Wyjedź z Akademią – porada na udane ferie

24-11-2021, 13:23 Coraz bliżej święta, a co za tym idzie zanim się obejrzysz przywitasz ferie zimowe Twojego dziecka. Nic bardziej nie cieszy, jak dobrze zaplanowany wypoczynek dla pociechy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wolny czas będzie wartościowy i dostarczy wspomnień na wiele lat! Przeczytaj nasz artykuł i poznaj nasze propozycje!

Jak spakować się na Reiss Cup

15-11-2021, 10:36 Jak spakować się na Reiss Cup? Bidon schowany? Strój i zapasowa koszulka? Nie zapomnij o kanapce. Czy tym razem będziesz perfekcyjnie spakowany? Bez wątpienia turniej piłkarski to duże wydarzenie dla dziecka. Jednak pierwszym krokiem do udanego turnieju jest odpowiednie przygotowanie malca na futbolowe wydarzenie. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co spakować na Reiss Cup!

Zagramy na wiosnę w CLJ!

15-11-2021, 09:49 W miniony weekend, drużyny Akademii Piłkarskiej Reissa do lat 17 i 15 zapewniły sobie grę na wiosnę w najbardziej prestiżowych młodzieżowych rozgrywkach w Polsce – Centralnej Lidze Juniorów. Ekipa prowadzona przez trenera Thomasa Rozworskiego pokonała Chemik Moderator Bydgoszcz 1:0, a młodszy zespół zremisował na własnym obiekcie z Lechią Gdańsk 3:3.

Widzimy się na Reiss Cup!

10-11-2021, 15:22 Już niebawem rozpoczynamy cykl turniejów Reiss Cup! Kosmiczne, sportowe wydarzenie przyniesie wiele goli asyst, ale również moc piłkarskich wrażeń. Tym bardziej nie może Ciebie zabraknąć! Dlaczego? Przeczytaj artykuł i poznaj zalety turnieju Reiss Cup

Z nami nie ma nudy!

10-11-2021, 12:44 Dzieci uwielbiają wyjazdy i przede wszystkim zabawę! Siedzenie w jednym miejscu to dla nich zmora, a każdy dzień to nowa przygoda. Z tej przyczyny prezentujemy dwie oferty obozów Akademii, które zapewnią rozwój i nietuzinkową dawkę frajdy dla Twojego dziecka. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Projekt i wykonanie: cogitech group