Wakacje 2020 – nie ma czasu na nudę!

03-06-2020, 11:38 Słońce już powoli wychodzi zza chmur, zaczyna się powolne odliczanie do wakacji. Nie zamierzamy spędzić ich w domu! Już teraz chętnie spotykamy się z Wami na boisku. Dodatkowo, zapraszamy na obozy, które organizujemy wraz z firmą Sportujmy! Sprawdź, co Akademia Piłkarska Reissa planuje tego lata!

Rola mamy w życiu piłkarza

25-05-2020, 18:56 Być mamą piłkarza na pewno nie jest łatwo. Najpierw wożenie na treningi, min. 2 razy w tygodniu, pranie stroju, wspieranie zestresowanego malca na zawodach. Następnie kariera, która często wiąże się z życiem na walizkach, a nawet przeprowadzkami i ogromnym stresem. Zawodnicy, nawet osiągając wysoki poziom, nigdy nie zapominają o matkach, bez których zapewne nie dotarliby tam, gdzie są dzisiaj.

E-lekcje i treningi na boisku - jak je pogodzić?

20-05-2020, 13:28 Jesteśmy przekonani, że świetnie poradziliście sobie z przeniesieniem szkolnych zajęć do Internetu i już bez problemu uczestniczycie w elekcjach. Wiemy również, że powrót na boisko sprawił Wam taką samą radość, jak nam! Niemniej, macie teraz więcej obowiązków. Wychodzimy Wam naprzeciw i już dziś radzimy, jak połączyć zdalną szkołę z piłkarskimi treningami w terenie.

Trenuj zawsze bez maseczki!

15-05-2020, 12:54 Wróciliśmy na boiska! Jak wiecie, najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych zawodników. Trenujemy w małych grupach, zachowując bezpieczną odległość między sobą i zapewniamy płyn do dezynfekcji rąk, ale nie zapewniamy maseczek. Co więcej, zalecamy ściągać maseczki tuż przed wejściem na boisko. A to wszystko dlatego, że długotrwałe zdrowie naszych podopiecznych jest zawsze na pierwszym miejscu!

Piłkarze w walce z koronawirusem. Sprawdź, kto przekazał najwięcej!

13-05-2020, 14:56 Pandemia opanowała cały świat i utrudniła funkcjonowanie wielu aspektów życia, w tym uniemożliwiła wszelkie mecze piłki nożnej. Mimo, iż piłkarze nie mogą spotkać się na murawie, to w ostatnich miesiącach nie próżnowali. Specjalnie dla Was publikujemy zestawienie charytatywnych akcji i zachowań futbolistów z całego świata!
Projekt i wykonanie: cogitech group