FootballPro Cup Masters XIII już za tydzień!

04-01-2020, 10:05 Turnieje

11 stycznia o godzinie 9:30 rozpocznie się trzynasta edycja Turnieju FootballPro Cup Masters! Na najnowocześniejszym obiekcie sportowym w centrum Poznania (APR Arena Dębiec), zmierzą się ze sobą czołowe drużyny z roczników U-8 (2012) i U-9 (2011) w Polsce. Na boisku zobaczymy m.in. Pogoń Szczecin, Elite Magic London, czy Varsovia Warszawa, której ambicją jest zapewne utrzymanie 1. miejsca z poprzedniej edycji zawodów!


Już za tydzień znów zobaczymy się na hali pneumatycznej APR Arena Dębiec przy ul. Łozowej 77. Co czeka nas w tym roku? Turniej zostanie rozegrany na 3 boiskach mobilnych. Każda drużyna rozegra 8 spotkań po 12 minut, co daje łącznie 96 minut gry! 10 drużyn w roczniku 2011 i 10 drużyn w roczniku 2012 zmierzy się w systemie „każdy z każdym” w dwóch grupach (A i B), a następnie „każdy z każdym” w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Za każde zwycięstwo, zespół otrzyma 3 punkty, za remis 1, a za porażkę 0. Wyniki rozgrywek grupowych zadecydują o zakwalifikowaniu się poszczególnych drużyn do Ligi Mistrzów (rozgrywki o miejsca 1-5) i Ligi Europy (rozgrywki o miejsca 6-10). Oprócz nagród drużynowych, zawodnicy odbiorą wyróżnienia indywidualne – dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika, prosto z rąk samego Piotra Reissa!

W celu ułatwienia przybycia na Turniej przygotowaliśmy dla Was mapkę terenu.

Do zobaczenia na boisku!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"