Trwają zapisy na Reiss Talent’s Day! Przyszłość należy do Nas!

22-05-2023, 15:28 Każde dziecko marzy o trenowaniu piłki nożnej na poziomie mistrzowskim! Akademia Piłkarska Reissa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych i utalentowanych zawodników, którzy chcą wejść na profesjonalną ścieżkę kariery piłkarskiej. Z tego względu, organizujemy Reiss Talent’s Day, czyli Dzień Talentów, dedykowany chłopcom i dziewczynkom wyróżniającym się umiejętnościami piłkarskimi, ze wszystkich klubów z całej Polski oraz wysportowanym dzieciom, które chcą kompleksowo rozwijać się w piłce nożnej.

Nabory do Szkół Mistrzostwa Sportowego AP Reissa

12-05-2023, 14:17 Nieustannym celem naszej Akademii jest zapewnienie najlepszych warunków szkoleniowych, wysokiej jakości oraz efektywności treningów na każdym etapie ścieżki kariery naszych podopiecznych. W ofercie szkoleniowej Akademii znajdują się nowoczesne ośrodki szkoleniowe - Szkoły Mistrzostwa Sportowego: SMS AP Reissa Poznań, SMS AP Reissa Opalenica oraz SMS AP Reissa Ślesin, które systematycznie zmieniają się i rozwijają, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych młodych adeptów. Dzięki temu zawodnicy otrzymują powołania do młodzieżowych Reprezentacji Polski i osiągają sukcesy, zarówno indywidualne, jak i zespołowe! Twoje dziecko również ma na to szansę, zgłaszając się do projektu na sezon 2023/2024!

Nabory do Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Ślesinie

27-04-2023, 10:50 Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ślesinie od wielu lat stawia na profesjonalny progres piłkarski zawodnika. Jest to projekt dedykowany dzieciom i młodzieży, którzy chcą rozwijać umiejętności nie tylko piłkarskie, ale i ogólnorozwojowe w oparciu o profesjonalny system szkolenia. Zawodnicy projektu nieustannie osiągają sukcesy sportowe. Teraz Twoje dziecko ma szansę na dołączenie do drużyny SMS AP Reissa w Ślesinie! Trwają nabory do klas 1-3 szkoły podstawowej o profilu ogólnorozwojowym z elementami różnych dyscyplin sportu w roku szkolnym 2023/2024. Nasza Akademia współpracuje z Niepubliczną Szkołą Podstawową United.

Nabory do Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Opalenicy!

20-04-2023, 13:42 Projekt SMS AP Reissa Opalenica od lat stawia na profesjonalny progres oraz kompleksowe przygotowanie zawodników do gry. Szkoła nieustannie się zmienia i rozwija, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom młodym piłkarzom. Dzięki temu zawodnicy otrzymują powołania do młodzieżowych Reprezentacji Polski i osiągają sukcesy, zarówno indywidualne, jak i zespołowe. Ty również masz na to szansę zgłaszając się do projektu na sezon 2023/2024! 5 czerwca o godz. 17:00 w Opalenicy odbędzie się otwarty nabór do pierwszej klasy liceum dla roczników 2008 i 2009.

Ruszają wiosenne nabory 2023 – dołącz do Akademii Piłkarskiej Reissa!

22-03-2023, 10:28 Wiosna już trwa, na dworze robi się cieplej, a to idealny czas na rozpoczęcie dodatkowych zajęć sportowych, które przyniosą Twojemu dziecku radość i satysfakcję. W Akademii rozpoczynamy wiosenne nabory do drużyn piłkarskich dla chłopców i dziewczynek w wieku 3-12 lat. Każdy może skorzystać z 2 bezpłatnych treningów. Włącz sportowy tryb i zacznij trenować w Akademii!
+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl