Podsumowujemy FERIE z Akademią!

29-01-2019, 13:44 Podsumowania

Czas zimowych ferii to zdecydowanie okres, na które Twoje dziecko czekało z utęsknieniem. To moment, w którym może zapomnieć o obowiązkach szkolnych i oddać się zabawie i spotkaniom ze znajomymi i rodziną. Dla zawodników Akademii to również okres sportowej pracy. Po pierwsze, podczas tych 14 dni, treningi w naszym Klubie odbywały regularnie i zgodnie z harmonogramem, a po drugie zorganizowaliśmy dla naszych młodych adeptów futbolu zimowe obozy i pełne przygody – półkolonie! Przeczytaj ciąg dalszy artykułu i dowiedz się więcej!

Zorganizowaliśmy w sumie 12 obozów:  dwa piłkarskie w Rewalu, dwa piłkarskie w Grodzisku Wielkopolskim, piłkarski w Kępnie, piłkarski w Jarocinie, piłkarski w Ostrzeszowie, piłkarski w Wągrowcu, bramkarski w Kępnie oraz przy współpracy z naszym partnerem turystycznym SportujMy.pl - obóz pływacko-piłkarski w Kępnie, obóz narciarsko-piłkarski w Karpaczu oraz obóz Activ w Karpaczu.

Zobacz galerię zdjęć z obozu w Jarocinie

Nasi zawodnicy mieli również okazję wziąć udział w elitarnym obozie Champions Camp w Grodzisku Wielkopolskim! Pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, przez cały tydzień szlifowali swój piłkarski fach. Champions Camp to możliwość rozwoju dziecka, doskonalenie poznanych dotąd umiejętności oraz integracja z rówieśnikami. Doświadczenie oraz pasja naszych trenerów pozwalają na w pełni profesjonalną realizację treningów.

Zobacz galerię zdjęć z tegorocznego Champions Camp

Nasz Klub zorganizował również półkolonie, które trwały równo 10 dni - po 5 dni w obu tygodniach ferii zimowych. Odbyły się w 21 lokalizacjach. W Poznaniu dzieci miały okazję do odwiedzenia m.in. Laboratorium Wyobraźni, gdzie zostały małymi chemikami czy warsztatów kulinarnych, gdzie próbowały swoich sił jako młodzi piekarze!

Zobacz galerię zdjęć z Laboratorium Wyobraźni

Zobacz fotorelację z warsztatów kulinarnych

Ferie z naszym Klubem trwały równo 14 dni - od 13. do 26. stycznia! Udział w nich wzięło ponad 1000 uczestników!

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group