Nadchodzi Turniej Reiss Cup by Coconaut! Pokaż swoje supermoce!

12-10-2023, 14:50 Turnieje

W ostatni weekend października startuje nasz coroczny cykl turniejów Reiss Cup. W tym roku jest to wyjątkowa edycja, gdyż organizujemy go we współpracy z marką Coconaut pod nazwą Reiss Cup by Coconaut. To największe wydarzenie sportowe, które doskonale jest znane w całej Wielkopolsce! Młodzi adepci Akademii Piłkarskiej Reissa zaprezentują swoje umiejętności, a przy tym będą mieli zapewnionych wiele atrakcji. Reiss Cup to dla wielu zawodników piłkarski debiut, także futbolowe emocje mamy zagwarantowane! Co będzie się działo? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedzi.

Sprawdź harmonogram Turnieju

Reiss Cup by Coconaut

Na czym polega Reiss Cup by Coconaut?

To rozgrywki organizowane przez Akademię Piłkarską Reissa, a w tym roku we współpracy z marką Cocoanut. To turnieje skierowane są do wszystkich zawodników Akademii z każdej kategorii wiekowej. Skrzaty i Żaki z najmłodszych grup wiekowych mają zapewnioną szczególną opiekę, z racji tego, że dopiero rozpoczynają swoją piłkarską przygodę. Turnieje Akademii są skierowane do wszystkich zawodników Akademii, dlatego rodzic nie musi zapisywać swojego dziecka. Turnieje są całkowicie bezpłatne.

Sprawdź harmonogram Turnieju

Reiss Cup by Coconaut z Super bohaterami

Jeśli Twoje dziecko jest nowym członkiem pomarańczowej rodziny, to zapewne sportowe wydarzenia Akademii mogą wywoływać wiele emocji, a niekiedy i obaw. Zapewniamy, że Reiss Cup by Coconaut to spektakularny event, który zagwarantuje Twojej pociesze wiele niezapomnianych wrażeń! To nie tylko mecze, ale i wiele atrakcji oraz animacji, aby Twoja pociecha ani przez moment się nie nudziła. W tym roku nasz partner Coconaut przygotował również wiele ciekawych zabaw, więc zapowiada się najlepszy Reiss Cup by Coconaut!

Jakie atrakcje czekają na uczestników Reiss Cup by Coconaut?

Na turnieju każde dziecko ma zapewnioną nagrodę za uczestnictwo w Turnieju – medale i wyróżnienia za zaprezentowane umiejętności piłkarskie oraz bramkarskie. Oprócz prezentu, dziecko będzie mogło wziąć udział w sesji zdjęciowej, zapozować na ściance, pograć z maskotkami Akademii – Luną, Alexem, Timo lub Diego. Trenerzy Akademii nie pozwolą się nudzić Twojemu dziecku. Poza zabawami w czasie Reiss Cupu by Coconaut będzie trwał konkurs, w którym zagwarantowane są świetne nagrody! Warto śledzić fanpage oraz Instagrama Akademii, aby być na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami, o których będziemy nieraz wspominać!

Jakie korzyści zapewnia uczestnictwo w rozgrywkach Reiss Cup by Coconaut?

Granie na turniejach Akademii to nie jest zwykła gra w piłkę nożną. Udział w rozgrywkach pozwala dziecku nabyć cennego doświadczenia oraz wielu umiejętności. Każdy zawodnik będzie mógł zmierzyć się ze swoimi słabościami, ale i lękami. Jest to także doskonała okazja, aby jeszcze bardziej zintegrować się z rówieśnikami z drużyny, ale i z całą społecznością Akademii. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło dzielić pasję z zawodnikami w swoim wieku oraz będzie miało możliwość poznania dzieci z okolicy.

Kiedy gra moje dziecko?

Dziecko oprócz powyższych korzyści, zdobędzie pewność siebie i pozna nowych rówieśników. Jesteśmy pewni, że nasi adepci będą się doskonale bawić podczas tegorocznych rozgrywek Reiss Cup by Coconaut, a turniejowe wspomnienia zostaną z nimi na długo!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM CZŁONKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"