Podsumowanie Reiss Cup w Rokietnicy i Gostyniu!

19-11-2019, 13:24 W ostatni weekend odbyły się pierwsze Turnieje długo wyczekiwanego Reiss Cup 2019. Jak zwykle nasi piłkarze i ich rodzice nas nie zawiedli, tłumnie przybywając na rozgrywki w Rokietnicy i Gostyniu.

Gdy dziecko dopada jesienna chandra…

13-11-2019, 15:14 Okres jesienny to czas, w którym każdy z nas bardziej myśli o ciepłej herbacie i łóżku, niż bieganiu po dworze. Sprzyja temu już prawie zimowa aura, krótsze dni i jesienne szarugi. Wiele osób zwalnia wtedy tempo, przestaje pracować na takich samych obrotach jak wcześniej. Dotyczy to nie tylko ludzi dorosłych, ale również dzieci.

Gramy z Fundacją Piotra Reissa o pomoc dla jej podopiecznych!

06-11-2019, 15:01 Poznaj podopiecznych Fundacjii Piotra Reissa! Cały dochód zebrany podczas wszystkich tegorocznych turniejów Reiss Cup zostanie przeznaczony jej podopiecznym!

Dekalog gry na hali!

06-11-2019, 10:14 Wraz z początkiem listopada nasza akademia rozpoczęła treningi na halach sportowych. Pozwala to zachować ciągłość szkolenia oraz czerpania radości z treningu, w komfortowych warunkach. Chcąc ułatwić przygotowania naszym adeptom oraz ich rodzicom do zmiany boiska, przygotowaliśmy 10 pomocnych rad. Ułatwią one życie Tobie i Twojemu dziecku, a także odpowiedzą na nurtujące Cię pytania, związanych z przejściem na salę.

Reiss Cup 2019 nadchodzi!

04-11-2019, 09:28 Już w listopadzie startuje 9 edycja największego cyklu turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce. Reiss Cup organizowany przez Akademie Piłkarską Reissa oraz Fundację Piotra Reissa to pomysł, który daje okazję młodym zawodnikom sprawdzenia się na tle swoich rówieśników, pozwala zintegrować środowisko piłkarskie i propaguje zdrowy styl życia wśród życia.
Projekt i wykonanie: cogitech group