Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. X
Youtube
Facebook

Tu futbol staje się pasją!

Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!
WLLP.pl
Treningi indywidualne
Freestyle Football
Sportujmy.pl

Piłka pomarańczowa APR 5

79zł
Do sklepu

Akademia Piłkarska Reissa prowadzi ciągłe nabory
do nowych oraz istniejących już lokalizacji.

 

Kliknij w nazwę lokalizacji, aby zobaczyć jej harmonogram treningów.

 

Nazwa lokalizacji

Koordynator E-mail Telefon
Baranowo Marcin Cybulski m.cybulski@akademiareissa.pl 602-729-590
Biedrusko Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Biskupice - Jerzykowo Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Boniewo Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Borek Wielkopolski Rafał Twardy r.twardy@akademiareissa.pl 609-639-483
Brzeziny Sebastian Zmyślony s.zmyslony@akademiareissa.pl 783-612-290
Buk Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Bydgoszcz - Fordon Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Ceków Paweł Mirkiewicz zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Bydgoszcz Dominik Olszewski d.olszewski@akademiareissa.pl 730-807-777
Chełst Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Chocz Artur Siwy a.siwy@akademiareissa.pl 668-247-381
Czarnków Krzysztof Zdunek k.zdunek@akademiareissa.pl 502-136-800
Dąbrówka Tomasz Stachowiak t.stachowiak@akademiareissa.pl 608-458-425
Dopiewo Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Drawsko Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Drezdenko Wiesław Kaczmarek w.kaczmarek@akademiareissa.pl 604-076-630
Gniezno Radosław Witkowski r.witkowski@akademiareissa.pl 519-400-074
Gostyń Rafał Twardy r.twardy@akademiareissa.pl 609-639-483
Grodzisk Wielkopolski Paweł Brzeskot p.brzeskot@akademiareissa.pl 691-890-360
Inowrocław Karolina Kubiak k.kubiak@akademiareissa.pl 696-897-809
Izbica Kujawska Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Jarocin Łukasz Stachowiak l.stachowiak@akademiareissa.pl 695-562-776
Kalisz  Bartłomiej Gałuszka b.galuszka@akademiareissa.pl 604-068-070
Kamionki Łukasz Goiński l.goinski@akademiareissa.pl 607-728-021
Kępno Michał Żurecki m.zurecki@akademiareissa.pl 531-030-835
Kobylin Marcin Porzucek m.porzucek@akademiareissa.pl 534-516-265
Koło Paweł Mirkiewicz p.mirkiewicz@akademiareissa.pl 601-690-922
Komorniki Mateusz Kaczor m.kaczor@akademiareissa.pl 508-670-326
Konin - V Osiedle Robert Łęt r.let@akademiareissa.pl 508-670-315
Konin - SP15 Robert Łęt r.let@akademiareissa.pl 508-670-315
Konin - Chorzeń Robert Łęt r.let@akademiareissa.pl 508-670-315
Konin - Stare Miasto Robert Łęt r.let@akademiareissa.pl 508-670-315
Konin - Zatorze Daria Swacińska d.swacinska@akademiareissa.pl 691-028-146
Kostrzyn Michał Skarbiński m.skarbinski@akademiareissa.pl 508-670-319
Kościan Maciej Sołtysiak m.soltysiak@akademiareissa.pl 501-160-065
Koziegłowy - Czerwonak Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Kórnik Mateusz Kaczor m.kaczor@akademiareissa.pl 508-670-326
Krobia Rafał Twardy r.twardy@akademiareissa.pl 609-639-483
Krotoszyn Grzegorz Nowak g.nowak@akademiareissa.pl 661-843-179
Krzyż Wielkopolski Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Kutno Damian Lech d.lech@akademiareissa.pl 519-700-555
Leszno Krystian Woźny k.wozny@akademiareissa.pl 506-699-200
Luboń Mateusz Kaczor m.kaczor@akademiareissa.pl 508-670-326
Mosina Patryk Halaburda p.halaburda@akademiareissa.pl 668-639-518
Murowana Goślina Mariusz Łągiewka m.lagiewka@akademiareissa.pl 662-017-896
Nowy Tomyśl Izabela Janeczek i.janeczek@akademiareissa.pl 666-096-059
Oborniki Rafał Ratajski r.ratajski@akademiareissa.pl 606-403-792
Obra Mateusz Świrszcz m.swirszcz@akademiareissa.pl 538-108-081
Obrzycko Wiesław Rzeszowski w.rzeszowski@akademiareissa.pl 691-724-766
Opalenica Thomas Rozworski t.rozworski@akademiareissa.pl 609-204-688
Ostroróg Wiesław Rzeszowski w.rzeszowski@akademiareissa.pl 691-724-766
Ostrów Wielkopolski Tomasz Olejniczak t.olejniczak@akademiareissa.pl 663-114-448
Ostrzeszów Michał Żurecki m.zurecki@akademiareissa.pl 531-030-835
Piła Piotr Martenka p.martenka@akademiareissa.pl 601-571-399
Pleszew Tomasz Zawada t.zawada@akademiareissa.pl 503-163-392
Plewiska Mateusz Kaczor m.kaczor@akademiareissa.pl 508-670-326
Pniewy Katarzyna Piotrowska k.piotrowska@akademiareissa.pl 796-444-767
Pobiedziska Paweł Mazur p.mazur@akademiareissa.pl 724-277-119
Pogorzela Rafał Twardy r.twardy@akademiareissa.pl 609-639-483
Połajewo Karolina Nowak k.nowak@akademiareissa.pl 512-488-622
Poniec Rafał Twardy r.twardy@akademiareissa.pl 609-639-483
Poznań - Arena Jacek Jankowski j.jankowski@akademiareissa.pl 512-538-196
Poznań Centrum Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Poznań - Dębiec Mateusz Kaczor m.kaczor@akademiareissa.pl 508-670-326
Poznań - Dziewczynki Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Poznań - Grunwald Jacek Jankowski j.jankowski@akademiareissa.pl 512-538-196
Poznań - Junikowo Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Poznań - Ławica Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Poznań - Malta-Polanka Mikołaj Kłosiński m.klosinski@akademiareissa.pl 519-840-827
Poznań - Marcelin Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Poznań - Starołęka-Minikowo Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Poznań - Naramowice Michał Śniegowski m.sniegowski@akademiareissa.pl 508-670-223
Poznań - Ogrody-Jeżyce Mateusz Bernaś m.bernas@akademiareissa.pl 508-670-302
Poznań - Kosmonautów Mikołaj Kłosiński m.klosinski@akademiareissa.pl 519-840-827
Poznań - Warszawskie - Śródka Mikołaj Kłosiński m.klosinski@akademiareissa.pl 519-840-827
Poznań - Zwycięstwa Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Poznań - Piątkowo Bartosz Kubaszewski b.kubaszewski@akademiareissa.pl 519-840-775
Poznań PSS - ul. Stróżyńskiego Piotr Przewoźny p.przewozny@akademiareissa.pl 791-946-558
Poznań - Rataje - Dolny Taras Mikołaj Kłosiński m.klosinski@akademiareissa.pl 519-840-827
Poznań - Rataje - Górny Taras Mikołaj Kłosiński m.klosinski@akademiareissa.pl 519-840-827
Poznań - Strzeszyn - Podolany Jacek Jankowski j.jankowski@akademiareissa.pl 512-538-196
Poznań - Świerczewo - Górczyn Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Poznań - Wilda Bartłomiej Schiesler b.schiesler@akademiareissa.pl 661-149-602
Poznań - Winogrady Mikołaj Kłosiński m.klosinski@akademiareissa.pl 519-840-827
Przemęt Mateusz Świrszcz m.swirszcz@akademiareissa.pl 538-108-081
Przeźmierowo Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Puszczykowo Bartosz Bogusz b.bogusz@akademiareissa.pl 600-925-141
Rawicz Przemysław Wawrzyniak p.wawrzyniak@akademiareissa.pl 667-142-600
Rogoźno Zbigniew Chudzicki z.chudzicki@akademiareissa.pl 603-113-065
Rokietnica Piotr Janicki p.janicki@akademiareissa.pl 503-731-990
Rychwał Paweł Mirkiewicz p.mirkiewicz@akademiareissa.pl 601-690-922
Smochowice Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Sompolno Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Starkówiec Piątkowski Mateusz Kaczor m.kaczor@akademiareissa.pl 508-670-326
Stęszew Tomasz Stachowiak t.stachowiak@akademiareissa.pl 608-458-425
Skórzewo Mateusz Kaczor m.kaczor@akademiareissa.pl 508-670-326
Słupca Maciej Rozmarynowski m.rozmarynowski@akademiareissa.pl 532-214-043
Stary Widzim Mateusz Świrszcz m.swirszcz@akademiareissa.pl 538-108-081
Strzelno Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Suchy Las Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Swarzędz Jacek Jankowski j.jankowski@akademiareissa.pl 512-538-196
Szamotuły Marcin Czerniak m.czerniak@akademiareissa.pl 663-377-832
Szczecin - Centrum Maciej Niski m.niski@akademiareissa.pl 601-487-659
Szczecin - Prawobrzeże Maciej Niski m.niski@akademiareissa.pl 601-487-659
Szczecinek Artur Kurzydłowski a.kurzydlowski@akademiareissa.pl 502-428-282
Szczepankowo - Krzesiny Jacek Jankowski j.jankowski@akademiareissa.pl 512-538-251
Szczodrzykowo Dariusz Śmigielski d.smigielski@akademiareissa.pl 500-176-873
Ślesin Magdalena Magdziarz m.magdziarz@akademiareissa.pl 785-631-614
Śliwice Robert Pruszak r.pruszak@akademiareissa.pl 601-263-444
Środa Wielkopolska Mateusz Kaczor m.kaczor@akademiareissa.pl 888-220-062
Świnoujście Michał Protasewicz m.protasewicz@akademiareissa.pl 883-863-420
Świnoujście - Prawobrzeże Michał Protasewicz m.protasewicz@akademiareissa.pl 883-863-420
Tarnowo Podgórne Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Toruń Maciej Sarnowski m.sarnowski@akademiareissa.pl 691-118-539
Trzcianka Łukasz Mleczak l.mleczak@akademiareissa.pl 724-649-217
Turek Daria Swacińska d.swacinska@akademiareissa.pl 691-028-146
Wągrowiec Paweł Smykowski p.smykowski@akademiareissa.pl 661-030-686
Wieleń Trwają zapisy! zapisy@akademiareissa.pl 502-741-749
Wieruszów Michał Żurecki m.zurecki@akademiareissa.pl 531-030-835
Wiry Mateusz Kaczor m.kaczor@akademiareissa.pl 508-670-326
Władysławów Paweł Mirkiewicz p.mirkiewicz@akademiareissa.pl 601-690-922
Wojnowice Thomas Rozworski t.rozworski@akademiareissa.pl 609-204-688
Wolsztyn Mateusz Świrszcz m.swirszcz@akademiareissa.pl 538-108-081
Września Michał Skarbiński m.skarbinski@akademiareissa.pl 508-670-319
Zbąszyń Izabela Janeczek i.janeczek@akademiareissa.pl 666-096-059