CLJ w grze - początek rundy rewanżowej

19-04-2024, 15:59

W najbliższą niedzielę rozpoczniemy rundę rewanżową. W Opalenicy zmierzymy się z JSS Toruń, z którym zremisowaliśmy pierwsze spotkanie. Czeka nas ciekawa rywalizacja, na której nie może Was zabraknąć.

JSS Toruń – czas na rewanż. Wierzymy w zwycięstwo

Pierwsze spotkanie w Toruniu przyniosło nam wiele skrajnych emocji. Obie drużyny były mocno zdeterminowane, aby wygrać ten mecz, ale to zawodnicy z Akademii byli bliżej - prowadziili w końcówce rywalizacji.

JSS Trouń to naprawdę nieprzewidywalny rywal - potrafili grać jak równy z równym przeciwko Warcie Poznań, a także wysoko przegrać z Lechią Gdańsk. Nasi zawodnicy na pewno wyciągnęli wnioski z pierwszego spotkania i przygotują się na każdą ewentualność. – tu zmieniłam szyk, tak jest lepiej IMO

Czas na rehabilitację

Po poprzedniej porażce z Lechem Poznań przyszedł czas na rehabilitację. Jesteśmy pewni, że nasi zawodnicy dadzą z siebie wszystko, aby zdobyć bardzo ważne trzy punkty i zbliżyć się do czuba tabeli oraz przekroczyć barierę 10 punktów.

Nie będzie to jednak proste spotkanie, ponieważ piłkarze z JSS Toruń są głodni smaku zwycięstwa i zrobią wszystko, aby wygrać drugi mecz w tej rundzie. Pozwoli im to złapać oddech i uciec przed goniącą ich Poznańską 13.

Szykuje się naprawdę ciekawe widowisko!

Do zobaczenia na trybunach!

 

Najbliższe kolejki:

 1. Niedziela 15:00 (21.04.24):
  Akademia Piłkarska Reissa v JSS Toruń - Opalenica, Parkowa 48

   

 2. Sobota 15:00 (27.04.24):
  Lechia Gdańsk v Akademia Piłkarska Reissa - Gdańsk

   

 3. Wtorek 11:00 (30.04.24):
  Warta Poznań v Akademia Piłkarska Reissa - Poznań

Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"