Trening na świeżym powietrzu – jak się przygotować?

19-04-2021, 10:04 Jak głosi znane przysłowie: ,,kwiecień plecień, co przeplata trochę zimy, trochę lata.” Nic w tym dziwnego. Słoneczne dni szybko mogą zastąpić opady deszczu, a nawet śniegu! Dlatego ważne jest, aby nie lekceważyć odpowiedniego ubioru podczas treningów piłki nożnej na świeżym powietrzu. Przeczytaj artykuł, a przy okazji dowiedz się, jak przygotować się do takiej formy aktywności.

Jak wybrać odpowiednie buty piłkarskie?

14-04-2021, 12:57 Bez wątpienia wybór odpowiedniego obuwia na treningi piłki nożnej jest kluczowy, żeby dziecko w pełni czerpało radość z gry. Dobrze dobrane buty piłkarskie wpływają na to, by poczuć komfort na boisku, a ponadto przyczyniają się do zmniejszenia ryzyka kontuzji. Na półkach sklepowych można znaleźć lanki, korki, turfy i halówki. Jednak które z nich wybrać? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze obuwia piłkarskiego.

O zdrowie dbamy nie od święta - Światowy Dzień Zdrowia

07-04-2021, 08:53 Załóż czapkę, bo się przeziębisz. Gdzie masz rękawiczki? To częste pytania, które można usłyszeć od rodziców, czy też dziadków. Nie bez przyczyny. Wszystkie ,,kontrolujące” treści wynikają z troski o zdrowie. Jednak każdy, niezależnie od wieku powinien o nie dbać. Szczególnie dzisiaj w – Światowy Dzień Zdrowia – nadarza się okazja, do tego by przekalkulować swoją listę nawyków. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak wprowadzić ,,małe-duże’’ zmiany do codziennego grafiku.

Zadbaj o sprawność i motorykę dziecka

29-03-2021, 14:29 Wykorzystaj mądrze najbliższy czas i pielęgnuj w domu sportowe nawyki dziecka! Dzięki temu powrót na boisko będzie o wiele przyjemniejszy. Z myślą o naszych adeptach nasza Akademia, jako pierwszy klub w kraju, w ramach Akademii Piłkarskiej Online, uruchamia cykl motoryka i sprawność. Dlaczego akurat motoryka? Przeczytaj artykuł i poznaj nasze wskazówki treningowe na najbliższe dwa tygodnie!

Pierwsza runda WLLP za nami!

23-03-2021, 15:40 W ubiegłą sobotę rozpoczęła się pierwsza kolejka Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z grupy C, które walczą o zwycięstwo sezonu w swojej kategorii wiekowej, po to by zagrać w Finale WLLP o najwyższe trofea! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, kto okazał się najlepszy!
Projekt i wykonanie: cogitech group