Reiss Cup coraz bliżej. Jak się przygotować na turniej?

15-11-2022, 13:17 Turnieje

Turniej Reiss Cup zbliża się wielkimi krokami. Zawodnicy od dłuższego czasu przygotowują się do rozgrywek, ciężko ćwicząc na treningach lokalizacji. Pierwsze mecze ruszają 19 listopada i zostaną zorganizowane w Starych Oborzyskach oraz w Poznaniu. W kolejnych tygodniach Reiss Cup odbędzie się w Kole, Nowym Tomyślu, Krotoszynie, Poznaniu na Dębcu, Trzciance, Pleszewie, Kórniku i Licheniu. Lekki stres i wielkie marzenia o wygranej, to uczucia, które mogą w nadchodzących tygodniach towarzyszyć Twojemu dziecku. Ważne, aby w tym ważnym momencie wspierać swoją pociechę i dzielić z nią radość! O czym jeszcze warto pamiętać?

turniej piłki nożnej

Jak spakować dziecko na Reiss Cup?

Turniej piłki nożnej za kilka dni, więc pojawia się pytanie, jak ubrać dziecko i co spakować do torby? Spokojnie! Trzymamy rękę na pulsie i poniżej zamieszczamy kilka przydatnych wskazówek, dzięki którym o niczym nie zapomnisz!

Sprawdż harmonogram, kiedy gra w turnieju Twoje dziecko

1. Komplet treningowy Akademii

Reiss Cup to największy turniej mikołajkowy dla dzieci w Wielkopolsce. Na taką okazję warto zadbać o strój pociechy, aby oprócz prezentowania umiejętności, można było pokazać się w pomarańczowych barwach klubu. Dla Twojego zawodnika przygotowaliśmy turniejowe pakiety, więc komplet meczowy możesz zakupić w zestawie wraz z torbą!

2. Komplet dresowy - przyjaciel turniejowy 

Niekiedy komplet dresowy może być pomijany, dlatego bierzemy go pod lupę! Dresy mogą okazać się doskonałym wyborem w drodze na turniej. Pogoda w listopadzie i grudniu bywa nieprzewidywalna, a dres pozwoli utrzymać odpowiednią temperaturę ciała i w dodatku są wygodne. Komplet dresowy dostępny jest w pakiecie z torbą sportową, do której możesz spakować kolejne niezbędne rzeczy.

Sprawdź zestawy promocyjne

3. Halówki do piłki nożnej

Turnieje Reiss Cup odbywają się na hali, w tym przypadku najlepszym wyborem obuwia okażą się halówki. Podeszwa tego rodzaju obuwia ma doskonałą przyczepność, dzięki temu dziecko będzie mogło swobodnie poruszać się po parkiecie i celnie kopać piłkę. Pamiętaj, że przede wszystkim liczy się wygoda dziecka i bezpieczeństwo! Buty piłkarskie muszą być odpowiednio dobrane do powierzchni, po której biega Twój zawodnik. Dostępne modele znajdziesz w oficjalnym sklepie Akademii. 

Sprawdź ofertę obuwia

4. Co lepiej wybrać – torbę czy plecak?

Plecak lub torba to przydatna rzecz, aby wszystko spakować na turniej! Obie opcje są dobre, decyzja zależy od zawodnika, czy woli nosić torbę sportową czy lepszym wyborem dla niego jest plecak. W naszych pakietach znajdziesz torbę i plecak w towarzystwie innych gadżetów, jak powerbank!

 

5. Przekąska doda energii!

W trakcie udziału w turnieju dziecko może się mocno zmęczyć, a tym samym zgłodnieć! Warto do plecaka czy torby dziecka wrzucić batonik lub owoc i wodę. Dzięki temu w razie potrzeby mały piłkarz będzie mógł uzupełnić kalorie i dalej grać na najwyższym poziomie. Trener w trakcie turnieju piłkarskiego będzie sygnalizował dzieciom o uzupełnianiu płynów, ale warto swojemu zawodnikowi przypomnieć o tym przed meczem. 

Pakiety dedykowana na Turniej Reiss Cup zdecydowanie pomogą Ci spakować wszystkie niezbędne rzeczy. Twój mały zawodnik będzie przygotowany w 100%! Bardzo cieszymy się, że już tylko kilka dni dzieli nas od największego sportowego wydarzenia Akademii!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group