Otwarcie APR Arena - pierwszej hali pneumatycznej w Kaliszu

12-12-2023, 12:46 Nowoczesny obiekt sportowy Akademii Piłkarskiej Reissa – APR Arena Kalisz oficjalnie rozpoczął działalność na Osiedlu Widok przy IV Liceum Ogólnokształcącym w Kaliszu. Obiekt będzie służył zawodnikom Akademii, uczniom szkoły oraz mieszkańcom miasta.

Świętujemy 13 urodziny Akademii! Poznaj 13 faktów o naszym klubie

04-10-2023, 08:44 Trzynastka w niektórych kulturach uznawana jest za liczbę pechową, ale my zupełnie się z tym nie zgadzamy! Za nami 13 lat treningów przepełnionych pasją do piłki nożnej, turniejów, obozów i półkolonii, akcji charytatywnych oraz festynów. Dokładnie 10.10.2010 odbyły się pierwsze treningi Akademii Piłkarskiej Reissa, a ta data zapisała się na stałe w kalendarium naszego klubu. Od tamtego momentu dla naszych zawodników i trenerów staliśmy się pomarańczową rodziną, która wspiera, dodaje otuchy i motywuje do działania. Przez tyle lat wiele się wydarzyło! Przeczytaj 13 poniższych faktów i sprawdź czego nie wiedziałeś o Akademii Piłkarskiej Reissa!

Bramkarski sukces zawodnika Akademii – Piotra Sobierajskiego

22-06-2023, 14:53 W poniedziałek odbyła się XXIII edycja Wielkiego Finału Turnieju Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Dwunastoletni Piotr Sobierajski – zawodnik Reprezentacji AP Reissa Poznań rocznika 2011, otrzymał nagrodę za Najlepszego Bramkarza turnieju. Chłopak ma ogromny talent bramkarski, a co o jego sukcesie sądzi trener młodego piłkarza – Dawid Nitka?

Młodzieżowe Ligi Akademii w strukturach WZPN. Sezon wiosenny rozpoczęty!

23-03-2023, 10:42 W naszej Akademii szczególny nacisk kładziemy na indywidualny rozwój zawodnika. Każdy adept Akademii ma szansę wziąć udział w rozgrywkach i turniejach Akademii, aby wykorzystać swoje umiejętności zdobyte na treningach. Jednym z etapów rozwoju zawodnika jest możliwość udziału w wojewódzkich rozgrywkach młodzieżowych, którego celem jest sprawdzenie swoich sił w grze z najlepszymi drużynami w Wielkopolsce. Dowiedz się więcej o strukturze Wojewódzkiej Ligi Młodzieżowej i sprawdź, ile drużyn reprezentuje naszą Akademię podczas tych rozgrywek.

Sukcesy wychowanków Akademii – Michał Gurgul

25-01-2023, 14:03 Wychowanek AP Reissa w Jarocinie – Michał Gurgul niedługo będzie obchodził swoje 17 urodziny, a już może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami. W 2019 roku zadebiutował w Reprezentacji Polski U14, a wczoraj został zgłoszony do PKO Ekstraklasy.
+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"