Reiss Talent’s Day – nabory do drużyn selekcyjnych

27-01-2023, 10:34 Wielkimi krokami zbliża się Reiss Talent’s Day – wydarzenie, które skierowane jest do najbardziej utalentowanych zawodników z całej Wielkopolski. Kto może wziąć udział w tym wydarzeniu? Dlaczego warto być obecnym podczas Reiss Talent’s Day? Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule!

Sukcesy wychowanków Akademii – Michał Gurgul

25-01-2023, 14:03 Wychowanek AP Reissa w Jarocinie – Michał Gurgul niedługo będzie obchodził swoje 17 urodziny, a już może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami. W 2019 roku zadebiutował w Reprezentacji Polski U14, a wczoraj został zgłoszony do PKO Ekstraklasy.

Krok w stronę kariery w Akademii – czy Twoje dziecko może dołączyć do SMS AP Reissa Poznań?

24-01-2023, 11:41 Akademia Piłkarska Reissa zapewnia sportową ścieżkę kariery zawodnikom, którzy chcą się rozwijać i osiągać sukcesy na szczeblu piłkarskim. Jedną z dróg, jakimi może podążać nasz adept, jest Szkoła Mistrzostwa Sportowego AP Reissa Poznań. To projekt skierowany do osób, które chcą łączyć sport na wysokim poziomie z nauką. Program obejmuje zawodników od etapu trampkarza, czyli od 15 roku życia.

Sukcesy wychowanków Akademii – Wojciech Szymczak

18-01-2023, 15:10 W ubiegłym tygodniu wychowanek Akademii Piłkarskiej Reissa – Wojciech Szymczak podpisał swój pierwszy kontrakt z Kolejorzem na trzy lata. Piętnastolatek odniósł ogromny sukces, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jak wyglądała jego kariera w naszej Akademii?

Jak przygotować się na obóz?

17-01-2023, 15:58 Wielkimi krokami zbliżają się zimowe obozy. Planując wyjazd na jeden z naszych turnusów, należy odpowiednio przygotować swoje dziecko. Co zawodnik powinien zabrać ze sobą? Czego dzieci nie powinny pakować?
Projekt i wykonanie: cogitech group