Weekend pełen piłkarskich wrażeń! Podsumowanie kolejki WLLP kat. A i B1

05-06-2023, 17:34 Podsumowania

Miniony weekend pod każdym względem był wyjątkowy! Nasi zawodnicy Wielkopolsko - Lubuskich Lig Piłkarskich bawili się wspaniale, o czym świadczyły szerokie uśmiechy i okrzyki radości. Podczas sobotnich i niedzielnych rozgrywek nasi zawodnicy mieli zapewnionych wiele atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Co działo się na turniejach?

turniej wllp

Lamparci skok po wygraną

Piłkarskie rozgrywki są nieodłącznym elementem każdego turnieju WLLP, jednak w ten weekend były one wzbogacone o wiele atrakcji. Nasi zawodnicy mogli zagrać z lamparcią gwiazdą, a między meczami zrobić sobie z nią selfie albo poskakać na dmuchańcach czy spróbować swoich sił w kreatywnych zabawach z animatorkami. Organizatorzy  turnieju na każdym kroku zapewniali swoim zawodnikom mnóstwo zabawy i ciekawych atrakcji. W trakcie turniejów uczestnikom towarzyszył wesoły Lampart! Cętkowany piłkarz radził sobie na boisku całkiem dobrze, a po meczach pozował chętnie do zdjęć.

Najlepsi motywatorzy

Na boiskach dzieci były nieustannie zagrzewane do gry przez swoich ulubionych kibiców - rodziców. Opiekunowie naszych zawodników motywowali małych piłkarzy uśmiechem, dopingiem i głośnymi okrzykami. Ogromnie cieszymy się, że w wydarzeniach WLLP naszym małym zawodnikom towarzyszą rodzice, którzy tym samym są świetnym przykładem wsparcia i motywacji, jakie każdy rodzic powinien okazać swoim  małym pasjonatom piłki nożnej. 

Piłkarskie wspomnienia na długo!

Uczestnicy weekendowych rozgrywek otrzymali medale za udział w turnieju WLLP z okazji Dnia Dziecka. Szczególną nagrodą należałoby wyróżnić pogodę, która dopisała podczas weekendowych meczy. Nasi zawodnicy mieli doskonałe warunki do sprawdzenia swoich piłkarskich umiejętności na murawie. Takie wydarzenia pozostają na długo w pamięci każdego dziecka. Od zawsze nadrzędnym celem Wielkopolsko - Lubuskich Lig Piłkarskich wśród najmłodszych było to, aby zapewnić im rozrywkę i frajdę. Mali zawodnicy od początku uczą się zasad gry fair play oraz wzajemnego wsparcia w drużynie, a przy tym doskonale się bawią!

Trenerskim okiem

,,Mam ogromną przyjemność trenować najmłodsze grupy A. Jest to zupełnie inny poziom niż w kat. B1 i dalej, ale zdecydowanie przynosi ogromną satysfakcję. Z dumą patrzę na każdego zawodnika, mając w pamięci to, kiedy dołączyli na treningi Akademii. Z każdymi kolejnymi zajęciami i turniejami, mali piłkarze robią ogromny progres i niesamowicie rozwijają się, także pod względem emocjonalnym. Zdecydowanie rozgrywki WLLP w miniony weekend okazały się niezapomnianą przygodą dla naszych podopiecznych. Były dmuchańce, lampart, zabawy, no i oczywiście gra. Dziękujemy organizatorom za moc atrakcji!” - komentuje Klaudiusz Żak - trener lokalizacji Poznań Antoninek. 

Dziękujemy uczestnikom, rodzicom, trenerom oraz organizatorom za ogromne zaangażowanie, organizację i pomoc. Wspólnymi siłami budujemy piłkarską przyszłość dla naszych zawodników. 

Polub nasz fanpage Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie – tam znajdziesz krótkie relacje z turnieju napisane przez naszych trenerów oraz zdjęcia.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"