Turnieje w Kórniku i Pniewach zakończone!

26-11-2019, 11:12 Turnieje

W ubiegły weekend odbyły się kolejne turnieje Reiss Cup 2019. Tym razem rywalizacja przeniosła się do Kórnika i Pniew, gdzie zawodnicy toczyli dzielnie boje o zwycięstwo w rozgrywkach.

W Pniewach zarówno w sobotę, jak i niedzielę odbyły się dwie tury spotkań dla młodych adeptów futbolu z grup B1, czyli zawodników Akademii urodzonych w roczniku 2011 i 2012. Klasę pokazały dziewczyny z APR Ladies, które udowodniły, że mogę rywalizować z chłopakami jak równy z równym!

Pełne rozstrzygnięcia poniżej:

W sobotę wyniki wyglądały następująco:

Tura I

  1. Akademia Piłkarska Reissa Grodzisk Wielkopolski
  2. Akademia Piłkarska Reissa Pniewy
  3. Akademia Piłkarska Reissa Nowy Tomyśl

Najlepszy Zawodnik: Marcel Twardowski (Pniewy)

Najlepszy Bramkarz: Nikodem Urbanek (Grodzisk)

 

Tura II

  1. Akademia Piłkarska Reissa – Rokietnica
  2. Akademia Piłkarska Reissa Ladies Przeźmierowo
  3. Akademia Piłkarska Reissa – Lusówko

Najlepsza zawodniczka: Aleksandra Małaczyńska (APR Ladies)

Najlepszy bramkarz: Ignacy Pawlak (Rokietnica)

 

W drugi dzień weekendu prezentowało się to w taki sposób:

Tura I

  1. Akademia Piłkarska Reissa Wolsztyn
  2. Akademia Piłkarska Reissa Rokietnica
  3. Akademia Piłkarska Reissa Rokietnica (druga drużyna)

Najlepszy Zawodnik: Miłosz Tomaszewski (Wolsztyn)

Najlepszy Bramkarz: Dawid Nogal (Rokietnica)

Tura II

  1. Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
  2. Akademia Piłkarska Reissa Konin
  3. Akademia Piłkarska Reissa Leszno

Najlepszy zawodnik: Jakub Blejwas (Konin)

Najlepszy bramkarz: Patryk Chwastyniak (Leszno)

 

Natomiast w Kórniku ostateczne rozstrzygnięcia prezentują się w następujący sposób. Turniej został zdominowany przez drużyny z Poznania.

Tura I:

  1. Akademia Piłkarska Reissa Poznań - Dębiec
  2. Akademia Piłkarska Reissa Poznań - Grunwald
  3. Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Winogrady

Najlepszy Zawodnik: Przemysław Handke (Dębiec)

Najlepszy Bramkarz: Szymon Grześkowiak (Grunwald)

 

Tura II:

  1. Akademia Piłkarska Reissa Poznań - Grunwald
  2. Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Grunwald (druga drużyna)
  3. Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Szczepankowo

Najlepszy zawodnik: Julian Pieczykolan (Grunwald)

Najlepszy Bramkarz: Julian Weiss (Szczepankowo)

W niedzielę dalej prym wodziły drużyny ze stolicy Wielkopolski:

Tura I

  1. Akademia Piłkarska Reissa Poznań - Starołęka
  2. Akademia Piłkarska Reissa Poznań - Piątkowo
  3. Akademia Piłkarska Reissa Stęszew

Najlepszy Zawodnik: Jan Kurzaj (Dąbrówka)

Najlepszy Bramkarz: Wojtek Wojciechowski (Starołęka)

Tura II

  1. Akademia Piłkarska Reissa Poznań - Dębiec
  2. Akademia Piłkarska Reissa Środa Wielkopolska
  3. Akademia Piłkarska Reissa Poznań - Arena

Najlepszy Zawodnik: Szymon Plewiński (Środa Wielkopolska)

Najlepszy Bramkarz: Justin Palacz (Arena)

Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców Turniejów. Reiss Cup’owe szaleństwo trwa, a już w przyszłym tygodniu zawitamy do: Nowego Tomyśla, Leszna, Krotoszyna i Konina.

Do zobaczenia!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group