Akademia Piłkarska Online – razem wygrywaMY z wirusem

26-03-2020, 10:35 Akademia Piłkarska Reissa współpracując z projektem Indywidualne Fundamenty Gry, stworzyła nowatorski projekt Akademii Piłkarskiej Online (APO). Jest to kompleksowy program treningów i zadań online dostosowanych do warunków domowych oraz zestaw materiałów edukacyjnych dla zawodnika i rodzica, w tym artykułów, konkursów i interakcji online z trenerem. Wszystko po to, aby nasi podopieczni nie siedzieli tylko przed ekranami tabletów i telefonów, ale w dobrej kondycji fizyczno-mentalnej wrócili do treningów, jak tylko sytuacja na to pozwoli. Jest to pierwsza taka inicjatywa, dostosowana do obecnej sytuacji i zaleceń GIS, w Polsce.

Poczytaj z Akademią!

19-03-2020, 12:26 Lubisz czytać? To wspaniale! Jest to nie tylko świetna rozrywka, ale też bardzo rozwijające zajęcie. Poszerza nasz zasób słownictwa, ulepsza pamięć, redukuje stres, pogłębia wiedzę i inspiruje. Niestety, czasem nie wiemy, po jaką książkę warto sięgnąć. Daj się zainspirować naszą listą! Książki o tematyce piłkarskiej czy powieści dla dzieci i młodzieży? Każdy znajdzie coś dla siebie!

5 pomysłów na aktywność w domu

18-03-2020, 13:48 Trwa właśnie drugi tydzień, w którym rząd zaleca nie wychodzenie z domu, aby zatrzymać pandemię koronawirusa. Zaczynasz się zastanawiać co zrobić, aby nie zwariować siedząc w czterech ścianach? Przybywamy z pomocą! W domu kryje się więcej rozrywek dla całej rodziny, niż byś się spodziewał.

Akademia Piłkarska Reissa – więcej niż klub piłkarski!

17-03-2020, 15:43 Pierwszy klub piłkarski – Sheffield F.C., powstał już w 1857 roku w Anglii i funkcjonuje do dziś! Przetrwał ponad 150 lat, co oznacza, że należenie do niego musiało być (i nadal jest) ważne dla wielu sportowców. Co sprawia, że piłkarze tak bardzo chcą należeć do klubu? Co daje klub piłkarski oprócz wykwalifikowanego trenera?

Pamiętaj o szkolnych obowiązkach!

17-03-2020, 11:11 Obecnie zawieszone zajęcia w szkole nie oznaczają ferii, ani wakacji. Wychodzenie z domu jest niewskazane, zatem oczywiście można się wyspać i odpocząć, ale nie warto marnować tego czasu na czystą labę. Skoro i tak musisz siedzieć w domu, to przyłóż się do nauki i zyskaj czas wolny w niedalekiej przyszłości, kiedy już będzie można wychodzić z domu!
Projekt i wykonanie: cogitech group