Startują Wielkopolsko - Lubuskie Ligi Piłkarskie - wielkie odliczanie

13-03-2024, 13:15 Turnieje

Wielkimi krokami zbliża się wiosenna runda rozgrywek Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, której zwieńczeniem będzie długo wyczekiwany finał WLLP w Dolsku. Podczas drugiej części sezonu młodzi zawodnicy będą mieli okazję, aby powalczyć o triumf, co bez wątpienia będzie dla nich świadectwem rozwoju. Rozgrywki WLLP to świetna okazja do weryfikacji nabytych umiejętności podczas rywalizacji z rówieśnikami. Na boiskach zobaczymy się już 23 marca!

Wiosenna kolejka WLLP

Czym są rozgrywki WLLP?

Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie to projekt, który ma na celu oswojenie młodych piłkarzy z zasadami panującymi w trakcie meczu na boisku. To idealna okazja do sprawdzenia swoich sił i kompetencji, ale i świetna zabawa! Od najmłodszych lat dzieci uczą się wykorzystywania w praktyce nabytych umiejętności oraz wiedzy, zdobytej podczas treningów. Rozgrywki WLLP są niesamowitym doświadczeniem dla każdego zawodnika. Oprócz nauki zasad  fair – play i opanowywanie technik radzenia sobie w każdej sytuacji, dzieci będą miały zapewnioną dobrą zabawę i integrację z zawodnikami z całej Akademii.

Sprawdź TERMINARZ WLLP

Dlaczego warto wziąć udziałw rozgrywkach WLLP?

Każdy trener wie o tym, że najlepszym treningiem jest mecz. Dzięki rozgrywkom WLLP młodzi adepci futbolu mają okazję sprawdzić się na tle rówieśników, których szkolenie oparte jest na podobnym systemie szkoleniowym. Rywalizacja to nie tylko egzamin nabytych umiejętności, lecz także dobra okazja do zawarcia nowych, boiskowych znajomości.

Rozgrywki WLLP to przede wszystkim integracja połączona z boiskowym fun’em — rywalizacja nie jest najważniejsza.

Wiosenna runda startuje już w przyszły weekend

Pierwsze zmagania w ramach Ligi Marzeń odbędą się w weekend 23 - 24 marca. Na inaugurację drugiej połowy sezonu zobaczymy rywalizację w kategorii C. Po każdej kolejce zostaną policzone punkty oraz zostanie ogłoszona drużyna kolejki.

  • 23 – 24 marca 2024 (kategoria C),
  • 6 – 7 kwietnia 2024 (kategoria B2),
  • 13 – 14 kwietnia 2024 (kategoria A/B1),
  • 20 – 21 kwietnia 2024 (kategoria C),
  • 27 – 28 kwietnia 2024 (kategoria B2),
  • 11 – 12 maja 2024 (kategoria A/B1),
  • 18 – 19 maja 2024 (kategoria C),
  • 25 – 26 maja 2024 (kategoria B2),
  • 8 – 9 czerwca 2024 (kategoria A/B1) – Turniej z okazji Dnia Dziecka.

Termin kolejki może różnić się od wskazanego, dlatego proszę go potwierdzić u trenera lub koordynatora.

Sprawdź TERMINARZ WLLP

Nowe rozgrywki w kategorii C - Ekstraklasa i Ekstraliga

Rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich w kategorii C przeszły reformę, która ma przenieść rywalizację na jeszcze wyższy poziom. Od tej rundy dwie pierwsze lokaty premiowane są awansem do Ekstraklasy, w której zawodnicy będą rywalizować o udział w Wielkim Finale, pozostałe drużyny trafią do Ekstraligi. Reforma rozgrywek ma podnieść poziom całej rywalizacji, począwszy od grupowych spotkań, aż po finałowe starcia.

W pozostałych kategoriach rozgrywki pozostają bez zmian.

Polub fanpage Wielkopolsko - Lubuskie Ligi Piłkarskie, żeby być na bieżąco! 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"