Podsumowanie sezonu z gminą Tarnowo Podgórne - 10 wspólnych lat za nami!

25-06-2024, 12:26 Rozwój Akademii

Oficjalnie rozpoczęliśmy wakacje, a tym samym zakończyliśmy sezon 2023/24. Jest to czas, kiedy podsumowujemy wszystkie działania, sukcesy, osiągnięcia oraz owocne współprace. Do takich możemy zaliczyć tę z gminą Tarnowo Podgórne. W roku 2014 Akademia Piłkarska Reissa rozpoczęła z gminą Tarnowo Podgórne działania na szeroką skalę na rzecz edukacji oraz sportu.

Baranowo - obiekt sportowy

Tarnowo Podgórne stawia na sport i edukację

Dynamiczny rozwój – to cel, jaki przyświeca gminie Tarnowo Podgórne. Władze gminy pragną zapewnić swoim mieszkańcom miejsce, które będzie spełniało ich wszystkie oczekiwania. Nie tylko stawiają na wygodę, innowacyjne rozwiązania, ale także na sport i edukację, aby zapewnić doskonały rozwój młodzieży oraz dzieciom. Stąd też zrodziła się idea, która pozwoliła zbudować bazę treningową znajdującą się w Baranowie, wyposażoną w specjalną nawierzchnię – trawę III generacji, posiadającą certyfikat UEFA.

Kompleks OSiR Baranowo trampoliną do sukcesu

Obiekt ten jest miejscem, które zapewnia wszechstronny rozwój oraz umożliwia podwyższenie umiejętności w dziedzinie sportu. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa doskonale znają tę bazę treningową, gdyż na co dzień trenują tam drużyny reprezentacyjne Akademii oraz zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa Poznań, a tym samym uczniowie Szkoły Marcina Gortata. Młodzi piłkarze przygotowują się tam do rozgrywek z zawodnikami z uznanych klubów piłkarskich z całej Polski. Świetny obiekt sprawdza się doskonale, o czym świadczą liczne osiągnięcia reprezentacji Akademii Piłkarskiej Reissa, jak obronienie tytułu Mistrza Wielkopolski przez roczniki 2011 oraz 2012, wygrana rocznika 2013 w turnieju Berlin Trophy, a także SBG Ustronie Morskie oraz wygrana przez rocznik 2014 turnieju Kołobrzeg Anchor Cup, a to tylko kilka z wielu sukcesów drużyn reprezentacyjnych Akademii.  

Fotorelacja z treningu reprezentacji w Baranowie

Oprócz treningów, na tym kompleksie co roku organizowane są najważniejsze sportowe wydarzenia naszego klubu, do których należą: Turnieje Regionów, Football Pro Cup Masters, rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, czy tegoroczne Mini Euro.

Azyl bramkarzy

Na tych boiskach odbywają się także treningi bramkarskie Akademii. Młodzi goalkeeperzy mają zapewnione doskonałe warunki w Baranowie, dzięki temu mogą przygotować się profesjonalnie do swojej roli. Lokalizacja wyposażona jest w potrzebny sprzęt, który zapewni podniesienie kompetencji, a tym samym wyższy level sportowy.

W gminie Tarnowo Podgórne siła!

Współpraca z gminą Tarnowo Podgórne jest ogromnie ważna, wspólnymi siłami możemy wspierać rozwój oraz szkolenie młodych sportowców, a w szczególności piłkarzy. Profesjonalny obiekt pozwala zapewnić wszystkie warunki, które podnoszą jakość szkolenia oraz edukacji.

Z całego serca pragniemy podziękować za te 10 lat, które okazały się obfitować w sportowe sukcesy. Mamy nadzieję, że wspólnie wesprzemy następne pokolenia młodych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Reissa i będziemy mogli z dumą informować o kolejnych osiągnięciach sportowych.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"