Trwają #wiosennenabory!

06-05-2019, 10:53 Rozwój Akademii

Wiosna, to czas, w którym wszystko wokół nas budzi się do życia! W Akademii Piłkarskiej Reissa jest to moment wiosennych naborów! APR ogłasza zapisy do drużyn we wszystkich kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Zawodnikiem Akademii może stać się każdy chętny chłopiec czy dziewczynka już od 4. roku życia. Dodatkowo specjalnie dla osób, zapisujących się w trakcie trwania naborów przygotowaliśmy specjalną ofertę 2 darmowych treningów zapoznawczych! 

Akademia Piłkarska Reissa – to 7742 trenujących na co dzień zawodników, w 128 lokalizacjach, w 5 województwach, pod okiem 377 wykwalifikowanych trenerów. Liczne sukcesy: Finał Turnieju o Puchar Tymbarku, awans 2 drużyn do najwyższej klasy rozgrywkowej juniorów - CLJ oraz wygrana w ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezesa PZPN mówią same za siebie i pokazują dobitnie o rozwoju naszego klubu. 

 

Poznaj przewagi Akademii Piłkarskiej Reissa:

W naszym klubie prowadzimy dwie ścieżki rozwoju zawodnika, które są dopasowane dla większego komfortu i efektywności treningu. 

Zależny nam na tym, aby zarażać miłością do piłki coraz większą liczbę dzieci, chcemy dać najlepsze warunki do treningu i czerpania radości z piłki. Dzięki nowatorskiemu programowi szkoleniowemu zarówno osoby, które rozpoczynają przygodę z futbolem, jak i te, które reprezentują wyższy poziom mogą podnosić swoje umiejętności w AP Reissa i przechodzić przez poszczególne szczebla rozwoju - mówi Piotr Reiss, patron klubu. 

Jeśli dziecko dopiero rozpoczyna swoją piłkarską przygodę i chce zacząć regularnie trenować pod okiem profesjonalistów, to nic prostszego. Wystarczy wybrać jedną, ze 128 lokalizacji, w których prowadzimy nasze zajęcia, przyjść na trening i rozwijać swoją pasję.  Listę lokalizacji znajdziesz tutaj.

Jak dołączyć do Akademii Piłkarskiej Reissa? 

1. Wejdź na stronę akademiareissa.pl

2. Kliknij „zarejestruj” w prawym górnym rogu 

3. Wybierz lokalizacje i uzupełnij dane.

4. Potwierdź rejestrację,

5. Przyjdź na trening 

Jeśli jednak Twoje dziecko z piłką jest już za pan brat i dostrzegasz u niego piłkarski potencjał, to zgłoś go do reprezentacji APR. Jest to drużyna, w której grają zawodnicy wyróżniający się poziomem na tle rówieśników, którzy są gotowi do rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim. Zapytaj o szczegóły - b.kujawa@akademiareissa.pl, telefon: 508 670 201. 

W Akademii Reissa prowadzimy drużyny od 4. roku życia aż do seniora, dzięki czemu zapewniamy ciągłość szkolenia i stabilny rozwój zawodnika. Możliwość występowania na licznych turniejach i ligowych spotkaniach dodatkowo podnosi poziom i zaangażowanie zawodników. W naszym klubie każdy znajdzie dla siebie miejsce.

Dołącz do drużyny! 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"