Najnowocześniejszy ośrodek szkoleniowy w Wlkp. wkrótce otwarty!

18-10-2018, 10:36 Trwają obecnie prace wykończeniowe i w ciągu kilku najbliższych dni najnowocześniejszy ośrodek treningowy w regionie zostanie oddany do użytku. APR Arena Dębiec, obiekt budowany przez Akademię Piłkarską Reissa przy współpracy z miastem Poznań oraz Zespołem Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Poznaniu, to wielofunkcyjny kompleks, w którego skład wchodzi profesjonalne boisko ze sztuczną nawierzchnią, hala pneumatyczna, siłownia, hotel, centrum medyczne oraz gastronomiczne.

Nowy przyjaciel w szeregach Akademii!

17-10-2018, 15:12 Akademia Piłkarska Reissa postanowiła wziąć pod opiekę wyjątkowego psa. Soso, to zwierzak po przejściach, który potrzebuje odpowiedniej opieki i mnóstwa czułości. Poważnie choruje na trzustkę i dzięki naszej pomocy (zakup specjalistycznej karmy) stanął na nogi. Po wizycie naszych zawodników z całą pewnością można stwierdzić, że Soso czuję się naprawdę dobrze. Zabawa z piłką czy spacery na wybiegu nie są dla niego żadnym problemem.

Gotowi na ZŁOTO!

15-10-2018, 11:08 Polski Związek Piłki Nożnej rusza z nowym programem skierowanych do organizacji zajmujących się szkoleniem młodzieży. Celem projektu jest weryfikacja poziomu szkółek piłkarskich , tak, aby każdy miał wiedzę na temat tego czy dany podmiot spełnia wymogi zaprezentowane przez PZPN. Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich (PCSP), bo tak brzmi pełna nazwa idei, którą wprowadza polska federacja, to także szansa na promowanie miejsc najlepiej przygotowanych do pracy z młodzieżą, gdzie w kompleksowy sposób są zapewnione warunki do rozwoju umiejętności najmłodszych.

Paweł Linka w strukturach Akademii!

12-10-2018, 11:30 Z przyjemnością informujemy, iż były zawodnik takich klubów jak między innymi Lech Poznań czy grecki AÓ Xánthi: Paweł Linka od tego sezonu dołączył do kadry trenerskiej Akademii Piłkarskiej Reissa.

Jak uzbroić się na Jesień?

08-10-2018, 13:04 Za oknem coraz częściej widzimy, że lato uciekło a z nim krótkie spodenki i koszulki noszone przez nasze dzieci na treningach. Zaczęła się jesień, a więc spadek temperatury, opady deszczu i wiatr. Nie są to warunki, które uniemożliwiają grę w piłkę, jednak jest to czas, kiedy organizm dziecka może być narażony na różnego rodzaju wirusy. Dlatego w tym czasie musisz szczególnie zwrócić uwagę na ubiór naszej pociechy.
Projekt i wykonanie: cogitech group