Orliki gotowe do lotu! Zapowiedź kolejki kat. B2

29-09-2022, 12:45 Nadszedł czas na zawodników kat. B2. Młodzi piłkarze w najbliższy weekend podczas turniejów WLLP pokażą swoje umiejętności na murawie. Jest to druga kolejka Ligii Marzeń dla tej kategorii, a więc nie zabraknie piłkarskich emocji. Dla adeptów Akademii liczy się zwycięstwo, a także przyjazna atmosfera i współpraca koleżeńska.

Koty w grze. Podsumowanie kolejki kat. C

26-09-2022, 13:46 Weekend upłynął pod znakiem piłkarskich rozgrywek WLLP w kategorii C. Młodziki energicznie rywalizowały na murawie, a przy tym świetnie się bawili. Nie zabrakło okrzyków, goli, zwrotów akcji i świetnych podań. Młodzi piłkarze z pozytywnym nastawieniem brali udział w turniejach, nie poddając się, nawet przy niepowodzeniu drużyny.

Alan Szkudlarek ustanowił rekord Polski w beep test

26-09-2022, 13:41 Alan Szkudlarek z Akademii Piłkarskiej Reissa - Kościan w piątek na obiektach Lecha Poznań podczas Turnieju EKSTRA Talent, który połączony jest z testami sprawnościowymi ustanowił młodzieżowy rekord Polski w beep test.

Czy dziewczyny mogą grać w piłkę nożną?

22-09-2022, 11:04 Piłka nożna cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet. Sport, który od zawsze kojarzony był z mężczyznami, zyskuje na prestiżu wśród płci pięknej. Jakie są zalety uprawiania futbolu przez dziewczynki? Czy mają one szansę na karierę niczym Robert Lewandowski?

Młodziki gotowe do piłkarskiej walki. Zapowiedź kolejki kat. C

22-09-2022, 10:05 Nadchodzi druga kolejka jesiennych lig WLLP w kat. C. Już od miesięcy młodzi zawodnicy na treningach Akademii przygotowują się do rozgrywek oraz skupiają się na elementach techniczno-taktycznych. Trenują swoją wytrzymałość i siłę, dzięki czemu będą w świetnej kondycji na rozgrywkach WLLP, a żaden przeciwnik ich nie zaskoczy!
Projekt i wykonanie: cogitech group