Kontakt


Szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych lokalizacji i ich koordynatorów znajdą Państwo na specjalnie przygotowanych podstronach, do których można przejść klikając TUTAJ

Infolinia

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:
  • +48 502 741 749
  • info@akademiareissa.pl

Biuro

ul. Źródlana 19/1, 60-642 Poznań
  • +48 502 741 749

Zapisy

  • +48 502 741 749
  • zapisy@akademiareissa.pl

Obozy i półkolonie

  • +48 507 203 291
  • obozy@akademiareissa.pl

Umowy, zawieszenia, ubezpieczenia, badania zawodników, płatności za zajęcia

  • +48 508 670 228
  • +48 511 076 527
  • platnosci@akademiareissa.pl

Osoba kontaktowa

Dział sportu

Bartosz Kujawa
  • +48 508 670 201
  • b.kujawa@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Sprzęt na lokalizacje

Mateusz Kamiński
  • +48 508 670 180
  • m.kaminski@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Organizacja turniejów,
obozy Reprezentacji

Paweł Jankowski
  • +48 519 840 821
  • p.jankowski@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Dział sprzedaży

Maciej Dzięcioł
  • +48 508 670 180
  • m.dzieciol@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Współpraca z mediami

Kacper Szafran
  • +48 508 670 332
  • k.szafran@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Nowe lokalizacje

Piotr Modliborski
  • +48 508 670 257
  • p.modliborski@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Płatności za obiekty
sportowe

Patrycja Urbańska
  • +48 516 166 955
  • p.urbanska@akademiareissa.pl
Osoba kontaktowa

Szkolenie, staże trenerskie

Mateusz Malczyk
  • +48 508 670 302
  • m.malczyk@akademiareissa.pl
Projekt i wykonanie: cogitech group