Noworoczne postanowienie? Stawiam na Akademię! Ogłaszamy NABORY!

04-01-2019, 09:25 Nabory piłkarskie

Jako pierwsza akademia startujemy z noworocznymi naborami! To najlepszy moment, aby Twoje dziecko dołączyło do naszych struktur – idealne postanowienie na rok 2019! Otwieramy swoje grupy treningowe dla zawodników w następujących grupach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat).

Dołącz do drużyny

W naszych drużynach przygotowaliśmy miejsca dla każdego zainteresowanego grą w największej Akademii w zachodniej Polsce. W dwóch próbnych treningach mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci - zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Co ważne, grupy treningowe dopasowane są wiekiem oraz umiejętnościami, dzięki czemu możliwy jest stały rozwój każdego małego piłkarza. 

- Dla Akademii Piłkarskiej Reissa rok 2018 był niezwykle udany i stanowił kolejny duży skok w rozwoju klubu. Chcielibyśmy zarazić sportowym bakcylem kolejne grono młodych piłkarzy. W naszym klubie, każdy będzie czuł się jak w jednej, wielkiej, piłkarskiej rodzinie. Ponadto gwarantujemy również najlepsze warunki dla dzieci do rozwoju sportowego – trzy ośrodki szkoleniowe oraz dostęp do największej bazy szkoleniowej, w tym nowopowstałej APR Areny Dębiec, najnowocześniejszego kompleksu sportowego w Wielkopolsce  – podkreśla patron Akademii Piłkarskiej Reissa, Piotr Reiss.

Dowodami na skuteczną realizację autorskiego programu treningowego są sukcesy, jakie zawodnicy osiągnęli w ostatnim czasie. W listopadzie 2018 r. cieszyliśmy się z największych sukcesów sportowych w historii naszego Klubu. Drużyny z roczników U-15 i U-17 wywalczyły awans do Centralnej Ligi Juniorów PZPN!

- W krótkiej historii Akademii możemy pochwalić się już wieloma sukcesami, natomiast awans do Centralnej Ligi Juniora Młodszego PZPN, która stanowi najwyższy, młodzieżowy poziom rozgrywkowy w Polsce jest wielkim sukcesem, który wzmacnia pozycję Akademii w Polsce i pozwala rywalizować z najlepszymi drużynami w kraju – zaznacza trener drużyny U-17, Maciej Palka.

Dodatkowo, każdy uczestnik może korzystać z treningów przez 12 miesięcy w roku (zarówno w wakacje, jak i w ferie) oraz wziąć udział w partnerskich projektach skierowanych na rozwijanie konkretnych predyspozycji zawodników., takich jak Indywidualne Fundamenty Gry poprawiające motorykę i technikę adeptów, Wielkopolska Akademia Bramkarska skierowana do osób marzących o grze na pozycji golkipera czy APR Ladies, drużyny piłkarskiej stworzonej z myślą o dziewczynkach, które chcą rozpocząć profesjonalne treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Dowiedz się więcej o naszych przewagach

Sprawdź treningi najbliżej siebie

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o treningach w Twoim mieście:

 

Tomasz Zawada
Koordynator Lokalizacji
e-mail:  t.zawada@akademiareissa.pl 

tel.: +48 503 163 392

Noworoczne postanowienie? Stawiam na Akademię!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group