Centra szkoleniowe

Młodzi piłkarze Akademii mają okazję do nauki piłki nożnej na najwyższej klasy boiskach sportowych, czego przykładem są obiekty, takie jak:

Centrum szkoleniowe APR Arena Dębiec

W drugiej połowie września swoją działalność na poznańskim Dębcu rozpoczął  nowoczesny ośrodek Akademii Piłkarskiej Reissa, który powstał przy współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 2 oraz Miastem Poznań. Obiekt można zarezerwować tutaj. Kompleks APR Arena Dębiec, którego budowa trwała bezpośrednio przy budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2, prócz profesjonalnego boiska ze sztuczną nawierzchnią i hali pneumatycznej, oferuje możliwość skorzystania z siłownicentrum fizjoterapii, szatni oraz szerokiego zaplecza gastronomicznego. Czytaj więcej o obiekcie.

Kompleks OSiR Baranowo (Gmina Tarnowo Podgórne)​

Jest to główna baza szkoleniowa naszego klubu, na której trenują m.in. reprezentacje Akademii. Kompleks sportowy w Baranowie jest specjalnie przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych. Słynie on ze specjalnej nawierzchni – trawy III generacji, posiadającej certyfikat UEFA. Gwarantuje ona wysoką jakość rozgrywek. Warto nadmienić, że na obiekcie odbywają się liczne turnieje naszego klubu (Turnieje Regionów czy FootballPro Cup Masters), a także zgrupowania drużyn z polskiej Ekstraklasy.

APR Arena Leszno

APR Arena Leszno to w pełni wyposażony, nowoczesny obiekt przeznaczony do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Największym atutem boiska jest fakt, że zapewnia ono optymalne warunki do przeprowadzenia treningu niezależnie od pory roku. Zadaszenie, system grzewczy i profesjonalne oświetlenie umożliwiają rozegranie meczu nawet w czasie deszczu, śniegu czy mrozu.

Obiekt można zarezerwować tutaj -> http://www.arenaleszno.pl/

Baza szkoleniowa w Dolsku

Boisko z naturalną nawierzchnią o wielkości prawie 2 hektarów to niewątpliwy atut Centrum Szkoleniowego w Dolsku. Ponadto zaraz przy murawie znajduję się nowoczesny hotel, który staję się przysłowiowym domem dla naszych zawodników podczas letnich obozów, zgrupowań czy turniejów i sparingów. Na kompleks składa się również Orlik, pełnowymiarowe boisku do piłki plażowej i boisko do koszykówki. Uroku dodaje na pewno przepiękna aura okraszona jeziorem i przyrodą.

Baza szkoleniowa w Sędzinku

Folwark Matecznik to pięknie odnowiony dworek z XIX wieku, przy którym znajduje się szereg atrakcji. Boisko do piłki nożnej, miejsce na grilla czy prywatne spa - to tylko niektóre z możliwości spędzenia czasu w Folwarku. A wszystko to nieopodal Jeziora Niepruszewskiego!

Baza szkoleniowa w Jarocinie

Cztery pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej, płyty do treningu strzeleckiego i bramkarskiego, korty tenisowe, aquapark, hala sportowa z basenem. A to wszystko zlokalizowane przy hotelu Jarota w Jarocinie. W Akademii Piłkarskiej Reissa dajemy możliwość korzystania z najnowocześniejszych obiektów.

Baza szkoleniowa w Grodzisku

Akademia realizuje obozy sportowe, których celem jest przygotowanie do sezonu, na kompleksie boisk w Grodzisku Wielkopolskim, które odpowiadają wszystkim standardom UEFA oraz FIFA, na których regularnie do rozgrywek sportowych przygotowują się Kluby Ekstraklasy.

Projekt i wykonanie: cogitech group