Dlaczego lato to najlepsza pora na sport?

11-06-2019, 15:50 Większość z nas swoje najlepsze wspomnienia związane ze sportem, przeżyło w okresie letnim. Ciepłe powietrze, więcej czasu wolnego związanego z wakacjami, to wszystko zachęca nas do jak najlepszego wykorzystania słonecznych dni. Ale jakie są inne korzyści trenowania w wakacje?

Rusza nowy cykl - Zdrowotny Hattrick!

10-06-2019, 11:28 Lato to dla wielu ulubiony okres w roku. Słoneczna pogoda i rześkie powietrze zachęcają do wysiłku fizycznego. Zainspirowani tym wyjątkowym, przedwakacyjnym czasem, startujemy z cyklem „Zdrowotny Hattrick”. Jako jedyna akademia możemy pochwalić się trzema najlepszymi ekspertami z zakresu dietetyki, fizjoterapii i psychologii. To oni pokażą nam tajniki zdrowego trybu życia. Ale zanim na dobre ruszymy z naszą serią, zastanówmy się dlaczego aktywność fizyczna jest dla nas tak korzystna.

FootballPro Cup Masters XII przeszedł do historii!

10-06-2019, 10:49 Emocje opadły, przyszedł czas podsumowań! W sobotę, na obiektach OSiR Baranowo trwała rywalizacja o Puchar FootballPro Cup Masters XII – imprezy zaliczanej do najbardziej prestiżowych turniejów dla młodych adeptów futbolu w Polsce! Na zaproszenie naszego Klubu w rozgrywkach wzięło udział 18 topowych zespołów z kraju! Najlepsze po całym dniu okazały się zespoły Akademia Piłkarska Reissa U-8 i Varsovia Warszawa U-9.

Restauracja Sarbinowska naszym nowym partnerem!

05-06-2019, 12:17 Akademia Piłkarska Reissa ma zaszczyt przedstawić nowego Partnera Restauracyjnego! Zachęcamy do zapoznania się z ich wyjątkową ofertą, także dla najmłodszych!

Centralna Liga Juniorów w wykonaniu zawodników Akademii!

04-06-2019, 19:34 W ubiegły weekend zakończyły się rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. W tym sezonie, po raz pierwszy w historii naszego Klubu, w rozgrywkach brały udział nasze zespoły. Dla ekip z roczników U-15 i U-17 to krok milowy w sportowym rozwoju!
Projekt i wykonanie: cogitech group