2018 - rokiem sukcesów APR!

30-12-2018, 11:34 Podsumowania

Wielkimi krokami zbliżamy się do powitania nowego, 2019 roku. Nadchodzi więc czas podsumowania minionych 12 miesięcy, dla Akademii Piłkarskiej Reissa był to niezwykle udany okres i kolejny duży skok w rozwoju klubu. Chcąc podzielić się naszymi sukcesami przygotowaliśmy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z 2018. W rok 2019 wchodzimy pełni radości, pomysłów i planów. Wszystkim naszym piłkarzom, rodzicom oraz kibicom życzymy sukcesów i pomyślności! 

Styczeń - zaczęliśmy od wzięcia udziału jako największy klub sportowy w Poznaniu w 8. Poznańskiej Gali Sportu! Styczeń to także IX edycja turnieju FotballPro Cup Masters, do Poznania przyjechało 20 czołowych ekip z całego kraju. W roczniku 2010 najlepsza okazała się drużyna AKademii Piłkarskiej Reissa! 13 stycznia odbyła się konfernecja FootballPro Coaching z udziałem byłego trenera Benfici Lizbona Frederico Costy. 

Luty – to czas naszych wyjazdów wraz z sportujmy.pl nasi zawodnicy mieli okazję na spędzenie ferii na najlepszych wyjazdach piłkarskich w kraju. Dla szczególnie wyróżniających się zawodników przygotowaliśmy obozy Champions Camp! 

Sprawdź ofertę naszych obozów!

Marzec - był miesiącem naszych trenerów. Żaneta Pawlik wraz z drużyną AZS UAM Poznań zdobyła srebro mistrzostw Polski futsalu. Część naszych trenerów miała okazja udać się do Hiszpanii odbyć staż w klubie Getafe F.C  i porozmawiać o szkoleniu min z Sergio Pachonem byłym znakomitym napastnikiem a obecnie dyrektorem tamtejszej akademii.  

Kwiecień - przez cały rok wspieramy podopiecznych Fundacji Piotra Reissa, w tym okresie robimy to jednak szczególnie promując akcję Przekaż Swój 1%! Kwiecień to także miesiąc wielkich sukcesów APR, nasze drużyny z rocznika 2006 oraz 2008 awansowały do ogólnopolskiego finału turnieju ,,Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku’’. Drużyna Nikodema Brzęckiego z rocznika 2008 awansowała do ścisłego finału, który odbywał się na Stadionie Narodowym w Warszawie! Drugie miejsce w największym turnieju w kraju to niewątpliwie znaczący sukces dla całego klubu! 

Przeczytaj o sukcesie naszej drużyny!

Maj- to prócz długiego weekendu mnóstwo sportowych emocji. W drużynie seniorów Akademii Piłkarskiej Reissa 16-letni Marcel Kaczmarek zdobył bramkę na wagę zwycięstwa naszej drużyny! Cieszy fakt, że wychowankowie naszego klubu znakomicie radzą sobie w dorosłym footballu. 

Czerwiec – 1 Czerwca to dla naszego klubu bez wątpienia najważniejsza data, Dzień Dziecka! W naszej akademii to dzieci są w centrum uwagi i to dla nich rozwijamy nasz klub. W tym miesiącu każdy kibic czekał także na rozpoczynający się Mundial! W czerwcu odbył się X jubileuszowy turniej Footballpro Cup Masters w którym z dobrej strony pokazal się zespół Śląska Wrocław! To nie koniec czerwcowych zmagań, w finale Wielkopolsko-Lubuskiej Ligii Piłkarskiej zwyciężyli zawodnicy z Pleszewa!  

Lipiec – czas wakacji i odpoczynku. Jednak w naszym klubie treningi trwają cały rok! #WakacjezAkademią to akcja, którą rozpoczeliśmy w naszym klubie, aby nakłonić najmłodszych do aktywności fizycznej! Odwiedziliśmy Targi Poznańskie i wspólnie zarażaliśmy piłkarską pasją! 

Sierpień - przerwa od szkoły to także czas wyjazdów. Nasi zawodnicy mogli skorzystać z bogatej oferty obozów piłkarskich przygotowanych przez sportujmy.pl. Zdając sobie sprawę, jak ważne jest zdrowe odżywanie w sporcie nawiązaliśmy współpracę z dietetykiem, każdy zawodnik może zgłosić się o poradę żywieniową!  

Wrzesień - początek roku szkolnego i owocnej nauki.  Dla Akademii to kolejny sukces, w XII LO w Poznaniu wraz z dyrekcją otworzyliśmy kolejną klasę sportową. W naszym klubie stawiamy na świadomy rozwój i sport oraz edukacją idą ze sobą w parze! Wrzesień to także wielkie nabory do naszych drużyn!  

Październik - to szczególnie wyjątkowy miesiąc w Akademii Piłkarskiej Reissa. W tym roku świętowaliśmy nasze 8. urodziny! Z tej okazji przez cały miesiąc odbywały się liczne konkursy i zabawy z nagrodami dla naszych kibiców i piłkarzy! 

 Listopad – w tym okresie przechodzimy na halę, aby zapewnić naszym zawodnikom ciągłość treningu w komfortowych warunkach! Jest to także czas Reiss Cup jednej z największych imprez piłkarskich w kraju! Przeczytaj...  W czasie świętowaliśmy niewątpliwie jeden z największych sukcesów w historii klubu, dwie nasze drużyny U-15 i U-17 awansowały do najwyższych rozgrywek w kraju – Centralnej Ligi Juniorów, w których powalczą z czołowymi drużynami z kraju! Szczegóły awansów!

Grudzień - koniec roku, jednak w akademii nie zwalniamy tempa. W dalszym ciągu trwały turnieje Reiss Cup. Ale ten miesiąc skradło inne wydarzenie otwarcie APR Arena Dębiec, najnowocześniejszego ośrodka treningowa w Poznaniu, który będzie służył naszym zawodnikom oraz mieszkańcom miasta! Szczegóły: http://arenadebiec.pl/

 

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group