Akademia w plebiscycie „Mistrzowie Sportu”

03-01-2019, 13:53 Sukcesy Akademii

Trwa druga edycja plebiscytu „Mistrzowie Sportu” organizowanego przez „Głos Wielkopolski", a pod honorowym patronatem Andrzeja Kraśnickiego, prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W wielkim finale znaleźli się przedstawiciele Akademii Piłkarskiej Reissa.

Przez cały grudzień trwał etap powiatowych plebiscytu „Mistrzowie Sportu”, a jego zwycięzcami zostali przedstawiciele Akademii Piłkarskiej Reissa, którzy zebrali bardzo dużą ilość głosów i mają szansę na triumf w wielkim finale. Najlepsi w swoich kategoriach okazali się:

Oliwia Draszczyk z Akademii Piłkarskiej Reissa - Szamotuły wygrała w kategorii „Sportowiec Junior Roku - dziewczęta” i z wynikiem 1563 prowadzi w klasyfikacji generalnej. Żeby zagłosować na Oliwię, wyślij SMS PJD.72 na numer 72355.

Alan Lenarczyk z Reprezentacji Akademii Piłkarskiej Reissa rocznika 2002 wygrała w kategorii „Sportowiec Junior Roku – chłopcy” i z wynikiem 530 głosów był najlepszy w powiecie obornickim. Żeby zagłosować, wyślij SMS PJC.154 na numer 72355.

Tomasz Woźniak prowadzący Reprezentacje Regionu Gostyń-Kościan rocznika 2011 i Reprezentacje Kościana rocznika 2010-2012 wygrał w kategorii „Trener Roku” i z wynikiem 389 głosów był najlepszy w powiecie kościańskim. Żeby zagłosować, wyślij SMS PST.170 na numer 72355.

Akademia Piłkarska Reissa - Kościan prowadzona właśnie przez trenera Tomasza Woźniaka wygrała w kategorii „Drużyna Roku powiatu kościańskiego” i z wynikiem 713 głosów zajmuje aktualnie trzecie miejsce w wielkim finale. Żeby zagłosować, wyślij SMS PSD.58 na numer 72355.

- Największą siłą tego plebiscytu jest to, że poświęcony jest on sportowcom wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli. Nagrodzimy w nim zarówno mistrzów Polski, jak i sportowe talenty, które dopiero rodzą się w różnych zakątkach Wielkopolski. Docenienie amatorów, zawodowców i tych, którzy ich szkolą, to świetne uzupełnienie tradycyjnych wyborów złotej dziesiątki w naszym Plebiscycie na Najlepszych Sportowców i Trenera Wielkopolski. Cieszę się, że niektórzy laureaci będą mogli odebrać nagrody wśród największych czempionów na Wielkim Balu Sportowca, 1 lutego w hotelu Andersia. Listy gratulacyjne oraz specjalne okolicznościowe medale odbiorą oni też od Andrzeja Kraśnickiego - mówi redaktor naczelny „Głosu Wielkopolskiego”, Adam Pawłowski. Głosowanie w wielkim finale zakończy się 7 stycznia 2019 roku o godz. 21:00.

Głosować możesz tutaj


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl