Zadbaj o przyszłość swojego dziecka – ruszają nabory 2024

29-12-2023, 13:46 Nowy rok jest nowym początkiem, ale i dobrą okazją do podjęcia kolejnych wyzwań, aktywności, czy szukania pasji. Przyszłość dziecka jest w Twoich rękach i to Ty zdecydujesz, jak będzie spędzało swój wolny czas. Dodatkowe zajęcia sportowe mogą przynieść jemu ogromną satysfakcję oraz frajdę. W Akademii Piłkarskiej Reissa ruszają właśnie noworoczne nabory do drużyn piłkarskich dla chłopców i dziewczynek od 3. roku życia. Każdy zawodnik ma zapewniony pakiet bezpłatnych treningów, aby sprawdzić, czy ta forma zajęć jest dla niego odpowiednia. Treningi piłki nożnej to świetna odskocznia od komputera oraz motywacja do ruchu podczas zimy.

Trwają zapisy na Reiss Talent’s Day! Przyszłość należy do Nas!

22-05-2023, 15:28 Każde dziecko marzy o trenowaniu piłki nożnej na poziomie mistrzowskim! Akademia Piłkarska Reissa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych i utalentowanych zawodników, którzy chcą wejść na profesjonalną ścieżkę kariery piłkarskiej. Z tego względu, organizujemy Reiss Talent’s Day, czyli Dzień Talentów, dedykowany chłopcom i dziewczynkom wyróżniającym się umiejętnościami piłkarskimi, ze wszystkich klubów z całej Polski oraz wysportowanym dzieciom, które chcą kompleksowo rozwijać się w piłce nożnej.

Nabory do Szkół Mistrzostwa Sportowego AP Reissa

12-05-2023, 14:17 Nieustannym celem naszej Akademii jest zapewnienie najlepszych warunków szkoleniowych, wysokiej jakości oraz efektywności treningów na każdym etapie ścieżki kariery naszych podopiecznych. W ofercie szkoleniowej Akademii znajdują się nowoczesne ośrodki szkoleniowe - Szkoły Mistrzostwa Sportowego: SMS AP Reissa Poznań, SMS AP Reissa Opalenica oraz SMS AP Reissa Ślesin, które systematycznie zmieniają się i rozwijają, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych młodych adeptów. Dzięki temu zawodnicy otrzymują powołania do młodzieżowych Reprezentacji Polski i osiągają sukcesy, zarówno indywidualne, jak i zespołowe! Twoje dziecko również ma na to szansę, zgłaszając się do projektu na sezon 2023/2024!

Nabory do Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Ślesinie

27-04-2023, 10:50 Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ślesinie od wielu lat stawia na profesjonalny progres piłkarski zawodnika. Jest to projekt dedykowany dzieciom i młodzieży, którzy chcą rozwijać umiejętności nie tylko piłkarskie, ale i ogólnorozwojowe w oparciu o profesjonalny system szkolenia. Zawodnicy projektu nieustannie osiągają sukcesy sportowe. Teraz Twoje dziecko ma szansę na dołączenie do drużyny SMS AP Reissa w Ślesinie! Trwają nabory do klas 1-3 szkoły podstawowej o profilu ogólnorozwojowym z elementami różnych dyscyplin sportu w roku szkolnym 2023/2024. Nasza Akademia współpracuje z Niepubliczną Szkołą Podstawową United.

Nabory do Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Opalenicy!

20-04-2023, 13:42 Projekt SMS AP Reissa Opalenica od lat stawia na profesjonalny progres oraz kompleksowe przygotowanie zawodników do gry. Szkoła nieustannie się zmienia i rozwija, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom młodym piłkarzom. Dzięki temu zawodnicy otrzymują powołania do młodzieżowych Reprezentacji Polski i osiągają sukcesy, zarówno indywidualne, jak i zespołowe. Ty również masz na to szansę zgłaszając się do projektu na sezon 2023/2024! 5 czerwca o godz. 17:00 w Opalenicy odbędzie się otwarty nabór do pierwszej klasy liceum dla roczników 2008 i 2009.
+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"