Akademia Piłkarska Reissa dołączyła do programu Disney UEFA Playmakers

15-04-2024, 13:52 Akademia Piłkarska Reissa dołączyła do projektu Disney UEFA Playmakers - pierwszego ogólnoeuropejskiego programu stworzonego przez UEFA we współpracy z firmą Disney oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Projekt skierowany jest do dziewczynek w wieku 5 - 8 lat, które na bezpłatnych zajęciach ogólnorozwojowych z elementami piłki nożnej zostaną wprowadzone w świat futbolu poprzez zabawę i ciekawe, bajkowe historie. Pierwszy trening startuje już 8 maja na APR Arenie Dębiec w Poznaniu. Zapisz swoją córkę na bezpłatne zajęcia i zapewnij jej sportowy rozwój!

Spełnij dziecięce piłkarskie marzenia i przekaż 1,5% podatku

06-02-2024, 09:35 Nieraz już przekonaliśmy się, że pomarańczową rodzinę Akademii Piłkarskiej Reissa tworzą niesamowite osoby, których wielkie serca, dobroć oraz chęć niesienia pomocy innym, sprawiła, że wspólnie pomogliśmy naszym potrzebującym zawodnikom oraz ich rodzinom. W końcu razem MAMY MOC pomagania!

Nowy wymiar odporności z Aura Herbals

31-01-2024, 14:12 Z radością ogłaszamy, że firma Aura Herbals została oficjalnym partnerem Klubu Sportowego Akademii Piłkarskiej Reissa! Ta współpraca otwiera nam drzwi do promowania wiedzy o zdrowiu. Wspólnymi siłami będziemy zwiększać świadomość wśród rodziców i dzieci na temat racjonalnej i bezpiecznej suplementacji w codziennej diecie.

Konferencja FootballPro Coaching 2024 już 13 stycznia w Mosinie

08-01-2024, 11:54 Styczeń to doskonały moment na podejmowanie nowych wyzwań oraz na rozwój osobisty, dlatego już 13 stycznia w Mosinie odbędzie się kolejna edycja konferencji dla trenerów piłki nożnej dzieci i młodzieży – FootballPro Coaching 2024. W tym roku wydarzenie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej OSiR w Mosinie, podczas spotkania wystąpią prelegenci oraz zostaną wręczone statuetki.

Z gminą Tarnowo Podgórne na jeszcze wyższym poziomie! To już 9 lat.

13-12-2023, 10:57 W tym roku mija 9 lat, odkąd Akademia Piłkarska Reissa rozpoczęła współpracę z gminą Tarnowo Podgórne. Od tylu lat, wspólnymi siłami, możemy zapewniać kompleksowy rozwój sportowy zawodnikom naszej Akademii. Wielokrotnie adepci pokazali, że w tym regionie tworzą silne drużyny reprezentacyjne, które odnoszą sukcesy na wysokich szczeblach. Co łączy Akademię Piłkarską Reissa z gminą Tarnowo Podgórne?
+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"