Nadchodzi XVII edycja FootballPro Cup Masters

08-12-2023, 14:02 W powietrzu czuć już świąteczną atmosferę, ale w Akademii nie zwalniamy tempa i myślami jesteśmy jeszcze przy sportowych wydarzeniach. Naszych zawodników czeka jeszcze sporo futbolowych wrażeń! 16 grudnia o godz. 10:00 wystartuje siedemnasta edycja Turnieju FootballPro Cup Masters na APR Arenie Dębiec. W trakcie widowiska zobaczymy zmagania zawodników z roczników 2016 oraz 2015 z klubów takich jak: AP Reissa, APR Future Wschód oraz Zachód, FC Wrocław, czy Fase Szczecin.

Jak radzić sobie z buntem dziecka?

29-11-2023, 12:27 Bunt jest oznaką zyskiwania niezależności, jest to potrzebny etap rozwojowy. Dzięki temu dzieci uczą się samodzielności, życia na własnych zasadach oraz rozwijają swoją autonomię. Musimy pamiętać, że dzieci nie buntują się przeciwko rodzicom. Niegrzeczne zachowania nie wynikają z ich złej woli. Poprzez buntowanie się dzieci realizują zadania rozwojowe.

Sukcesy Akademii Piłkarskiej Reissa - podsumowanie rundy jesiennej sezonu 23/24

22-11-2023, 10:08 Akademia Piłkarska Reissa od lat kładzie ogromny nacisk na szkolenie oraz edukację młodych zawodników zapewniając im najlepsze zaplecze oraz warunki do rozwoju i wsparcia ich kariery piłkarskiej. Młodzi sportowcy wkładają ogromny wysiłek w treningi, czego dowodem są liczne sukcesy w młodzieżowych ligach Wielkopolskiego ZPN oraz turniejach. Jest to dobry sprawdzian dla naszych zawodników, gdyż mogą zmierzyć się z rówieśnikami z klubów z całej Wielkopolski. Jak poszło adeptom AP Reissa w rundzie jesiennej sezonu 2023/2024?

Jak nauczyć dziecko samodzielności?

21-11-2023, 13:12 Nauka samodzielności przede wszystkim będzie zwiększała poczucie skuteczności u dziecka, co w pozytywny sposób będzie wpływało na jego pewność siebie w przyszłości. Dziecko robiąc coś samodzielnie uczy się, że ma moc sprawczą i możliwość wpływania na siebie i swoje otoczenie. Jak więc wzmacniać u dziecka samodzielność w codziennych czynnościach? Pani psycholog Paulina Poznańska z Fundacji Studio Figura przedstawiła kilka wskazówek w poniższym artykule.

Jak pomóc dziecku, któremu dokuczają w szkole?

15-11-2023, 10:56 Hejt, wyśmiewanie, to coś z czym niektóre dzieci borykają się na co dzień w szkole. Doświadczanie przykrych sytuacji ze strony rówieśników znacząco będzie wpływało na psychikę dziecka, a w późniejszym czasie może prowadzić do poważnych konsekwencji. Dlatego warto wiedzieć co dzieje się w życiu dziecka i odpowiednio w porę zareagować. Przedstawiamy siedem wskazówek jak pomóc dziecku, któremu dokuczają w szkole.
+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"