 782 247 003

W Akademii Piłkarskiej Reissa mam przyjemność prowadzić grupy już niespełna 4 lata. Skończyłam studia wyższe na kierunku wychowania fizycznego. Na co dzień jestem nauczycielką W-Fu w Szkole Podstawowej. Moją pasją jest sport, nie tylko futbol, ale także tenis oraz bieganie. Prócz doświadczenia boiskowego mam także ukończone kursy i certyfikaty umożliwiające prowadzenie grup treningowych z piłki nożnej. Dodatkowo posiadam uprawnienia ratownika medycznego. W dalszym ciągu się rozwijam i prowadzenie drużyny APR Ladies stanowi dla mnie kolejne szkoleniowe wyzwanie!

 

 

Trening jest pierwszą konsultacją prowadzoną przez trenerki i ma charakter zapoznawczy. Prosimy o zabranie stroju sportowego oraz obuwia.

 

Co nas wyróżnia?

  • wieloletnie doświadczenie w tworzeniu struktur akademii piłkarskich,
  • wykwalifikowana kadra,
  • system treningu dopasowany do potrzeb dziewczynek,
  • nowoczesne ośrodki treningowe.

 

Baza Szkoleniowa 

APR Arena Dębiec - najnowocześniejszy ośrodek treningowy w Poznaniu, pozwala na całoroczny trening bez konieczności korzystania z hali.

Kompleks OSiR Baranowo - główna baza szkoleniowa APR. Trenują tutaj drużyny reprezentacyjne. Posiada certyfikat UEFA. 

 

 

Zapisy 

Grupa powstanie po pierwszym spotkaniu. Trwają nabory -> Zapisy są już aktywne.

 

Przejdź do formularza rejestracyjnego i wybierz lokalizację:

Poznań - APR Ladies (Dziewczynki) lub Baranowo - APR Ladies (Dziewczynki)

 

Jeżeli córka trenuje już w akademii i chcesz przepisać ją do drużyny dziewczynek - skontaktuj się z nami: 

508 670 262 lub ladies@akademiareissa.pl

 

Informujemy, że wystartowaliśmy również z drugim projektem dla dziewczynek - cheerleaderki Panthers Cheerleaders. Tutaj dowiesz się więcej o drużynie.

 

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

1. Co w sytuacji, gdy dziecko trenuje już w Akademii?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dziewczynka uczęszczała na treningi do drużyny w swojej lokalizacji i dodatkowo uczestniczyła w zajęciach APR Ladies. W tej chwili prowadzone są konsultacje, na które wstęp jest otwarty.

2. Co w sytuacji, gdy dziecko trenuje w innym klubie sportowym?

W treningach mogą uczestniczyć wszystkie chętne dziewczynki w wieku od 4 do 12 lat. Nie ma żadnych przeciwskazań, aby łączyć treningi w APR Ladies oraz innym klubie sportowym.

3. Czym różnią się te treningi od zwykłych treningów w grupie z chłopcami?

Treningi APR Ladies prowadzone są przez doświadczone i wykwalifikowane trenerki, które świetnie rozumieją specyfikę futbolu kobiecego. Posiadają umiejętności zdobyte na boisku oraz doświadczenie pracy z dziećmi i prowadzenia drużyn. Dziewczynki mają możliwość w komfortowych warunkach rozwijać się ruchowo i piłkarsko. Trening dopasowany jest do wieku, możliwości i uwarunkować dziewcząt, a przyszłościowo, w przypadku ukształtowania się stabilnej grupy, będą zgłoszone do udziału w rozgrywkach.

4. W jakich terminach będą odbywać się konsultacje?

W tej chwili prowadzimy nabory do grup treningowych, które poprzedzają konsultacje z trenerkami. Daty konsultacji wyznaczane są na bieżąco i odbywają się 2 razy w miesiącu.

 

Wróć na stronę główną

Projekt i wykonanie: cogitech group