Jacek Magiera gwiazdą FootballPro Coaching 2020!

19-01-2020, 17:07 „Rozwój i motywacja trenera” - właśnie pod takim hasłem w Auli im. B.Krygowskiego Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się w sobotę konferencja dla trenerów piłki nożnej dzieci i młodzieży FootballPro Coaching 2020. Tegoroczna edycja zgromadziła blisko 500 szkoleniowców z różnych stron Polski. Organizatorem wydarzenia pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej była Akademia Piłkarska Reissa i Stowarzyszenie PASS

Rozpraw się z kontuzją!

17-01-2020, 10:33 Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dziecko nie doświadczyło kontuzji – Ty zapewniasz mu strój sportowy dostosowany do warunków atmosferycznych i wygodne buty, a nasi trenerzy nie wpuszczają żadnego zawodnika na trening bez rozgrzewki i zwracają uwagę na wszelkie szczegóły techniczne. Niestety, nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego – kontuzje kolan, skręcone kostki, naciągnięte ścięgna, a także stłuczenia, to nieodzowny element kariery sportowej. Ważniejszy od kontuzji jest tylko powrót do gry! Tylko jak zrobić to sprawnie i bezboleśnie?

Noworoczne nabory! Odejdź od telefonu, przyjdź na trening!

13-01-2020, 19:34 Nie marnuj czasu! Jako pierwsza akademia w Polsce, zapraszamy do dołączenia do struktur treningowych naszego Klubu. Zdajemy sobie sprawę z rosnącego problemu uzależnień dzieci od internetu i telefonów, ich życia w wirtualnym świecie. Nowy Rok to idealny moment na zmianę swoich przyzwyczajeń i negatywnych nawyków. Zadbaj o zdrowie Twojego dziecka, daj mu szansę na podjęcie sportowego wyzwania, zapisz je na na treningi do Akademii Piłkarskiej Reissa!

Trwałe okna inwestycją na przyszłość - porady od Schucco Polska!

13-01-2020, 19:24 Budując nowy dom czy remontując mieszkanie, myślimy o poprawie swojego bezpieczeństwa i komfortu na przyszłe lata. Wybór stolarki okiennej i drzwiowej to jedna z kluczowych decyzji, która wpływa na funkcjonalność i długookresową wartość rynkową nieruchomości.

FootballPro Cup Masters XIII rozstrzygnięte – poznaj wyniki!

13-01-2020, 14:28 W ubiegłą sobotę odbył się, już po raz trzynasty, wielki, międzynarodowy Turniej FootballPro Cup Masters! Na najnowocześniejszym obiekcie sportowym w centrum Poznania (APR Arena Dębiec), zmierzyły się ze sobą czołowe drużyny z roczników U-8 (2012) i U-9 (2011). Zobacz, kto stanął na podium w tegorocznej zimowej edycji!
Projekt i wykonanie: cogitech group