Kontakt


Szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych lokalizacji i ich koordynatorów znajdą Państwo na specjalnie przygotowanych podstronach, do których można przejść klikając TUTAJ

Infolinia

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
  • +48 502 741 749
  • info@akademiareissa.pl

Biuro

ul. Źródlana 19/1, 60-642 Poznań
  • +48 502 741 749

Zapisy

  • +48 502 741 749
  • zapisy@akademiareissa.pl

Obozy i półkolonie

  • +48 519 400 071
  • obozy@akademiareissa.pl

Umowy, zawieszenia, ubezpieczenia, badania zawodników, płatności za zajęcia

  • +48 508 670 228
  • +48 511 076 527
  • platnosci@akademiareissa.pl

Osoba kontaktowa

Dział sportu

Bartosz Kujawa
  • +48 508 670 201
  • b.kujawa@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Sprzęt na lokalizacje

Artur Jasiewicz
  • +48 506 616 207
  • a.jasiewicz@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Organizacja turniejów,
obozy Reprezentacji

Tomasz Karkoszka
  • +48 504 736 368
  • t.karkoszka@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Dział sprzedaży

Szymon Kłosiński
  • +48 511 171 837
  • s.klosinski@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Marketing

Kacper Szafran
  • +48 510 799 032
  • k.szafran@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Nowe lokalizacje

Piotr Ziąbka
  • +48 506 699 224
  • p.ziabka@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Płatności za obiekty
sportowe

Patrycja Urbańska
  • +48 516 166 955
  • p.urbanska@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Szkolenie, staże trenerskie

Bartosz Kujawa
  • +48 508 670 201
  • b.kujawa@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Sportowe Przedszkola
Akademii

Tomasz Nawracała
  • +48 519 840 819
  • t.nawracala@akademiareissa.pl
Projekt i wykonanie: cogitech group