Reiss Cup by Coconaut - jak przygotować się na turniej?

23-10-2023, 14:18 Turnieje

Już w najbliższy weekend rozpocznie się długo wyczekiwany turniej Reiss Cup by Coconaut! Pierwsza kolejka rozgrywek wystartuje na APR Arenie Dębiec w Poznaniu, a w kolejnych tygodniach w Starych Oborzyskach, Kórniku, Kaliszu, Trzciance, Nowym Tomyślu oraz w Pleszewie. Turnieje to wielkie wydarzenie dla każdego zawodnika Akademii, dlatego ważne jest, aby dobrze przygotować dziecko na nadchodzące rozgrywki.

niezapomniane wrażenia Reiss Cup by Coconaut

Jak ubrać i spakować dziecko na Reiss Cup by Coconaut?

Turniej zbliża się wielkimi krokami, więc to odpowiedni moment, aby zacząć przygotowywać dziecko na największe rozgrywki w Wielkopolsce! Reiss Cup by Coconaut to doskonała okazja, aby oprócz zaprezentowania umiejętności piłkarskich, dziecko mogło zagrać w pomarańczowych lub niebieskich barwach Akademii.

1. Komplet meczowy Akademii

Podczas turniejów Reiss Cup szczególnie zachęcamy do zapewnienia dziecku kompletu meczowego, w którego skład wchodzi koszulka, spodenki oraz getry. Pozwoli to zawodnikowi poczuć się jeszcze bardziej częścią drużyny. Komplet meczowy można zakupić w sklepie Akademii w pakiecie np. z dresem.

2. Wrzuć na dres

Podczas jesieni pogoda potrafi płatać figle, więc warto zadbać, nie tylko o komplet meczowy, ale także o strój w trakcie drogi na Reiss Cup! Warto postawić na dres, który zapewni dziecku odpowiednią temperaturę i w dodatku zapewni wygodę. Komplet dresowy również można zakupić w pakiecie z torbą, ortalionem, czy getrami.

Sprawdź zestawy promocyjne

3. Korki, turfy czy halówki?

W zależności od nawierzchni, na jakiej będzie odbywać się turniej, dziecko powinno posiadać: obuwie typu Turf – „Śniegówki” z tzw. małymi korkami na boisko ze sztuczną trawą np. na APR Arenie Dębiec oraz halówki z podeszwą kauczukową na hale. Na boiskach ze sztuczną nawierzchnią obowiązuje absolutny zakaz gry w korkach. W sklepie Akademii znajdziesz różne modele obuwia w modnych kolorach i fasonach.

4. Torba, czy worek? Oto jest pytania!

Jak spakować dziecko na turniej? Warto postawić na worek lub torbę, aby dziecko było dobrze przygotowane na turniej i o niczym nie zapomniało. Wybór pozostawiamy zawodnikowi, czy potrzebuje dużej pojemnej torby, czy wystarczy mu worek i to do niego spakuje niezbędny sprzęt.

Torby i worki w sklepie Akademii

5. O tym nie zapomnij!

Podczas turnieju każde dziecko może się  trochę zmęczyć! Dobrym sposobem na małego głoda będzie wartościowa przekąska, jak baton z naturalnych składników, czy owoc. Nie zapominajmy o wodzie! Szczególnie polecamy wodę kokosową Coconaut, która dzięki właściwościom izotonicznym pozwala nawodnić organizm skuteczniej niż zwykła woda.

Woda kokosowa Coconaut w sklepie Akademii

 

Powyższa lista niezbędników na Turniej Reiss Cup by Coconaut pozwoli przygotować się Twojemu zawodnikowi na 100%! Jesteśmy pewni, że dzięki zakupom w sklepie Akademii pakowanie na turniej nie będzie problemem i sprawi przyjemność Twojemu małemu piłkarzowi.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"