Trwają nabory do drużyn APR Ladies!

Rosnące zainteresowanie piłką nożną wśród dziewczynek często zderza się z brakiem odpowiednich warunków do treningu. Z tego względu Akademia Piłkarska Reissa stworzyła projekt APR Ladies. To drużyny piłkarskie dedykowane dziewczynkom, które chcą rozpocząć profesjonalne treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry. 

Treningi dla dziewczynek to połączenie szkolenia piłkarskiego z dużą ilością świetnej zabawy, indywidualnym podejściem do każdej z zawodniczek oraz kompleksowym rozwojem dziewczynek w obszarze fizycznym, psychicznym i społecznym. 

Treningi:

Poznań - sprawdź treningi i kontakt

Gostyń - sprawdź treningi i kontakt

Rokietnica - sprawdź treningi i kontakt

Trzcianka - sprawdź treningi i kontakt

Konin -  sprawdź treningi i kontakt

Jarocin - sprawdź treningi i kontakt 

prosimy o kontakt pod nr: +48 502 741 749, ponieważ tworzymy drużyny

również w innych lokalizacjach. 

 

APR ladies

Czy Twoja córka chce rozpocząć treningi piłki nożnej i szukasz klubu sportowego? 

Treningi APR Ladies dedykowane są, nie tylko dziewczynkom, które doskonale odnajdują sie na boisku, ale także tym, które dopiero stawiają pierwsze kroki w futbolu.

Podczas naszych zajęć panuje przyjazna, inspirująca i bezpieczna atmosfera, a każdy trening jest dopasowany do poziomu umiejętności zawodniczek i odbywa się pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Na pierwszym, zapoznawczym treningu dziecko może sprawdzić, jak czuje się na zajęciach i zdecydować czy chce w nich uczestniczyć dalej. 

Czym różnią się te treningi od zwykłych treningów w grupie z chłopcami?

Przede wszystkim treningi dopasowane są do wieku oraz umiejętności piłkarskich dziewcząt. Wykwalifikowana kadra trenerska rozumie specyfikę kobiecego futbolu i przekazuje dziewczynom zdobyte na boisku doświadczenie.

Grupa dziewcząt ma możliwość wszechstronnego rozwoju i kompleksowej ścieżki kariery.

Twoje dziecko trenuje już w klubie piłkarskim?

Jeśli Twoja córka gra w klubie piłkarskim i chce dołączyć do APR Ladies, nic nie stoi na przeszkodzie. Projekt APR Ladies pozwala na łączenie treningów w drużynie z zajęciami APR Ladies. 

Trenujesz w Akademii Piłkarskiej Reissa i chcesz dołączyć do APR Ladies?

Grasz już w naszej Akademii? Chcesz dołączyć do APR Ladies i jednocześnie nie rezygnować z drużyny w swojej lokalizacji? Projekt APR Ladies stanowi świetnie uzupełnienie dla treningów Twojej drużyny. Możesz jednocześnie grać w dwóch drużynach. 

W chwili obecnej trwają nabory dla dziewczynek w wieku 3-12 lat.  Nie prowadzimy selekcji, każda chętna zawodniczka może dołączyć do klubu.

Przyjdź na trening zapoznawczy APR Ladies i pokaż prawdziwą siłę futbolu! 

APR Reissa Ladies

 

Treningi:

Poznań - sprawdź treningi i kontakt

Gostyń - sprawdź treningi i kontakt

Konin -  sprawdź treningi i kontakt

Jarocin - sprawdź treningi i kontakt 

Rokietnica - sprawdź treningi i kontakt

Trzcianka - sprawdź treningi i kontakt

apr ladies poznan

Co nas wyróżnia?

  • wieloletnie doświadczenie w tworzeniu struktur Akademii Piłkarskiej Reissa,
  • profesjonalne zaplecze i sprzęt sportowy,
  • wykwalifikowana kadra trenerska,
  • system treningu dopasowany do potrzeb dziewczynek,
  • nowoczesne ośrodki treningowe,
  • treningi 12 miesięcy w roku,
  • opieka medyczna i ubezpieczenie zawodniczki.

