Letnie obozy Akademii – co Cię czeka w tym sezonie?

07-03-2023, 13:23 Wielkimi krokami zbliża się sezon letni, który dla wielu osób jest czasem wypoczynku i naładowania baterii. Jest to też doskonały czas na zaplanowanie wyjazdu lub zorganizowanego wypoczynku. Nasi zawodnicy od lat wykorzystują wakacyjny czas na rozwijanie swoich pasji i aktywności. Cieszymy się, że rodzice szukają nowych rozwiązań na zapewnienie dziecku wakacji pełnych atrakcji i wrażeń! Zachęcamy do zapoznania się z letnią ofertą obozów sportowych i tematycznych, na które Twoja pociecha może wybrać się wraz z kolegami lub rodzeństwem.

Czy trening na świeżym powietrzu w chłodne dni wyjdzie dziecku na zdrowie?

01-03-2023, 10:01 Trening na dworze, nawet w zimie, niesie ze sobą ogromne korzyści! Choć wielu rodziców martwi się, że pociecha za mocno zgrzeje się w trakcie treningu, co będzie przyczyną przeziębienia. Nic bardziej mylnego! Kluczem jest odpowiednie przygotowanie dziecka na taki wysiłek. Dlaczego warto przełamać bariery i pozwolić swoim małym sportowcom uczęszczać na treningi na dworze, nawet przy chłodniejszej pogodzie?

Jak przygotować się na obóz?

17-01-2023, 15:58 Wielkimi krokami zbliżają się zimowe obozy. Planując wyjazd na jeden z naszych turnusów, należy odpowiednio przygotować swoje dziecko. Co zawodnik powinien zabrać ze sobą? Czego dzieci nie powinny pakować?

Budujemy pewność siebie dziecka!

09-01-2023, 14:17 Pewność siebie powinno budować się od najmłodszych lat. Dzięki temu każde dziecko w przyszłości będzie świadome swoich umiejętności, nie tylko na boisku, lecz także w dorosłym życiu. Treningi każdej drużynowej dyscypliny sportowej bardzo dobrze wpływają na kształtowanie samooceny młodego zawodnika. Dlaczego pewność siebie dziecka jest tak ważna w sporcie?

Dlaczego warto wybrać półkolonię zimową?

19-12-2022, 13:24 Ferie zimowe kojarzą się przede wszystkim z masą wolnego czasu, który można pożytecznie zagospodarować. Oczywiście jest to odpowiedni okres, aby móc wypocząć od obowiązków. W przypadku młodszych, przepełnionych energią dzieci, rodzic powinien wypełnić czas aktywnościami, łącząc przyjemne z pożytecznym! Dlaczego półkolonie zimowe to odpowiedni wybór?
+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl