APR Ladies

To drużyny piłkarskie stworzone z myślą o dziewczynkach, które chcą rozpocząć profesjonalne treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry. Rosnące zainteresowanie piłką wśród dziewczynek często zderza się z brakiem odpowiednich warunków do treningu. Stąd nasza oferta APR Ladies! Treningi dla dziewczynek to połączenie szkolenia piłkarskiego z dużą ilością świetnej zabawy, indywidualnym podejściem do każdej z zawodniczek oraz kompleksowym rozwojem dziewczynek w obszarze fizycznym, psychicznym i społecznym. Informacja o zapisach znajduje się na samym dole.

Chcesz rozpocząć treningi piłki nożnej i szukasz klubu sportowego? 

APR Ladies powstało z myślą o dziewczynkach, nie tylko o tych które grają już w piłkę, ale także tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w futbolu. Podczas naszych zajęć panuje przyjazna, inspirująca i bezpieczna atmosfera, a każdy trening jest dopasowany do poziomu umiejętności zawodniczek i odbywa się pod okiem wykwalifikowanych trenerek. Na pierwszym, zapoznawczym treningu dziecko może sprawdzić jak czuje się na zajęciach i zdecydować czy chce w nich uczestniczyć dalej. 

Czym różnią się te treningi od zwykłych treningów w grupie z chłopcami?

Treningi APR Ladies prowadzone są przez doświadczone i wykwalifikowane trenerki, które świetnie rozumieją specyfikę futbolu kobiecego. Zdobyte na boisku doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi i prowadzenia drużyn wykorzystują w szkoleniu dziewczynek, które jest dopasowane do wieku, możliwości i uwarunkowania dziewcząt.

Twoje dziecko trenuje już w klubie piłkarskim?

Jeśli Twoja córka gra w klubie piłkarskim i chce dołączyć do APR Ladies, nic nie stoi na przeszkodzie. Projekt APR Ladies pozwala na łączenie treningów w drużynie z zajęciami APR Ladies. 

Trenujesz w Akademii Piłkarskiej Reissa i chcesz dołączyć do APR Ladies?

Grasz w już w naszej akademii? Chcesz dołączyć do APR Ladies i jednocześnie nie rezygnować z drużyny w swojej lokalizacji? Projekt Ladies stanowi świetnie uzupełnienie dla treningów Twojej drużyny. Możesz jednocześnie grać w dwóch drużynach. 

W chwili obecnej trwają nabory dla dziewczynek w wieku 4-12 lat.  Nie prowadzimy selekcji, każda chętna zawodniczka może dołączyć do klubu. Przyjdź na trening zapoznawczy APR Ladies i pokaż prawdziwą siłę futbolu! 

Treningi 

Poznań - sprawdź treningi i kontakt

Gostyń - sprawdź treningi i kontakt

Kalisz - sprawdź treningi i kontakt

Rokietnica - sprawdź treningi i kontakt

Trzcianka- sprawdź treningi i kontakt

Szamotuły - sprawdź treningi i kontakt

Leszno - sprawdź treningi i kontakt

Wieleń -  sprawdź treningi i kontakt

Kadra 

Mierzymy wysoko i współpracujemy z najlepszymi kadrą szkoleniową. Nasze trenerki cieszą się wieloletnim doświadczeniem zarówno szkoleniowym jak i zawodniczym. Posiadają kwalifikacje i licencje UEFA. Od kilku lat z powodzeniem prowadzą drużyny w strukturach Akademii Piłkarskiej Reissa. Ich wiedza poparta o unikatowy system szkolenia skonstruowany na potrzeby APR Ladies pozwala na stały monitoring i rozwój piłkarek.

Trener Mikołaj Przewoźny - Poznań - Dębiec: 662 377 756

Gdy skończyłem 5 lat moi rodzice zabrali mnie na trening piłki nożnej i tak już zostało do dziś, tylko że w innej roli oraz z innej perspektywy. Dziś przekazuję wiedzę i doświadczenie z wielką satysfakcją, takim chłopakom jakim sam kiedyś byłem. Z Dumą patrzę jak dorastają i stają się piłkarzami ale przede wszystkim ciekawymi ludźmi. W Akademii Piłkarskiej Reissa zajmuję się każdą grupą wiekową, chłopców jak i dziewczyn. Zawsze lubiłem wyzwania i nowe sytuacje. W młodym wieku uprawiałem chyba każdy sport jaki istniał - ciekawość i poznawanie wszystkiego co możliwe, to były moje główne pasje. W piłkę nożną w grupach młodzieżowych występowałem w barwach Warty Poznań, Kotwicy Kórnik czy Przemysława Poznań. Codziennie zdobywam nowe doświadczenie trenerskie oraz na bieżąco odbywam różnego rodzaju kursy i szkolenia aby podnosić poprzeczkę sobie jak i moim podopiecznym.

Trenerka Angelika Okupniak - Rokietnica: 782 247 003

Już niespełna 4 lata mam przyjemność prowadzić grupy treningowe w Akademii Piłkarskiej Reissa. Skończyłam studia wyższe na kierunku wychowania fizycznego. Na co dzień jestem nauczycielką W-Fu w Szkole Podstawowej. Moją pasją jest sport, nie tylko futbol, ale także tenis oraz bieganie. Oprócz doświadczenia boiskowego mam także wiedzę teoretyczną. Ukończone kursy i certyfikaty umożliwiają mi prowadzenie grup treningowych z piłki nożnej. Dodatkowo posiadam uprawnienia ratownika medycznego. W dalszym ciągu się rozwijam i prowadzenie drużyny APR Ladies stanowi dla mnie kolejne szkoleniowe wyzwanie!

Co nas wyróżnia?

 • wieloletnie doświadczenie w tworzeniu struktur akademii piłkarskich
 • profesjonalne zaplecze i sprzęt sportowy
 • wykwalifikowana kadra trenerska
 • system treningu dopasowany do potrzeb dziewczynek
 • nowoczesne ośrodki treningowe
 • treningi 12 miesięcy w roku
 • opieka medyczna i ubezpieczenie zawodniczki

Baza Szkoleniowa 

APR Arena Dębiec - najnowocześniejszy ośrodek treningowy w Poznaniu, pozwala na całoroczny trening bez konieczności korzystania z hali.

Kompleks OSiR Baranowo - główna baza szkoleniowa APR. Trenują tutaj drużyny reprezentacyjne. Posiada certyfikat UEFA. 

Zapisy 

Przejdź do formularza rejestracyjnego i wybierz lokalizację:

Poznań - APR Ladies (Dziewczynki) lub Rokietnica - APR Ladies (Dziewczynki) lub Gostyń - APR Ladies (Dziewczynki) lub Kalisz- APR Ladies (Dziewczynki) lub Trzcianka- APR Ladies (Dziewczynki) lub Leszno- APR Ladies (Dziewczynki) lub Szamotuły- APR Ladies (Dziewczynki)

Jeżeli córka trenuje już w akademii i chcesz przepisać ją do drużyny dziewczynek - skontaktuj się z nami: 

502 741 749 lub ladies@akademiareissa.pl

Informujemy, że wystartowaliśmy również z drugim projektem dla dziewczynek - cheerleaderki Panthers CheerleadersTutaj dowiesz się więcej o drużynie.

Panthers Cheerleaders 


Czym jest Panthers Cheerleaders?

Akademia Cheerleadingu Panthers Cheerleaders to zajęcia taneczne z elementami akrobatyki, dla dziewczynek w wieku 4-11 lat. Łączymy muzykę, radość i energię z tańcem, rozwojem fizycznym i zabawą! Wiele dziewczyn w młodym wieku wykazuje zainteresowanie akrobatyką oraz tańcem, niestety często nie ma możliwości rozwoju swoich zainteresowań i talentów, stąd wiele z nich rezygnuje z dalszych starań. Panthers Cheerleaders wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje możliwość połączenia aktywności i sprawności fizycznej z zabawą poprzez profesjonalne treningi pod okiem specjalistów. Dzięki występom przed publicznością, dziewczynki uczą się także pewności siebie, która w tym wieku jest szczególnie istotna.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. 2 pierwsze zajęcia  darmowe! Przyjdź i sprawdź jak skaczą Panthers Cheerleaders!

Sprawdź najbliższy harmonogram:

Dlaczego warto dołączyć do Panthers Cheerleaders?

 • Połączenie ruchu i aktywności fizycznej z zabawą,
 • Ćwiczenia wzmacniające prawidłową postawę ciała,
 • Improwizacje ruchowe rozwijające poczucie rytmu,
 • Praca nad pamięcią poprzez zapamiętywanie układów tanecznych,
 • Poprawa świadomości własnego ciała, koordynacji, motoryki i sprawności fizycznej,
 • Rozwój kreatywności i inwencji twórczej,
 • Regularne występy, dzięki którym dziewczynki nie tylko nabywają pewności siebie, ale też uczą się wystąpień publicznych oraz wsparcia poprzez kibicowanie swoim rówieśnikom,
 • Kadra trenerska z wieloletnim doświadczeniem,
 • Profesjonalne zaplecze sprzętowe i treningowe,
 • Brak selekcji, w zajęciach może uczestniczyć każde dziecko powyżej 4 roku życia,
 • Treningi dwa razy w tygodniu, w stałych grupach treningowych.

 

Instruktorzy

                     

 

Aleksandra Obara - tancerka, cheerleaderka, choreografka. Od najmłodszych lat związana z tancem oraz sportem. Swoją przygodę zaczęła z akrobatyką, potem bardziej zainteresował ją świat tańca - trenowała taniec towarzyski, jazz, taniec orientalny oraz oczywiście cheerleadering. W czasach studiów prowadziła zajęcia i układała choreografie na Sekcji Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zajęła pierwsze miejsce w Wielkopolskich Mistrzostwach Aerobiku Sportowego w kategorii grupowej. Kilka lat tańczyła w zespole cheerleaderskim SKANDI, gdzie razem z dziewczynami brała nawet udział w mistrzostwach Polski Cheerleaders. Energetyczna, pełna empatii, zawsze uśmiechnięta. Uwielbia wspierać dzieci w rozwoju taneczno-sportowym oraz odkrywać ich mocne strony.  

Dla kogo?

Wszystkie dziewczynki w wieku 4-12 lat mogą zapisywać się do drużyny. Panthers Cheerleaders nie prowadzi selekcji, liczy się chęć i zapał do treningu. W chwili obecnej prowadzone są dwie kategorie wiekowe 4-7 oraz 8-12 lat.

Zapisy i treningi

Grupa A (2013-2016)

Wtorki 17:30 – 18:15
Czwartki 17:30 – 18:15

Grupa B (2008-2012)

Wtorki 18:15 - 19:15
Czwartki 18:15 - 19:15

 

Treningi odbywają się w salce w SP nr 34 (Os. Bolesława Śmiałego 107, Poznań).

*w okresie wakacyjnym zajęcia zostają wstrzymane i rozpoczną się ponownie we wrześniu.

 

Nabory

Aktualnie prowadzone są nabory dla dwóch kategorii wiekowych 4-7 oraz 8-12.

 

Jeżeli zainteresowaliśmy Cię naszym nowym projektem - skontaktuj się z koordynatorem drużyn:

Olga Zioła 

508 670 257

o.ziola@akademiareissa.pl 

 

Projekt i wykonanie: cogitech group