Akademia Piłkarska Reissa najlepsza w Wielkopolsce!

16-04-2019, 09:28 Jarocin, Kępno, Kościan i Poznań to lokalizacje Akademii Piłkarskiej Reissa, które przeszły przez gminne i powiatowe eliminacje i zagrały w miniony piątek na obiektach KKS Kalisz w Wojewódzkim Finale XIX Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, który jest mistrzostwami PZPN w kategorii U-8. Po całym dniu zmagań mistrzowski tytuł powędrował do lokalizacji Poznań, a brązowe medale wywalczyli kościaniacy.

4 cechy doskonałego kapitana drużyny!

15-04-2019, 15:25 Drużyna piłkarska to 11 zawodników, którzy wspólnymi siłami dążą do spełnienia swych futbolowych marzeń. Z całą pewnością wysokie umiejętności graczy na poszczególnych pozycjach zwiększają prawdopodobieństwo końcowego sukces. Bramkarz, który potrafi wyłapać każdą piłkę? Marzenie wszystkich trenerów! Obrońca, który czyści swoje pole karne? Gratka dla kibiców! Pomocnik z fantastycznym przeglądem pola, otwierający swoimi podaniami autostradę dla snajperów? Dobrze mieć takiego w zespole! Napastnik ze 100% skutecznością, nie marnujący żadnej sytuacji? Mamma mia!

Trwają #wiosennenabory!

14-04-2019, 10:53 Wiosna, to czas, w którym wszystko wokół nas budzi się do życia! W Akademii Piłkarskiej Reissa jest to moment wiosennych naborów! APR ogłasza zapisy do drużyn we wszystkich kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Zawodnikiem Akademii może stać się każdy chętny chłopiec czy dziewczynka już od 4. roku życia. Dodatkowo specjalnie dla osób, zapisujących się w trakcie trwania naborów przygotowaliśmy specjalną ofertę 2 darmowych treningów zapoznawczych!

Wyjazd na Obóz Akademii? 3 razy na TAK!

08-04-2019, 13:28 Nie masz pomysłu jak zaplanować czas dla swojej pociechy podczas zbliżających się wakacji? Chcesz, aby Twoje dziecko czuło się na wyjeździe bezpiecznie? Szukasz doświadczonej ekipy, która sprawi, że Twoje dziecko nie będzie miało czasu na nudę? Ważny jest dla Ciebie stosunek ceny do jakości wyjazdu oraz gwarancja najwyższej jakości warunków pobytowych? Sprawdź ofertę Obozów Akademii na lato 2019, moc różnorodnych atrakcji gwarantowana. Przekonaj się również dlaczego czas spędzony z nami, będzie dla Twojego dziecka najlepszym rozwiązaniem!

Najlepszy strój do gry na dworze!

05-04-2019, 08:17 Jak już pewnie wiecie, od 1 kwietnia przenieśliśmy się z hali na boiska. Trenowanie na świeżym powietrzu bowiem pozytywnie wpływa na nasz organizm. Dzieci uwielbiają grać na orlikach. Szczególnie, gdy sprzyja ku temu pogoda. Jednak, co zrobić, kiedy temperatura, tak jak wiosną, jest jeszcze niestabilna i często się waha? Jak odpowiednio ubrać dziecko na zajęcia piłkarskie odbywające się na dworze?
Projekt i wykonanie: cogitech group