Sukces Akademii w silnie obsadzonym Turnieju FootballPro Cup Masters.

26-02-2014, 13:20

Uroczystego otwarcia dokonali wszystkim dobrze znani piłkarze – Piotr Reiss oraz gość specjalny – Piotr Świerczewski.

 

Tuż po godzinie 10, zagrzani do boju zawodnicy przystąpili do zaciętej rywalizacji. W wyniku wcześniejszego losowania, drużyny w każdym roczniku zostały podzielone na dwie grupy, w których rozgrywano 15-minutowe mecze w systemie „każdy z każdym”. Następnie najlepsze zespoły z fazy grupowej zmierzyły się ze sobą w półfinałach i finałach, natomiast pozostałe walczyły o dalsze miejsca. Rozgrywki toczyły się równocześnie na dwóch boiskach.

Po emocjonujących meczach, zwycięski puchar z rąk Piotra Reissa odebrali piłkarze Lecha Poznań (w roczniku 2005) oraz Śląska Wrocław (w roczniku 2006). Bardzo dobrze zaprezentowała się także drużyna Akademii Piłkarskiej Reissa, która dzielnie walczyła w silnie obsadzonej grupie i dotarła aż do samego finału. Podopieczni trenera Patryka Weissa oraz Bartosza Bogusza zajęli ostatecznie drugie miejsce, ustępując jedynie rówieśnikom z Wrocławia. Powodów do dumy dostarczył nam także tego dnia Patryk Paryzek - piłkarz na co dzień grający w Akademii w Opalenicy, który zdobył tytuł najlepszego zawodnika Turnieju.

 

Zawody FootballPro Cup Masters dostarczyły zarówno młodym piłkarzom jak i rodzicom wielu sportowych emocji. Mecze zostały rozegrane na wysokim poziomie, a zawodnicy pokazali prawdziwe „piękno futbolu”.  Było wszystko, co w sporcie najważniejsze – zdrowa rywalizacja, znakomite akcje, mnóstwo strzelonych bramek oraz popis piłkarskich umiejętności.  Nie zabrakło także głośnego dopingu i wsparcia ze strony przyjezdnych kibiców.

szkółka piłkarska

Po zakończeniu sportowych rozgrywek nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów oraz nagród indywidualnych.

Serdecznie dziękujemy drużynom za udział w turnieju. Mamy nadzieję, że rozgrywki były dla każdego zawodnika cenną lekcją i doświadczeniem, które zaprocentuje w przyszłości.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"