Gol za golem! #WLLP

23-09-2021, 14:41 W ubiegły weekend Turniej WLLP zgromadził ponad 400 uczestników! Najwięcej spotkań meczowych rozegrały zespoły z kategorii wiekowej grupy B2. Nasi adepci pokazali dobry pokaz umiejętności piłkarskich oraz pozytywne nastawienie! O tym doskonale opowiedzą uczestnicy turnieju. Dodatkowo w artykule dowiesz się, jak przebiegała poprzednia rywalizacja oraz przeczytaj zapowiedź najbliższej kolejki.

Harmonijny rozwój zawodnika – tylko w Akademii!

23-09-2021, 09:38 Treningi w Akademii pozwalają odkryć prawdziwe hobby, a przy okazji gwarantują wysoki poziom szkolenia piłkarskich umiejętności. Jednak podczas podróży piłkarskiej Twojego dziecka warto zwrócić uwagę na dodatkowe zajęcia indywidualne, które będą doskonałym urozmaiceniem szkoleniowym. Z myślą o kompleksowym rozwoju zawodników Akademia organizuje piłkarskie treningi indywidualne oparte na metodologii projektu Indywidualnych Fundamentów Gry. Przeczytaj artykuł i poznaj zalety dedykowanych zajęć!

Bramkarzu, wkrocz na pokład Akademii Piłkarskiej Reissa!

22-09-2021, 14:38 Akademia oprócz treningów piłkarskich, które prowadzone są na poszczególnych lokalizacjach organizuje również dodatkowe zajęcia bramkarskie. Dzięki temu nasi adepci mają możliwość kształcenia swoich umiejętności oraz zainteresowań. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie perspektywy rozwoju czekają na Twoje dziecko!

Okno na football – dalsza współpraca z Schüco

20-09-2021, 14:26 Akademia Piłkarska Reissa już od dwóch lat współpracuje z międzynarodową firmą Schüco, która należy do jednych z czołowych dostawców wysokiej jakości systemów okien, drzwi i fasad z aluminium oraz tworzywa sztucznego. Dla Akademii współpraca z Schüco to okienko transferowe do organizowania wysokiej jakości wydarzeń sportowych oraz możliwość tworzenia wysokich warunków treningowych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o wszelkich działaniach z firmą Schüco!

Minimalne porażki w rozgrywkach CLJ

20-09-2021, 13:33 W sobotę i w niedzielę swoje mecze rozgrywały ekipy do lat 15 i 17. Obie przegrały 2:3, pierwsza z wymienionych przegrała w sobotę z Pogonią Szczecin w Kołbaskowie, natomiast druga została pokonana w Opalenicy przez Lechię Gdańsk.
Projekt i wykonanie: cogitech group