1. Zwycięstwo w Turnieju o Puchar Prezesa PZPN - 16.02.2019

Pokonując w finale drużynę Stomilu Olsztyn 3:1, Akademia Piłkarska Reissa wygrała drugą edycję Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11. Podopieczni Nikodema Brzęckiego nie mieli sobie równych, jako jedyni nie przegrali żadnego meczu. A do sukcesu poprowadził ich Wojciech Szymczak, który z dziesięcioma bramkami na koncie został królem strzelców.

Dowiedz się więcej

2. Awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 - 30.11.2018

Drużyna Akademii Piłkarskiej Reissa U-15 odwróciła losy pierwszego spotkania z CWKS MUKS Zawisza Bydgoszcz, w którym przegrała 2:1. W rewanżu rozbiła swojego przeciwnika 5:1 i awansowała do CLJ U-15. Jest to ogromny sukces naszego klubu, który nigdy wcześniej nie grał na tak wysokim szczeblu rozgrywkowym.

Dowiedz się więcej

3. Awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17 - 26.11.2018

Niewątpliwie jest to jeden z największych sukcesów w historii naszej Akademii. Zespół prowadzony przez Macieja Palkę zdołał awansować do elitarnych rozgrywek dla młodych piłkarzy, co tylko może pomóc w dalszym rozwoju naszych zawodników. - Awans do Centralnej Ligi Juniora Młodszego PZPN, która stanowi najwyższy, młodzieżowy poziom rozgrywkowy w Polsce jest wielkim sukcesem, który wzmacnia pozycję Akademii w Polsce i pozwala rywalizować z najlepszymi drużynami w kraju - zaznaczył trener zespołu.

Dowiedz się więcej

4. Finaliści turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” - 02.05.2018

W maju 2018 roku nasi zawodnicy z rocznika 2008 znaleźli się w finale najpopularniejszego turnieju w Polsce dla dzieci. Ostatecznie zajęli 2. miejsce, ale wygrana była naprawdę blisko. Akademia Piłkarska Reissa bowiem przegrał z Akademią Młodych Orłów z Rzeszowa tylko 2:1.

Tutaj znajdziesz więcej informacji

5. Zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju “Minimistrzostw Deichmanna” - 25.06.2017

W czerwcu 2017 roku nasi reprezentanci z rocznika 2008 wygrali drugi najbardziej prestiżowy turniej dla dzieci w Polsce. W wielkim finale “Minimistrzostw Deichmanna” podopieczni Akademii Piłkarskiej Reissa pokonali Pogoń Szczecin 2:0 i tym samym zapewnili sobie nieoficjalny tytuł mistrzów Polski.

Tutaj znajdziesz więcej informacji 

6. Trzecie miejsce na turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” - 01.05.2017

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa z rocznika 2005 zdobyli brązowy medal w największym turnieju dla młodych adeptów piłki nożnej. W decydującym pojedynku nasi podopieczni pokonali reprezentację województwa Kujawsko-Pomorskiego po serii rzutów karnych.

Tutaj znajdziesz więcej informacji 

 

Projekt i wykonanie: cogitech group