Trenuj z Akademią przez całe lato! Rozpoczynamy wakacyjne treningi.

21-06-2023, 14:53 Porady dla dziecka i rodzica

Rozpoczęcie wakacji to świetna okazja na rozwijanie piłkarskiej pasji i próbowanie nowych aktywności. Nasi zawodnicy nie muszą obawiać się przerwy w treningach oraz nudy. Akademia Piłkarska Reissa zapewnia treningi piłkarskie przez całe wakacje! Dodatkowo, młodzi piłkarze mogą skorzystać z opcji trenowania nawet 5 razy w tygodniu, jeśli w pobliskiej miejscowości lub na innym osiedlu znajdują się lokalizacje naszego klubu.

Akademia Piłkarska Reissa treningi we wakacje

Dlaczego treningi Akademii odbywają się w wakacje?

Odpowiedź jest prosta – nasi adepci kochają piłkę nożną i ciężko pracują przez cały rok na piłkarskie sukcesy, dlatego Akademia Piłkarska Reissa zapewnia im odpowiedni rozwój oraz możliwość trenowania, nawet w wakacje.

„Wiele dodatkowych zajęć przez wakacje zostaje zawieszonych, jednak jako klub piłkarski jesteśmy świadomi, jak ważny jest sport dla naszych zawodników. Chcemy, aby młodzi piłkarze mogli nieustannie poszerzać swoje horyzonty oraz podwyższać piłkarskie umiejętności, a wakacje to doskonały czas na rozwój sportowy. Lato to też dobry moment, żeby rozpocząć przygodę z piłką nożną. ” – komentuje z-ca dyrektora Sportu, Bartosz Kujawa.

Trenuj nawet 5 razy w tygodniu!

Przez okres lipca i sierpnia, Akademia przygotowała specjalną propozycję dla nowych oraz aktywnych zawodników klubu. W ramach comiesięcznej opłaty każdy młody piłkarz ma możliwość uczęszczania na treningi Akademii w innych lokalizacjach, niż obecnie trenuje, nawet 5 razy w tygodniu! Ważne, aby zwrócić uwagę na godziny treningów, czy nie pokrywają się z aktualnym harmonogramem zajęć lokalizacji, do której uczęszcza zawodnik.

 

Sprawdź harmonogram

 

Dlaczego warto trenować w wakacje?

Lato stwarza wiele możliwości ruchu i aktywności fizycznej, dlatego warto w tym okresie podjąć piłkarskie wyzwania! Nasi adepci ćwiczą na profesjonalnych obiektach na boiskach trawiastych oraz ze sztuczną trawą, dzięki czemu zawodnicy mogą poczuć się niczym piłkarze reprezentacji! Treningi na dworze stwarzają wiele możliwości do kombinacji z ćwiczeniami oraz odzwierciedlenia warunków meczowych, dzięki temu zawodnicy są bardziej zaangażowani oraz zmotywowani do brania udziału w treningach Akademii. Co ważne, taki trening pozwala na większe dotlenienie mózgu i innych narządów ciała.

Treningi Akademii to najlepsza opcja na wakacje pełne atrakcji! W celu dołączenia na inne lokalizacje, prosimy o skontaktowanie się z koordynatorem konkretnej lokalizacji.

Zapewnij dziecku sportową przygodę na całe lato!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"