Kadra 

Nasza kadra trenerska cieszy się wieloletnim doświadczeniem, zarówno szkoleniowym, jak i zawodowym. Posiada kwalifikacje i licencje UEFA. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi drużyny w strukturach Akademii Piłkarskiej Reissa.

Ich wiedza poparta o unikatowy system szkolenia, skonstruowany na potrzeby APR Ladies, pozwala na stałą analizę postępów i rozwój młodych piłkarek.

Trener APR Ladies Poznań Dębiec - Mikołaj Przewoźny

Gdy skończyłem 5 lat moi rodzice zabrali mnie na trening piłki nożnej i tak już zostało do dziś, tylko że w innej roli oraz z innej perspektywy. Dziś przekazuję wiedzę i doświadczenie z wielką satysfakcją najmłodszym, jakim sam kiedyś byłem. Z Dumą patrzę jak dorastają i stają się piłkarzami oraz piłkarkami, ale przede wszystkim ciekawymi ludźmi.

W Akademii Piłkarskiej Reissa zajmuję się każdą grupą wiekową, chłopców jak i dziewczyn. Zawsze lubiłem wyzwania i nowe sytuacje. W młodym wieku uprawiałem chyba każdy sport jaki istniał - ciekawość i poznawanie wszystkiego co możliwe, to były moje główne pasje.

W piłkę nożną w grupach młodzieżowych występowałem w barwach Warty Poznań, Kotwicy Kórnik czy Przemysława Poznań. Codziennie zdobywam nowe doświadczenie trenerskie oraz na bieżąco odbywam różnego rodzaju kursy i szkolenia, aby podnosić poprzeczkę sobie jak i moim podopiecznym.

Trenerka APR Ladies Jarocin - Patrycja Wasielewska 

Jestem trenerką drużyn APR Ladies. Ukończyłam studia Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pracuję jako nauczycielka w szkole. Od 3 lat współpracuję z Akademią Piłkarską Reissa. 

Sport to moja pasja, a oprócz piłki nożnej, gram w siatkówkę, jeżdżę rowerem i pływam. Ogromną satysfakcję sprawia mi praca w drużynie Ladies Jarocin. Na każdym treningu poszerzam umiejętności piłkarskie i wiarę w umiejętności dziewcząt. 

Trener APR Ladies Konin - Rafał Galant 

Ukończyłem Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie, a od czerwca 2022 roku zacząłem swoją przygodę jako trener dziewczynek w Akademii Piłkarskiej Reissa. Piłka nożna była w moim życiu od zawsze.

Kiedy miałem 7 lat zacząłem grać i zakochałem się w tym sporcie, a ta miłość trwa do dzisiaj. Gdy byłem zawodnikiem, reprezentowałem barwy Górnika Konin oraz Polonii Golina.

Jako trener staram się nawiązać więź z zawodnikami. Chciałbym być dla nich osobą, na której zawsze mogą polegać, ale oczekuję od nich przestrzegania pewnych zasad. Na treningach zawsze jestem zaangażowany na 100% i tego samego oczekuję od zawodników.

Ladieski Konin

Zapisy 

1) Przejdź do formularza rejestracyjnego i wybierz lokalizację: Poznań - APR Ladies (Dziewczynki) lub Gostyń - APR Ladies (Dziewczynki) lub Konin - APR Ladies (Dziewczynki) lub Jarocin - APR Ladies (Dziewczynki).

2) Przyjdź na zapoznawczy trening APR Ladies.

3) Dołącz do APR Ladies na dłużej i pielęgnuj piłkarską pasję!

Jeżeli Twoja córka trenuje już w naszym klubie i chcesz przepisać ją do drużyny dziewczynek - skontaktuj się z nami pod nr tel.:  502 741 749 lub mailowo: ladies@akademiareissa.pl.

 

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"