Pierwsze kroki młodego bramkarza. Jak rozpocząć bramkarską przygodę?

21-08-2019, 09:30 Podczas gry w piłkę nożną na boisku znajduje się 11 zawodników. Każdy z nich pełni w meczu inną rolę. Młodzi piłkarze często zmieniają swoją pozycję, aby wybrać tę w której czują się najswobodniej i która daje im najwięcej satysfakcji i radości. Jedną z najbardziej specyficznych jest pozycja bramkarza. Wymaga innego przygotowania oraz wyposażenia niż pozostałe i odgrywa na boisku kluczową rolę. Coraz więcej młodych graczy podejmuje decyzję o tym, że chcą iść w ślady Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Fabiańskiego czy Artura Boruca – najsłynniejszych polskich golkiperów. Jak pomóc małemu piłkarzowi rozpocząć bramkarską przygodę?

Schüco Polska partnerem budowlanym Akademii!

19-08-2019, 10:50 Akademia Piłkarska Reissa ma zaszczyt przedstawić nowego partnera budowlanego Klubu - Schüco Polska.

Akademia trenuje jak FCB na plaży!

19-08-2019, 10:33 Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa przebywający na obozie w Darłowie mogli poczuć się jak piłkarze FC Barcelony, gdyż wzięli udział w specjalnym treningu na plaży, który poprowadził trener młodzieżowej reprezentacji Polski w beach sooccer Wojciech Polakowski.

Restauracja Sarbinowska zaprasza zawodników Akademii

14-08-2019, 13:48 Akademia Piłkarska Reissa współpracuje z Restauracją Sarbinowska. To nowe miejsce na mapie Poznania wyróznia się rewelacyjną strefą dla dzieci, jest więc idealnym rozwiązaniem na rodzinny obiad. Ale Sarbinowska to także znacznie więcej. Przedstawiamy parę zdań od naszego Partnera na temat ich bogatej działalności.

Kim są i jak trenują cheerleaderki?

12-08-2019, 12:37 Czy cheerleaderki to tancerki, gimnastyczki, artystki czy jak twierdzi wiele osób tylko dziewczyny machające pomponami? Cheerleaderki są dziś przez wiele osób postrzegane negatywnie, a wszystko za sprawą mało ambitnych filmów o amerykańskich nastolatkach, które przedstawiają tę dyscyplinę w złym świetle, a ich treść bardzo często mija się z prawdą. Jak jest naprawdę? Kim są cheerleaderki, jaka jest ich rola podczas meczu, co jest najtrudniejsze w tej dyscyplinie sportu oraz dlaczego w Polsce wśród oferty zajęć tanecznych dla dzieci wciąż istnieje tak mało zespołów cheerleaderek?
Projekt i wykonanie: cogitech group