Ruszyła Akademia Piłkarska Reissa w Środzie Wielkopolskiej. Pierwsze treningi za nami!

19-09-2014, 09:00

W środę, 10. września br. odbył się pierwszy trening Akademii Piłkarskiej Reissa w nowej lokalizacji – Środzie Wielkopolskiej. W zajęciach wzięło udział ponad 30 - przepełnionych entuzjazmem i chęcią do gry dzieci.

- Bardzo się cieszę, że zajęcia w nowej lokalizacji spotkały się z tak dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. Pierwszy trening miał na celu integrację zawodników oraz zapoznanie z podstawowymi ćwiczeniami z piłką.  Dla wielu z nich to dopiero początek piłkarskiej przygody, która mam nadzieję potrwa jak najdłużej - mówi trener, Bartosz Kujawa.

- Naszym zadaniem jest zapewnienie jak najwyższego poziomu szkolenia. Nowa lokalizacja została wyposażona w profesjonalny sprzęt sportowy, zawsze też możne liczyć na porady i wskazówki patrona Akademii, Piotra Reissa. Wszystko to sprzyja temu, by już za kilka lat Ci młodzi sportowcy odnosili sukcesy w najlepszych polskich, a może nawet zagranicznych klubach – komentuje koordynator, Marcel Wolf.

 

 

Do Akademii Piłkarskiej Reissa w nowej lokalizacji cały czas może dołączyć każde dziecko już od 4. roku życia. Treningi odbywają się zgodnie z harmonogramem:

Kiedy?: poniedziałki oraz środy

  • Godz. 14:30 dla roczników 2011-2008
  • Godz. 15:30 dla roczników 2007-2004

Miejsce: boisko WWSSE ul. Surzyńskich 2


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group