Akademia Piłkarska Reissa | Konin - V Osiedle | Treningi
Youtube
Instagram

Więcej niż FUTBOL!Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!

Treningi

Harmonogram treningów:
grupa miejsce dzień godzina od dnia
A1 Orlik przy SP 7 Poniedziałek 17:00 20-08-18
A1 Orlik przy SP 7 Środa 17:00 22-08-18
B1.1 Orlik przy SP 7 Poniedziałek 18:00 20-08-18
B1.1 Orlik przy SP 7 Środa 18:00 22-08-18
B1.2 Orlik przy CKU Poniedziałek 18:30 20-08-18
B1.2 Orlik przy CKU Środa 18:30 22-08-18
 
Informacje:
 

Poszczególnym literom zostały przyporządkowane odpowiednie grupy rocznikowe

A1 - 2011 - 2014, B1.1 - 2010, B1.2 - 2009,

 

W przypadku zmian terminów będziemy niezwłocznie informować drogą mailową, SMS lub telefonicznie.

 

W tygodniu odbywać się będą 2 jednostki treningowe w godzinach popołudniowych. Treningi w grupach A trwają 60 minut, B trwają  60 – 75 minut, w grupie C od 60 do 90 minut. Zajęcia będą prowadzone na boisku otwartym latem, w hali okres zimowy.

 

Jak zapisać dziecko do Akademii?

1. Należy wypełnić dwuetapową rejestrację na stronie: Rejestracja

2. Po rejestracji na adres mailowy otrzymają Państwo wszelkie informacje.

 

Do jakiego wieku dziecko może trenować w Akademii?

Akademia Piłkarska Reissa zrzesza dziewczynki oraz chłopców trenujących we wszystkich kategoriach wiekowych:

 • 4-6 lat: SKRZAT,
 • 7-9 lat: ŻAK,
 • 10-11 lat: ORLIK,
 • 12-13 lat: MŁODZIK,
 • 14-15 lat: TRAMPKARZ,
 • 16-17 lat: JUNIOR MŁODSZY.
 •  

  W jakim wieku musi być dziecko aby zapisać je do Akademii?

  Akademia Piłkarska Reissa organizuje nabór ciągły dla dzieci od 4. roku życia. Nie wyklucza się jednak udziału dzieci młodszych.

   

  Czy jestem zobowiązany do zakupu oficjalnego stroju Akademii?

  Rodzic nie ma obowiązku zakupu stroju, jednak jednorodny sprzęt ułatwia organizację turniejów oraz korzystnie wpływa na wizerunek drużyny przy okazji wspólnych wyjść i wyjazdów.

   

  Jakie obuwie dziecko musi mieć ze sobą na zajęciach?

  W zależności od nawierzchni, na jakiej będą odbywać się zajęcia dziecko powinno posiadać: obuwie typu Turf – „Śniegówki” z tzw. małymi korkami na boiska ze sztuczną trawą oraz halówki z podeszwą kauczukową na sale. Na boiskach ze sztuczną nawierzchnią obowiązuje absolutny zakaz gry w korkach. Prosimy jednak nie kupować obuwia od razu po pierwszym treningu. Dziecko na pierwsze treningi może przyjść w obuwiu sportowym, które zakłada na zajęcia wychowania fizycznego. Zakup obuwia można skonsultować ze specjalistami ds. sprzedaży w sklepie FootballPro: www.footballpro.pl lub trenerem obecnym na treningu.

   

  Czy Akademia funkcjonuje w trakcie wakacji?

  Tak szkółka działa przez 12 miesięcy w roku, również w trakcie wakacji zimowych i letnich. Zmianie mogą ulec terminy i godziny treningów.

   

  Czy przeprowadzenie badań jest obowiązkowe i czy trzeba za nie zapłacić?

  Badania są bezpłatne. Klub zaleca, co oznacza, że rodzic może, ale nie musi przeprowadzić badanie dziecka. Dla najmłodszych sugeruje się wykonanie badania po zaaklimatyzowaniu zawodnika w drużynie.

  Każdy z rodziców podpisuje oświadczenie do umowy, na podstawie którego rodzic przejmuje odpowiedzialność w przypadku problemów zdrowotnych dziecka do momentu wykonania badań. Podpisanie załącznika do umowy nie wyklucza wykonania w/w badań w późniejszym okresie na w/w zasadach.

   

  Co jeśli lekarz nie da dziecku zdolności ze względu na wiek?

  Taka sytuacja może dotyczyć tylko najmłodszych zazwyczaj 3-5 latków. Wówczas wystarczy Akademii oświadczenie rodzica stanowiące załącznik do podpisanej umowy. Nie jest to zła wola lekarza, a wytyczna dotycząca dyscypliny ustalona przez Polskie Towarzystwo Medycyny Sportu w porozumieniu z Ministrem Zdrowia. Akademia jest przypisana do piłki nożnej, choć w głównej mierze zajęcia dla najmłodszych to zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe, stąd nie powinno być problemu z wydaniem zdolności.

   

  Czy Akademia organizuje obozy sportowe?

  Tak, organizujemy zimowe i letnie obozy. Zawodnicy szkółki biorą udział w obozie na preferencyjnych warunkach. Organizowane wyjazdy to wspaniała okazja do integracji z rówieśnikami. Miejsca obozów i wycieczek za każdym razem są starannie dobierane pod kątem bazy sportowej, atrakcji i jakości zakwaterowania. Więcej informacji na www.obozy.akademiareissa.pl

  .