Dlaczego warto wybrać półkolonię zimową?

19-12-2022, 13:24 Porady dla dziecka i rodzica

Ferie zimowe kojarzą się przede wszystkim z masą wolnego czasu, który można pożytecznie zagospodarować. Oczywiście jest to odpowiedni okres, aby móc wypocząć od obowiązków. W przypadku młodszych, przepełnionych energią dzieci, rodzic powinien wypełnić czas aktywnościami, łącząc przyjemne z pożytecznym! Dlaczego półkolonie zimowe to odpowiedni wybór?

Zabawa i integracja

Czym są półkolonie zimowe?

Półkolonie to nic innego jak fakultatywne zajęcia, na które dziecko uczęszcza w danym okresie. W porównaniu z obozami są one blisko miejsca zamieszkania i można je porównać do przedszkola/szkoły – zaprowadzasz rano pociechę na zajęcia i odbierasz je wieczorem. Oczywiście w czasie trwania zajęć, w ramach półkolonii, dziecko objęte jest pełną opieką (wyżywienie, ubezpieczenie i opieka kadry). Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

Sprawdź półkolonie

Dlaczego warto wybrać półkolonię zimową?

Nie wiesz, jak zagospodarować wolny czas dziecku, ale obawiasz się go wysłać na obóz? Półkolonia zimowa to dla Ciebie idealny wybór!

Zalety, którymi wyróżnia się półkolonia.

Półkolonia wyróżnia się wieloma zaletami, które dla rodzica i dziecka mogą okazać się kluczowym czynnikiem w wyborze.

  • Przede wszystkim, półkolonie organizowane są niedaleko miejsca zamieszkania, a to oznacza, że w każdym momencie możliwe jest odebranie pociechy.
  • Inną zaletą jest poznanie nowych znajomych, którzy mieszkają w okolicy. Na półkolonii dziecko można zawrzeć znajomości ze swojego rodzinnego miasta.
  • Twoja pociecha nie będzie musiała się obawiać podróży, a także nie będzie się stresować Twoją nieobecnością.
  • Na półkoloniach dzieci nie będą się nudzić. Oferta atrakcji jest na tyle różnorodna, że każdy uczestnik wróci do domu zadowolony!

Nasze pierwsze turnusy półkolonii zimowych startują już 30 stycznia! Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już dzisiaj!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"