Akademia Piłkarska Reissa dołączyła do programu Disney UEFA Playmakers

15-04-2024, 13:52 Rozwój Akademii

Akademia Piłkarska Reissa dołączyła do projektu Disney UEFA Playmakers  - pierwszego ogólnoeuropejskiego programu stworzonego przez UEFA we współpracy z firmą Disney oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Projekt skierowany jest do dziewczynek w wieku 5 - 8 lat, które na bezpłatnych zajęciach ogólnorozwojowych z elementami piłki nożnej zostaną wprowadzone w świat futbolu poprzez zabawę i ciekawe, bajkowe historie. Pierwsze zajęcia startują już 8 maja na APR Arenie Dębiec w Poznaniu. Zapisz swoją córkę na bezpłatne zajęcia i zapewnij jej sportowy rozwój!

Disney UEFA Playmakers AP Reissa

Na czym polega Disney UEFA Playmakers?

To innowacyjny projekt, który skierowany jest do dziewczynek w wielu od 5 do 8 lat. Uczestniczki zajęć wraz z trenerami będą wcielać się w bohaterów bajki z wytwórni Walta Disneya, to pozwoli wprowadzić dziewczynki w świat piłki nożnej poprzez zabawę oraz poznawanie ciekawych historii. W tym roku tematem przewodnim projektu jest bajka „Nasze magiczne Encanto”. Dziewczynki będą mogły odkrywać swoje moce i magiczny świat futbolu wspólnie z bohaterkami bajki - Mirabel, Luisą, czy Isabelą. Nasza przeszkolona kadra – trenerka Karolina Lisowska oraz trener Tobiasz Tomaszewski będą prowadzili bezpłatne zajęcia dla dziewczynek zgodnie ze scenariuszami opartymi na tym filmie Disneya.

Kiedy będą odbywać się zajęcia Disney UEFA Playmakers?

Treningi będą odbywać się 2 razy w tygodniu:

Środa od godz. 17:15 do godz. 18:15, APR Arena Dębiez, Łozowa 77

Piątki od godz. 17:00 do godz. 18:00, APR Arena Dębiez, Łozowa 77

Pierwsze zajęcia startują już 8 maja o godz. 17:15 na APR Arenie Dębiec!

Zapisy:

Trenerka Karolina Lisowska:

Mail: k.lisowska@akademiareissa.pl

Tel: 508 670 303

Jaki jest cel programu Disney UEFA Playmakers?

Celem inicjatywy jest zachęcenie dziewczynek do poznawania piłki nożnej poprzez przyjazne środowisko, które jest oparte na zabawie, bajkach, zawieraniu nowych przyjaźni oraz aktywności fizycznej dostosowanej do wieku dziewczynek. Ważnym aspektem zajęć programu Playmakers jest wykorzystywanie wyobraźni do nauki i rozwijania umiejętności piłkarskich.

Jakie umiejętności zdobędą dziewczynki na zajęciach programu Disney UEFA Playmakers?

Dziewczynki rozwiną umiejętności ruchowe, koordynacyjne oraz piłkarskie. Uczestniczki zajęć zdobędą podstawową wiedzę na temat piłki nożnej, a także nauczą się gry fair-play. Podczas treningów dziewczynki opanują zasady pracy zespołowej, będą umiały rozwiązywać problemy oraz dowiedzą się a czym polega szacunek i empatia do drugiej osoby.

Zapisz swoją córkę na bezpłatne zajęcia Disney UEFA Playmakers i zapewnij jej sportowy rozwój pełen frajdy!

Pierwszy trening startuje już 8 maja o godz. 17:15 na APR Arenie Dębiec. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Zapisy:

Trenerka Karolina Lisowska:

Mail: k.lisowska@akademiareissa.pl

Tel: 508 670 303


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"