Piłkarze Akademii Piłkarskiej Reissa brązowymi medalistami w turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

01-05-2017, 17:40

Piękne bramki, prawdziwe emocje i niezastąpiony doping kibiców! Mowa oczywiście o półfinale ogólnopolskiego turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”! Reprezentacja z rocznika 2005 pod czujnym okiem trenera Thomasa Rozworskigo i Mateusza Kamińskiego, po pełnej emocji rywalizacji, zdobyła 3. miejsce!

To były niezapomnienie emocje! Od niemal 2 dni, zawodnicy trenujący na co dzień pod egidą Akademii Piłkarskiej Reissa, na warszawskich boiskach Legii i Agrykoli, rywalizowali ze swoimi rówieśnikami o Puchar Tymbarku. Już w niedzielę – 30 kwietnia, młodzi adepci futbolu zagrali z reprezentantami woj. kujawsko-pomorskim, lubuskiego i warmińsko-mazurskiego. Po pierwszym dniu rozgrywek, drużyna mogła pochwalić się następującymi wynikami:

- 0:1 kujawsko-pomorskie

- 4:0 lubuskie

- 2:1 warmińsko mazurskie

Pomimo przegranego półfinału, podopieczni Thomasa Rozworskiego i Mateusza Kamińskiego nie dali sobie za wygraną! Drugiego dnia rozgrywek pokazali, że w gronie rywali nie mają sobie równych i w ostatecznym starciu z woj. kujawsko-pomorskim wygrali 3:2 tym samym zajmując 3. miejsce w turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”!

Podczas oficjalnej dekoracji zespołu był obecny trener reprezentacji U-21, Marcin Dorna, którego to podopieczni zagrają w tegorocznych Mistrzostwach Europy w naszym kraju.

Wszystkim osobom zaangażowanym w zwycięstwo drużyny serdecznie gratujemy i życzymy kolejnych sukcesów nie tylko na płaszczyźnie sportowej, szkoleniowej, ale i organizacyjnej!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"