Nabory do Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Ślesinie

27-04-2023, 10:50 Nabory piłkarskie

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ślesinie od wielu lat stawia na profesjonalny progres piłkarski zawodnika. Jest to projekt dedykowany dzieciom i młodzieży, którzy chcą rozwijać umiejętności nie tylko piłkarskie, ale i ogólnorozwojowe w oparciu o profesjonalny system szkolenia. Zawodnicy projektu nieustannie osiągają sukcesy sportowe. Teraz Twoje dziecko ma szansę na dołączenie do drużyny SMS AP Reissa w Ślesinie! Trwają nabory do klas 1-8 szkoły podstawowej o profilu ogólnorozwojowym z elementami różnych dyscyplin sportu w roku szkolnym 2023/2024. Nasza Akademia współpracuje z Niepubliczną Szkołą Podstawową United.

nabory w ślesinie

Czym wyróżnia się system szkolenia w SMS AP Reissa w Ślesinie?

- Zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym z elementami dyscyplin sportowych: piłka nożna, piłka ręczna, taniec, gimnastyka, badminton, koszykówka.

- Nauka w systemie jednozmianowym.

- Dodatkowe godziny języków obcych (+2h podstawowy j. angielski, +2h dodatkowy np. j.hiszpański).

-13 godzin zajęć sportowych w tygodniu.

- Spotkania ze specjalistami dla dzieci z zakresu: dietetyka, psychologia, komunikacja, zdrowie, motywacja dziecka.

- Wykwalifikowane i doświadczone grono pedagogiczne i trenerskie ze złotym certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- Nowoczesne zaplecze edukacyjne i sportowe.

- Udział w rozgrywkach, zawodach, konkursach, wycieczkach i obozach sportowych.

- Gwarantowany monitoring postępu uczniów.

- Zaplanowana ścieżka kariery (możliwość rozwoju w najlepszych klubach zagranicznych).

-Zapewniona opieka fizjoterapeuty.

Jak można zapisać dziecko do Szkoły Mistrzostwa Sportowego AP Reissa w Ślesinie?

W celu zapisania dziecka do projektu Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ślesinie prosimy o kontakt pod numerem tel.: 721 100 215 lub mailowo l.laczny@akademiareissa.pl.

Kto może dołączyć?

Do projektu SMS AP Reissa  w Ślesinie może dołączyć każdy zawodnik chcący rozwijać swoje umiejętności piłkarskie w oparciu o profesjonalną ścieżkę rozwoju. Poprzez monitoring postępu oraz liczne testy sprawnościowe, potencjał sportowy każdego zawodnika zostaje indywidualnie oceniony, dzięki temu zostaje przydzielony do odpowiedniej grupy, dostosowanej do poziomu zawodnika.

Jak wygląda dzień zawodnika SMS AP Reissa Ślesin?

Każdy uczestnik projektu  ma ścisły harmonogram dnia, który musi przestrzegać:

8:30 - 10:00 Trening piłkarski

10:30 - 11:30 Trening motoryczny

11:30 - 14:30 Zajęcia szkolne

14:30 - 15:30 Zajęcia psycholog, dietetyk, analiza

Dlaczego warto?

Poprzez uprawianie sportu, oprócz poprawy koordynacji ruchowej oraz motoryki ciała, dziecko rozwija się psychicznie, nabywa i wzmacnia cechy charakteru, jak: wytrwałość, odwaga, cierpliwość, szacunek do drugiego człowieka, samokontrola, samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole. Sport zachęca do zabawy i nauki jednocześnie. Pokazuje, że uczenie się to nie tylko siedzenie w szkolnej ławce czy przed komputerem, ale też ciągłe próbowane nowych rzeczy, poznawanie nowych ludzi i radzenie sobie z nowymi sytuacjami.

Zadzwoń, żeby porozmawiać o ścieżce rozwoju Twojego dziecka lub umówić się na prezentacje obiektu. Jesteśmy tu po to, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie: 721100215. 

Przyszłość dziecka jest w Twoich rękach!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"