XVI edycja Footballpro Cup Masters

08-12-2022, 09:27 Turnieje

Już niebawem koniec roku, ale to zdecydowanie nie koniec sportowych wydarzeń! 17 grudnia o 9:30 odbędzie się szesnasta edycja Turnieju Footbalpro Cup Masters na APR Arenie Dębiec! W trakcie piłkarskiego widowiska będziemy mogli zobaczyć grę zawodników z drużyn takich jak: Reprezentacja Polski APR, Legia Soccer Schools, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław czy ŁKS Łódź.

Footballpro Cup Master XVI

Na czym polega turniej Footballpro Cup Master?

Dla każdego piłkarza zwieńczeniem ciężkiej pracy na treningach, jest uczestnictwo w rozgrywkach i zmierzenie swoich sił na murawie z innymi zespołami. W tym wydarzeniu wezmą udział najlepsze drużyny z Polski z roczników 2014 i 2015. Jest to doskonały sprawdzian, który pozwoli zdobyć cenne doświadczenie młodym piłkarzom. Celem turnieju Footballpro Cup Master jest stworzenie możliwości rozwoju dla młodzieży, która trenuje na wysokim poziomie i marzy o profesjonalnej karierze piłkarskiej.

Jakie drużyny zagrają w turnieju?

Grupa A – Rocznik 2014

-Akademia Piłkarska Reissa

-ŁKS Łódź

-Olympic Wrocław

-Legia Soccer Schools

-AP Namysłów

Grupa B – Rocznik 2014

-Reprezentacja Polski APR

-Ursus Warszawa

-Varsovia Warszawa

-Wigry Suwałki

-Śląsk Wrocław

 

Grupa A – Rocznik 2015

-Akademia Piłkarska Reissa

-Pogoń Szczecin

-Legia Soccer Schools

-Olympic Wrocław

-FC Wrocław

Grupa B – Rocznik 2015

-Reprezentacja Polski APR

-ŁKS Łódź

-Varsovia Warszawa

-Śląsk Wrocław

-Ursus Warszawa

Jakie są zasady turnieju?

W Footballpro Cup Masters  weźmie udział 10 drużyn z roczników 2014 i 10 drużyn z rocznika 2015, które będą grały z uwzględnieniem powyższego podziału na dwie grupy A i B. W fazie grupowej zespoły będą grały według systemu „każdy z każdym”. Czas trwania jednego spotkania wynosi 12 minut. Za zwycięstwo zespół otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, a za porażkę 0. Po zakończonych rozgrywkach grupowych drużyny rozegrają mecze w formule ligi mistrzów (miejsca 1-5) i ligi europy (miejsca 5-10) systemem „każdy z każdym".

,,Turniej Footballpro Cup Master to idealna okazja do konfrontacji metodologii szkolenia zawodników. Poza tym to doskonała forma motywacji dla najmłodszych sportowców, którzy oprócz zdobywania nowego doświadczenia, mogą wyciągnąć wnioski z popełnianych błędów. ‘’ – komentuje Tomasz Karkoszka – organizator wydarzenia.

Mamy nadzieję, że uczestnicy turnieju będą zadowoleni ze swoich wyników i zmotywowani do dalszej pracy nad piłkarskimi umiejętnościami. Wszystkim drużynom życzymy powodzenia!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl