Najmłodsi i najlepsi – zapowiedź rozgrywek kat. A i B1

26-05-2022, 16:06 Nadszedł czas na naszych najmłodszych zawodników Akademii! W najbliższy weekend to oni będą mieli szansę wykazać się na boisku. Rozgrywki Skrzatów i Żaków są zawsze bardzo ekscytujące, gdyż mali piłkarze z ogromną motywacją i zaangażowaniem biorą udział w Lidze Marzeń. Już nie możemy się doczekać!

Nadchodzi Reiss Talent's Day!

26-05-2022, 12:05 Nadchodzi Reiss Talent’s Day – wydarzenie skierowane do utalentowanych zawodników z całej Wielkopolski. Już w czerwcu startuje kolejna odsłona piłkarskiej imprezy Akademii - tym razem odbędzie się w Gostyniu, Czarnkowie oraz w Poznaniu. Zapraszamy wszystkich wyróżniających się zawodników zarówno z lokalizacji naszej Akademii, jak i innych klubów z całej Wielkopolski. Jakie roczniki mogą przystąpić do sprawdzenia swoich umiejętności? Jak zapisać dziecko na listę uczestników? Szczegóły w poniższym artykule.

Orliki mierzą wysoko

26-05-2022, 11:54 Młodzi zawodnicy z kategorii wiekowych B2 pokazali kolejny raz, że niedługo będą podbijać piłkarski świat! Trenerzy zauważyli kilka prawdziwych diamentów, którzy już odnoszą na boisku ogromne sukcesy. To był weekend pełen fantastycznych emocji i wrażeń, z pewnością nikt nie nudził się, nawet na trybunach. Rodzice gorąco kibicowali swoim młodym sportowcom, co jeszcze bardziej podnosiło powagę i wielkość rozgrywek WLLP. W końcu do finału został miesiąc, a więc najwyższy czas, aby podsumować wyniki tabel turniejów Ligii Marzeń.

Dlaczego warto zapisać dziecko na Obóz Bramkarski?

23-05-2022, 10:08 Gra na pozycji bramkarza jest bardzo ważna dla całego zespołu. To na jego barkach leży odpowiedzialność za obronę drużyny przed utratą bramki. Młodzi zawodnicy często są zainteresowani grą między słupkami, jednak mają obawy czy sobie poradzą. Doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności jest Obóz Bramkarski. Tygodniowy wyjazd zapewni wiele praktycznych i mentalnych ćwiczeń, co pozwoli Twojemu dziecku dokładnie poznać specyfikę gry na pozycji golkipera.

Orliki nadchodzą! Zapowiedź kolejki kat. B2

20-05-2022, 10:59 Już jutro do piłkarskich zmagań przystąpią drużyny B2.Zarówno zawodnicy, trenerzy, jak i rodzice nie mogą doczekać się weekendowych rozgrywek WLLP! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – to przedostatnie mecze przed Wielkim Finałem Ligii Marzeń. Czekają nas ogromne emocje i wiele decydujących akcji, które mogą pozwolić zawodnikom awansować w wynikach tabel.
Projekt i wykonanie: cogitech group