Nadchodzi XVII edycja FootballPro Cup Masters

08-12-2023, 14:02 W powietrzu czuć już świąteczną atmosferę, ale w Akademii nie zwalniamy tempa i myślami jesteśmy jeszcze przy sportowych wydarzeniach. Naszych zawodników czeka jeszcze sporo futbolowych wrażeń! 16 grudnia o godz. 10:00 wystartuje siedemnasta edycja Turnieju FootballPro Cup Masters na APR Arenie Dębiec. W trakcie widowiska zobaczymy zmagania zawodników z roczników 2016 oraz 2015 z klubów takich jak: AP Reissa, APR Future Wschód oraz Zachód, FC Wrocław, czy Fase Szczecin.

Reiss Cup by Coconaut - jak przygotować się na turniej?

23-10-2023, 14:18 Już w najbliższy weekend rozpocznie się długo wyczekiwany turniej Reiss Cup by Coconaut! Pierwsza kolejka rozgrywek wystartuje na APR Arenie Dębiec w Poznaniu, a w kolejnych tygodniach w Starych Oborzyskach, Kórniku, Kaliszu, Trzciance, Nowym Tomyślu oraz w Pleszewie. Turnieje to wielkie wydarzenie dla każdego zawodnika Akademii, dlatego ważne jest, aby dobrze przygotować dziecko na nadchodzące rozgrywki.

Nadchodzi Turniej Reiss Cup by Coconaut! Pokaż swoje supermoce!

12-10-2023, 14:50 W ostatni weekend października startuje nasz coroczny cykl turniejów Reiss Cup. W tym roku jest to wyjątkowa edycja, gdyż organizujemy go we współpracy z marką Coconaut pod nazwą Reiss Cup by Coconaut. To największe wydarzenie sportowe, które doskonale jest znane w całej Wielkopolsce! Młodzi adepci Akademii Piłkarskiej Reissa zaprezentują swoje umiejętności, a przy tym będą mieli zapewnionych wiele atrakcji. Reiss Cup to dla wielu zawodników piłkarski debiut, także futbolowe emocje mamy zagwarantowane! Co będzie się działo? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedzi.

Nadchodzą jesienne rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich

14-08-2023, 14:18 Rozgrywki Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich to najważniejsze wydarzenie Akademii, na które z niecierpliwością czekają zawodnicy oraz trenerzy Akademii. Uczestnicy turniejów WLLP mogą poczuć się niczym profesjonalni piłkarze. Jest to dobry test dla młodych adeptów Akademii, który pozwoli zweryfikować postępy piłkarskie. Przeczytaj artykuł i sprawdź aktualny harmonogram rozgrywek.

Podsumowanie Wielkiego Finału WLLP

27-06-2023, 13:40 Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Zgodnie z tym porzekadłem, oficjalnie zakończyliśmy rozgrywki Wielkopolsko – Lubuskich Lig Piłkarskich w sezonie wiosenno-letnim 2023. Turnieje w Dolsku były zwieńczeniem rozgrywek, trwających od jesieni zeszłego roku. Zarówno uczestnicy wydarzenia, jak i organizatorzy, włożyli dużo serca w Finał WLLP, dzięki temu ten event był jeszcze bardziej spektakularny!
+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl