Nabory do Szkół Mistrzostwa Sportowego AP Reissa

12-05-2023, 14:17 Nabory piłkarskie

Nieustannym celem naszej Akademii jest zapewnienie najlepszych warunków szkoleniowych, wysokiej jakości oraz efektywności treningów na każdym etapie ścieżki kariery naszych podopiecznych. W ofercie szkoleniowej Akademii znajdują się nowoczesne ośrodki szkoleniowe - Szkoły Mistrzostwa Sportowego: SMS AP Reissa Poznań, SMS AP Reissa Opalenica oraz SMS AP Reissa Ślesin, które systematycznie zmieniają się i rozwijają, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych młodych adeptów. Dzięki temu zawodnicy otrzymują powołania do młodzieżowych Reprezentacji Polski i osiągają sukcesy, zarówno indywidualne, jak i zespołowe! Twoje dziecko również ma na to szansę, zgłaszając się do projektu na sezon 2023/2024! 

Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa

Kto może dołączyć do Szkoły Mistrzostwa Sportowego?

SMS AP Reissa Ślesin – projekt skierowany jest do zawodników klas 1 -8  Szkoły Podstawowej

SMS AP Reissa Poznań– projekt skierowany jest dla roczników 2008 i 2009 do klas sportowej 1 i 2 Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Marcina Gortata w Poznaniu

SMS AP Reissa Opalenica- projekt skierowany jest dla zawodników w wieku od 15 roku życia, Nabory do 1 klasy liceum SMS AP Reissa w Opalenicy 

 

Szkoła Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Ślesinie

Trwają nabory do klas 1-8 szkoły podstawowej o profilu ogólnorozwojowym z elementami różnych dyscyplin sportu w roku szkolnym 2023/2024. Nasza Akademia współpracuje z Niepubliczną Szkołą Podstawową United. 23 i 24 maja organizowane są otwarte dni, przez środę i czwartek, zainteresowane dzieci będą mogły uczestniczyć, razem z uczestnikami projektu, zarówno w lekcjach, jak i treningach SMS AP Reissa Ślesin. 

  • Jak można zapisać dziecko do Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Ślesinie?

W celu zapisania dziecka do projektu Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ślesinie prosimy o kontakt pod numerem tel.: 721 100 215 lub mailowo l.laczny@akademiareissa.pl.

  • Kto może dołączyć?

Do projektu SMS AP Reissa  w Ślesinie może dołączyć każdy zawodnik chcący rozwijać swoje umiejętności piłkarskie w oparciu o profesjonalną ścieżkę rozwoju. Poprzez monitoring postępu oraz liczne testy sprawnościowe, potencjał sportowy każdego zawodnika zostaje indywidualnie oceniony, dzięki temu zostaje przydzielony do odpowiedniej grupy, dostosowanej do poziomu zawodnika.

Więcej informacji

 

Szkoła Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Poznaniu  

Trwają nabory SMS AP Reissa Poznań skierowane dla roczników 2008 i 2009 do 1 i 2 klasy liceum im. Marcina Gortata w Poznaniu. Otwarte dni z testami sprawnościowymi odbędą się w czwartek 25.05.2023 o godz. 17:30, we wtorek 30.05.2023 o godz. 17:30 oraz we wtorek 13.06.2023 o godz. 17:30 na boisku naturalnym POSiR Golęcin, przy ul. Warmińskiej.

  • Jak można zapisać dziecko do Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Poznaniu?

Na testy sprawnościowe kwalifikujące do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu zapisać się można, kontaktując pod numerem tel.: 512-657-662 lub mailowo m.klosinski@akademiareissa.pl.

  • Kto może dołączyć?

Do SMS AP Reissa Poznań może się dostać każdy, dla którego piłka nożna jest pasją. Oprócz chęci, zaangażowania i dobrej organizacji pracy, kandydaci muszą przejść testy z zakresu motoryki (szybkość, siła, zwinność, wytrzymałość) oraz poddawani są grze kontrolnej, gdzie oceniane są ich umiejętności techniczne i taktyczne. Ważnym aspektem jest również nauka, dlatego kandydaci powinni posiadać dobre wyniki w nauce i odpowiednią ocenę z zachowania.

Więcej informacji

Szkoła Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Opalenicy

Trwają nabory do 1 klasy liceum oraz nabory uzupełniające do 3 klasy liceum na sezon 2023/2024! 5 czerwca o godz. 17:00 w Opalenicy, przy ul. Parkowej 48 odbędzie się otwarty nabór do pierwszej klasy liceum dla roczników 2008 i 2009.

Harmonogram:

15:30 – rejestracja zawodników

16:15 – prezentacja (Struktura organizacyjna SMS AP Reissa w Opalenicy)

17:00 – testy sprawności ogólnej i specjalnej

  • Jak można zapisać się do Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Opalenicy?

Od 15 do 30 maja należy złożyć dokumenty aplikujące do Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Opalenicy lub jest możliwość dokonania tego 17 maja w trakcie testu-meczu.

Ważne! Osoby, które nie złożą dokumentów do 30 maja, nie zostaną dopuszczone do prób sprawności 5 czerwca. Istotne jest również to, aby zgłosić swój udział w wydarzeniu 5 czerwca, należy potwierdzić swoją obecność najpóźniej 3 dni przed datą rozpoczęcia naborów poprzez SMS pod numerem tel: 793 354 554 lub mailowo: m.bazarnik@akademiareissa.pl.

  • Kto może dołączyć?

Do projektu SMS AP Reissa  w Opalenicy może dołączyć każdy młody sportowiec, któremu zależy na rozwoju piłkarskim w oparciu o profesjonalną ścieżkę rozwoju. Projekt jest dedykowany zawodnikom od 15. roku życia. System szkoleniowy opiera się na edukacji z jedną z najlepszych baz sportowych w Polsce. Młodzi piłkarze uczęszczają do Zespołu Szkół w Opalenicy, a jednocześnie rozwijają się pod kątem sportowym.

Więcej informacji

 

Możliwość wyboru dalszej drogi piłkarskiej jest bardzo ważnym elementem rozwoju zawodników, otwiera to przed młodymi sportowcami wiele drzwi osiągnięcia sukcesu piłkarskiego! Trzymamy kciuki za wszystkich uczniów rekrutujących się do Szkół Mistrzostwa Sportowego w sezonie 2023/2024! Przyszłość należy do Was!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl