Konferencja online dla trenerów - FootballPro Coaching 2021

25-01-2021, 14:41 Wszechstronny rozwój trenera”- pod takim hasłem odbyła się w sobotę konferencja online dla trenerów piłki nożnej dzieci i młodzieży FootballPro Coaching 2021. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 350 szkoleniowców z różnych stron Polski. Organizatorem wydarzenia pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej była Akademia Piłkarska Reissa i Stowarzyszenie PASS.

Dlaczego dziadkowie są naszymi superbohaterami?

21-01-2021, 09:03 Z całą pewnością 20 i 21 stycznia są ważnymi datami! To dni, w których dajemy wiele ciepła i dobrych słów dla naszych seniorów. Dlatego też, z okazji ich świąt chcielibyśmy podkreślić, jak ważną rolę w życiu dziecka spełniają dziadkowie. Okazuje się, że nie każdy bohater nosi pelerynę, a maluszki wiedzą o tym najlepiej!

Pierwszy Turniej Regionów w tym roku już w ten weekend!

14-01-2021, 08:45 Turniej Regionów to ważne wydarzenie dla każdej reprezentacji Akademii. Masa sportowych emocji, mobilizacja i chęć rywalizacji, to namiastka tego, co czeka nas w najbliższy weekend. Ponadto zdajemy sobie sprawę, że rodzice są najwierniejszymi kibicami Akademii, dlatego też podczas niedzielnego Turnieju udostępnimy Wam po raz pierwszy relacje live z wynikami – wszystko dzięki aplikacji Virium! Przeczytaj artykuł i dowiedz się o szczegółach wydarzenia.

„Chodzi mi o wzorce, które dajemy my - rodzice"

13-01-2021, 09:19 Rok 2020 przyniósł nam wiele niespodzianek i nadał nowy bieg wydarzeń. Większość z nas musiała przystosować się do nowej rzeczywistości. W tej grupie są też nasi zawodnicy, zarówno najmłodsi – 4 rok życia, jak i nastolatkowie. Dzieci zmuszone są do lekcji online, a dawka siedzenia przed komputerem zwiększyła się diametralnie. Dlatego zapytaliśmy Doktora Pawła Bąkowskiego, o to jak dbać o aktywność fizyczną w czasie pandemii. Zobacz, jakie porady czekają na Ciebie w tym artykule.

Spełnij postanowienia noworoczne!

13-01-2021, 08:54 Początek roku, to okres, w którym wiele z nas pragnie wdrożyć nowe postanowienia na 12 miesięcy. Często styczeń kojarzy nam się ze świeżym startem i pełną mobilizacją. Jednak nie zawsze udaje nam się zrealizować wyznaczone cele. Akademia podpowiada, jak przygotować się do realizacji dużych i małych marzeń w 2021 roku! Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy.
Projekt i wykonanie: cogitech group