Centra szkoleniowe

Młodzi piłkarze Akademii mają okazję do nauki piłki nożnej na najwyższej klasy boiskach sportowych, czego przykładem są obiekty, takie jak:

 

Centrum szkoleniowe APR Arena Dębiec

W drugiej połowie września swoją działalność na poznańskim Dębcu rozpoczął  nowoczesny ośrodek Akademii Piłkarskiej Reissa, który powstał przy współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 2 oraz Miastem Poznań. Obiekt można zarezerwować tutaj. Kompleks APR Arena Dębiec, którego budowa trwała bezpośrednio przy budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2, prócz profesjonalnego boiska ze sztuczną nawierzchnią i hali pneumatycznej, oferuje możliwość skorzystania z siłownicentrum fizjoterapii, szatni oraz szerokiego zaplecza gastronomicznego. Czytaj więcej o obiekcie.

Kompleks OSiR Baranowo (Gmina Tarnowo Podgórne)​

Jest to główna baza szkoleniowa naszego klubu, na której trenują m.in. reprezentacje Akademii. Kompleks sportowy w Baranowie jest specjalnie przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych. Słynie on ze specjalnej nawierzchni  trawy III generacji, posiadającej certyfikat UEFA. Gwarantuje ona wysoką jakość rozgrywek. Warto nadmienić, że na obiekcie odbywają się liczne turnieje naszego klubu (Turnieje Regionów czy FootballPro Cup Masters), a także zgrupowania drużyn z polskiej Ekstraklasy.

 

APR Arena Leszno

APR Arena Leszno to w pełni wyposażony, nowoczesny obiekt przeznaczony do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Największym atutem boiska jest fakt, że zapewnia ono optymalne warunki do przeprowadzenia treningu niezależnie od pory roku. Zadaszenie, system grzewczy i profesjonalne oświetlenie umożliwiają rozegranie meczu nawet w czasie deszczu, śniegu czy mrozu.

Obiekt można zarezerwować tutaj -> http://www.arenaleszno.pl/

 

Baza szkoleniowa w Dolsku

Boisko z naturalną nawierzchnią o wielkości prawie 2 hektarów to niewątpliwy atut Centrum Szkoleniowego w Dolsku. Ponadto zaraz przy murawie znajduję się nowoczesny hotel, który staję się przysłowiowym domem dla naszych zawodników podczas letnich obozów, zgrupowań czy turniejów i sparingów. Na kompleks składa się również Orlik, pełnowymiarowe boisku do piłki plażowej i boisko do koszykówki. Uroku dodaje na pewno przepiękna aura okraszona jeziorem i przyrodą.

 

Baza szkoleniowa w Jarocinie

Cztery pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej, płyty do treningu strzeleckiego i bramkarskiego, korty tenisowe, aquapark, hala sportowa z basenem. A to wszystko zlokalizowane przy hotelu Jarota w Jarocinie. W Akademii Piłkarskiej Reissa dajemy możliwość korzystania z najnowocześniejszych obiektów.

 

Baza szkoleniowa w Grodzisku

Akademia realizuje obozy sportowe, których celem jest przygotowanie do sezonu, na kompleksie boisk w Grodzisku Wielkopolskim, które odpowiadają wszystkim standardom UEFA oraz FIFA, na których regularnie do rozgrywek sportowych przygotowują się Kluby Ekstraklasy.

Projekt i wykonanie: cogitech group