Trwają zapisy na Reiss Talent’s Day! Przyszłość należy do Nas!

22-05-2023, 15:28 Każde dziecko marzy o trenowaniu piłki nożnej na poziomie mistrzowskim! Akademia Piłkarska Reissa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych i utalentowanych zawodników, którzy chcą wejść na profesjonalną ścieżkę kariery piłkarskiej. Z tego względu, organizujemy Reiss Talent’s Day, czyli Dzień Talentów, dedykowany chłopcom i dziewczynkom wyróżniającym się umiejętnościami piłkarskimi, ze wszystkich klubów z całej Polski oraz wysportowanym dzieciom, które chcą kompleksowo rozwijać się w piłce nożnej.

Liczby nie kłamią - Przerażające Dane

22-05-2023, 10:34 Od wielu lat zwolnienia z lekcji wychowania fizycznego w szkołach podstawowych są ogromnym problemem, który zdecydowanie zaognił się po zakończeniu pandemii. Dzieci niechętnie uczestniczą w zajęciach sportowych w szkole i nie widzą jakichkolwiek wartości, aby brać w nich udział. Polskie szkoły nie dokładają za wielu starań, aby zmienić podejście dzieci i młodzieży do tej kwestii. Nieustannie krąży przekonanie, iż na WF-ie gra się wyłącznie w piłkę nożną, siatkówkę lub koszykówkę. To stwierdzenia, które poparte są licznymi badaniami, a jednak wielokrotnie przechodzi się koło nich obojętnie. Jak zmienić pogląd pociech, aby zaczęły chętnie uprawiać aktywność fizyczną?

Nabory do Szkół Mistrzostwa Sportowego AP Reissa

12-05-2023, 14:17 Nieustannym celem naszej Akademii jest zapewnienie najlepszych warunków szkoleniowych, wysokiej jakości oraz efektywności treningów na każdym etapie ścieżki kariery naszych podopiecznych. W ofercie szkoleniowej Akademii znajdują się nowoczesne ośrodki szkoleniowe - Szkoły Mistrzostwa Sportowego: SMS AP Reissa Poznań, SMS AP Reissa Opalenica oraz SMS AP Reissa Ślesin, które systematycznie zmieniają się i rozwijają, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych młodych adeptów. Dzięki temu zawodnicy otrzymują powołania do młodzieżowych Reprezentacji Polski i osiągają sukcesy, zarówno indywidualne, jak i zespołowe! Twoje dziecko również ma na to szansę, zgłaszając się do projektu na sezon 2023/2024!

Orliki podbiły WLLP. Podsumowanie kolejki kat. B2.

09-05-2023, 18:41 W miniony weekend w WLLP wzięli udział zawodnicy z kat. B2. Młodzi piłkarze mieli ogromną motywację do działania, co nie raz pokazali swoim trenerom. Pomimo angielskiej pogody na zewnątrz, nie zabrakło emocji, goli, świetnych akcji, ale i zespołowej pracy. Orliki doskonale wiedzą, jak poradzić sobie na boisku, nie boją się ryzykować i prezentują wysoki poziom piłkarski.

Czy da się łączyć zawód trenera z pracą w Straży Pożarnej?

04-05-2023, 11:25 Strażacy, zarówno zawodowi, jak i ochotnicy, cieszą się ogromnym zaufaniem wśród wszystkich grup zawodowych. Wiele dzieci marzy o tym, aby w przyszłości zostać strażakiem i móc gasić pożary. Jednak zawód strażaka nie należy do łatwych, co więcej, wiąże się z ogromnym stresem, presją oraz narażaniem zdrowia, jak i życia. W Polsce od 2002 roku 4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka, który ma na celu okazanie wdzięczności strażakom za ich niebezpieczną pracę. Z czym wiąże się praca strażaka?
+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl