Liga bez barier

06-03-2020, 10:48 Turnieje

Wielkopolsko-Lubuska Liga Piłkarska, czyli jedyny turniej w Polsce, w którym może wziąć udział każdy chętny piłkarz i piłkarka bez względu na swój poziom gry, wiek, czy staż treningowy. Należy spełnić tylko jeden warunek – być zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Reissa lub Akademii Piłkarskiej Falubaz w dowolnym roczniku i lokalizacji.


Aby wyrównać szanse w poszczególnych meczach, rozgrywki odbędą się w pięciu grupach wiekowych – A (2013 i młodsi), B1 (2011/2012), B2 (2010/2009), C (2007/2008) i D (2005/2006). W każdej grupie wielkość boiska i długość meczu będą dostosowane do możliwości zawodników. Grupy A i B1 rozegrają mecze towarzyskie, ucząc się zasad fair play, natomiast B2 oraz C zawalczą o mistrzostwo sezonu w swoim regionie, a ostatecznie o tytuł mistrza całej ligii.

 
Kwestia dojazdu na mecze również nie będzie utrudnieniem dla nikogo. Kolejne etapy ligi będą rozgrywane w różnych lokalizacjach regionu, aby każdy chętny zawodnik mógł stawić się na boisku. 

Liga jest szansą na rewelacyjną zabawę nie tylko dla dzieci, ale i ich rodziców. Zapraszamy każdego opiekuna, chętnego wcielić się w rolę kibica! Na stronie organizatora WLLP można znaleźć prosty poradnik dla rodzica, określający co robić, aby wyciągnąć jak najwięcej radości z nadchodzących rozgrywek.

Do zobaczenia 21 marca!

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group