Akademia otwiera klasy piłkarskie.

18-02-2019, 12:25 2 września będzie szczególnym dniem dla dzieci z kasy 1 oraz 4 Szkoły Podstawowej nr 21 w Poznaniu przy ulicy Łozowej. Prócz wyczekiwania na pierwszy dzwonek uczniowie czekać będą także na pierwszy gwizdek rozpoczynający rok szkolny 2019/2020. Akademia Piłkarska Reissa wraz z SP nr 21 ogłasza nabory do klas sportowych. Otwarcie klas, to nowy etap zarówno dla szkoły, jak i akademii. Pomysł łączenia edukacji z rozwojem sportowym daje możliwość wykorzystania pełnego potencjału dziecka i realizowania swoich pasji tak, aby nie traciła na tym nauka.

Pako Lorente - partnerem odzieżowym naszego Klubu!

15-02-2019, 12:19 Akademia Piłkarska Reissa ma przyjemność przedstawić Partnera Odzieżowego – Pako Lorente! Pako Lorente to polska marka o ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku odzieżowym, która jest doceniana również za granicami kraju. Początkowo proponowany asortyment stanowiły głównie koszule męskie, z czasem oferta powiększyła się o garnitury, marynarki, spodnie, kurtki i płaszcze oraz szeroką gamę akcesoriów i obuwia, która umożliwia stworzenie kompletnej, dopracowanej stylizacji.

Dziewczyny rozpoczynają treningi!

05-02-2019, 18:21 W miniony weekend odbyła się pierwsza konsultacja drużyny APR Ladies. To nowy projekt Akademii Piłkarskiej Reissa, która z myślą o rozwoju kobiecego futbolu i zapewnieniu dziewczynkom komfortowych warunków rozpoczęła treningi zespołów wyłącznie dla dziewcząt. APR Ladies, to drużyny piłkarskie stworzone z myślą o dziewczynkach, które chcą rozpocząć przygodę z piłką pod okiem wykwalifikowanej kadry. W tej chwili dziewczynki trenować będą w Poznaniu oraz Baranowie.

Podsumowujemy FERIE z Akademią!

29-01-2019, 13:44 Czas zimowych ferii to zdecydowanie okres, na które Twoje dziecko czekało z utęsknieniem. To moment, w którym może na moment zapomnieć o obowiązkach szkolnych i oddać się zabawie i spotkaniom ze znajomymi i rodziną. Dla zawodników Akademii to również okres sportowej pracy. Po pierwsze, podczas tych 14 dniu, treningi w naszym Klubie odbywały regularnie i zgodnie z harmonogramem, a po drugie zorganizowaliśmy dla naszych młodych adeptów futbolu zimowe obozy i pełne przygody – półkolonie! Przeczytaj ciąg dalszy artykułu i dowiedz się więcej!

Razem dla dziecięcych marzeń - przekaż swój jeden procent podatku!

24-01-2019, 14:47 28 grudnia 2010 to szczególny dzień dla rozwoju naszego klubu. Kilka miesięcy po rozpoczęciu działalności przez Akademię Piłkarską Reissa narodził się pomysł stworzenia Fundacji, która miałaby pomagać chorym dzieciom w powrocie do zdrowia oraz popularyzować sport i aktywność fizyczną wśród najmłodszych.
Projekt i wykonanie: cogitech group