Akademia Piłkarska Reissa | Baza szkoleniowa Akademii
Youtube
Instagram

Więcej niż FUTBOL!Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!
Obiekty sportowe

 

Młodzi piłkarze Akademii mają okazję do nauki piłki nożnej na najwyższej klasy boiskach sportowych, czego przykładem są obiekty, takie jak:

 

Kompleks OSiR Baranowo (Gmina Tarnowo Podgórne)​

Jest to główna baza szkoleniowa naszego klubu, na której trenują m.in. Reprezentacje Akademii. Kompleks sportowy w Baranowie jest specjalnie przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych. Słynie on ze specjalnej nawierzchni  trawy III generacji, posiadającej certyfikat UEFA. Gwarantuje ona wysoką jakość rozgrywek. Warto nadmienić, że na obiekcie odbywają się liczne turnieje naszego klubu (Turnieje Regionów czy FootballPro Cup Masters), a także zgrupowania drużyn z polskiej Ekstraklasy.

 

APR Arena Leszno

APR Arena Leszno to w pełni wyposażony, nowoczesny obiekt przeznaczony do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Największym atutem boiska jest fakt, że zapewnia ono optymalne warunki do przeprowadzenia treningu niezależnie od pory roku. Zadaszenie, system grzewczy i profesjonalne oświetlenie umożliwiają rozegranie meczu nawet w czasie deszczu, śniegu czy mrozu.

Obiekt można zarezerwować tutaj -> http://www.arenaleszno.pl/

 

Baza szkoleniowa w Dolsku

Składa się z boiska typu Orlik, boiska z naturalną nawierzchnią oraz boiska do koszykówki i piłki plażowej. Obiekty wyposażone są w estetyczne szatnie, zaplecze oraz taras widokowy. Młodzi piłkarze naszego klubu trenują tam głównie podczas letnich zgrupowań.