Różne oblicza stadionów z cyklu #BliżejTwojejPasji

05-08-2020, 10:29 Uderzenie gorąca , mocne bicie serca, głośne okrzyki dobiegające z trybun to tylko cząstka emocji towarzyszących podczas meczu. Moment wejścia na boisko jest chwilą kiedy zderzają się dwa światy. Co innego dzieje się na boisku, a co innego na trybunach. Jeszcze inne uczucia towarzyszą w sercach każdego zawodnika. Chwila wyjścia z szatni, zaśpiewania hymnu potęguje wiele uczuć i myśli, a miejsce na którym odbywa się spotkanie często nadaje kolejnych emocji. Być może powracają wspomnienia, a może pozytywne odczucia związane z komfortem gry na tej murawie. Stadion to drugi dom dla piłkarza, to tam rozgrywają się najważniejsze wydarzenia sportowe, to tam piłkarze, spełniają marzenia i również ponoszą porażki. Dlatego też w tym tekście nie skupimy się na gwiazdach futbolu, ale na stadionach, zarówno najstarszych, największych i takich, które zachwycają oraz zadziwiają cały świat.To już trzeci artykuł z serii #BliżejTwojejPasji. W poprzednich poruszyliśmy tematy zmieniających i szokujących zasad piłkarskich oraz ewolucji piłki do gry.

Bon turystyczny z Obozami i Półkoloniami Akademii Piłkarskiej Reissa

04-08-2020, 10:58 Wakacje w pełni, z tego powodu każdy pragnie dobrze wykorzystać ten czas. Jednak pojawia się problem, kiedy nasz budżet maksymalnie się skurczył i nie możemy pozwolić sobie na wydanie dużej sumy pieniędzy. Co więcej coraz częściej pojawiają się obawy, że z powodu sytuacji epidemiologicznej, a dokładniej jej skutków, Twoje dziecko nie będzie mogło spędzić wolnego czasu na wymarzonych wakacjach. Jednak istnieje możliwość, aby rozwiązać ten problem!

Najpierw atleta, potem piłkarz

30-07-2020, 10:42 Twoje dziecko kocha football i nie może doczekać się następnego treningu? To świetna wiadomość! Warto jednak zastanowić się nad dodaniem innej formy aktywności, która może okazać się dobrą zabawą, a przy okazji przyczyni się do poprawy koordynacji. Można łatwo się jej nauczyć, choćby podczas jazdy na rowerze, kiedy to pokonuje się czasem trudne szlaki, gdzie trzeba utrzymać właściwą pozycję i wykonać odpowiedni ruch, aby nie zaliczyć wywrotki. Dodatkowo podczas takiej wyprawy można miło spędzić czas i poznać nowe ciekawe miejsca oraz szlaki.

Porady Dietetyczne od partnera Akademii!

23-07-2020, 11:27 Detoks sokowy to coś, o czym od dawna myślałeś/aś? W Fit Food to nasza wiosenna nowość, dostępna w aż trzech wariantach: dla początkujących, obeznanych już z detoksami oraz dla totalnych fanów kuracji sokowych. Specjalnie dla Was stworzyliśmy prawdziwy raj smakowy. Wiosna to idealny okres na regenerację naszego układu odpornościowego, jak i oczyszczenie organizmu z zalegających toksyn. Skoncentrowana, duża dawka świeżo wyciśniętych witamin będzie znakomicie wspierać Wasz system immunologiczny oraz odkwasi cały organizm. Dieta sokowa może okazać się zbawienna dla osób, które spędziły miesiąc na kwarantannie, a ich posiłki okazały się niedostatecznie zbilansowane. Będzie to również wspaniała inwestycja dla osób, które czują się ociężałe, zmęczone i chciałyby oczyścić swój organizm. Jeżeli chcesz poczuć się lekko i rześko - ta dieta jest dla stworzona właśnie dla Ciebie!

Jak zmieniały się zasady gry na przestrzeni lat? Z cyklu #BliżejTwojejPasji

15-07-2020, 11:19 VAR zrewolucjonizował świat piłki nożnej, może się on komuś podobać, bądź nie, ale na pewno jest krokiem milowym, jeśli chodzi o przepisy gry w futbol. W dziejach najlepszego sportu drużynowego na całym globie takich sytuacji było już kilka i za każdym razem rozgrzewały emocje kibiców do czerwoności. Czytaj więcej i dowiedz się, jak zmieniały się zasady gry na przestrzeni lat.
Projekt i wykonanie: cogitech group