Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. X
Youtube
Instagram

Więcej niż FUTBOL!Trwają nabory!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sprawdź informacje o swojej lokalizacji

Wybierz z listy dostępnych lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zajęciami?

Zostaw kontakt!

Akademia rozpoczęła współpracę z hiszpańską firmą JOMA

02-07-2015 | Godzina 09:43

Miło nam poinformować, iż partnerem technicznym Akademii Piłkarskiej Reissa została firma JOMA, specjalizująca się w produkcji odzieży sportowej, obuwia oraz akcesoriów piłkarskich. Wraz z początkiem lipca, nasi zawodnicy będą korzystać ze sprzętu dostarczanego przez firmę, która ubiera takie drużyny piłkarskie, jak: Espaniol Barcelona, Fiorentina, Palermo oraz indywidualnych zawodników najlepszych europejskich klubów (w tym Barcelony i Realu Madryt).

 

 

- Wkraczamy w nowy sezon 2015/2016. Chcemy zapewnić zawodnikom najwyższej jakości sprzęt sportowy. Współpraca z marką Joma otwiera przed nami wiele możliwości i daje szansę rozwoju. Przede wszystkim, hiszpańska firma posiada niespotykaną, bogatą ofertę.  To nie tylko stroje i obuwie, ale również odzież termiczna, casual, a także wyposażenie do uprawiania innych dyscyplin, z której będzie mógł skorzystać każdy zawodnik, rodzice oraz kadra trenerska Akademii. Jako jedyni w Polsce podpisaliśmy bezpośrednio umowę z centralą w Toledo, w Hiszpanii, a Joma przygotowała specjalną kolekcję dla naszego klubu, a także dofinansuje zakup strojów. Przekonała nas również szybka realizacja zamówień – mówi Piotr Matecki, Prezes Zarządu.

 

Współpraca z nowym partnerem wiąże się też ze zmianą dotychczasowych barw klubowych. Znakiem rozpoznawczym Akademii nadal będzie kolor pomarańczowy w połączeniu z czarnym (rękawki, spodenki), jednak uzupełniony zostanie o drugi wariant kolorystyczny – błękitną koszulką oraz granatowe spodenki i getry.

 

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W nawiązaniu do licznych pytań ze strony rodziców o inny kolor strojów, postanowiliśmy wprowadzić nowy, wyróżniający się wariant, błękitno - granatowy. Dodatkowo chcielibyśmy wdrożyć w nowym sezonie zasadę, że w pierwszy dzień treningowy zawodnicy ubierają zestaw pomarańczowy, w kolejny zestaw błękitny. W przypadku rozgrywek -  mecze u siebie grają w komplecie pomarańczowym, mecze wyjazdowe w błękitnym. Ma to poprawić postrzeganie naszej Akademii przez osoby z zewnątrz oraz inne kluby, a także sprawić, by zawodnicy czuli się częścią zespołu nie tylko w czasie rozgrywek ligowych, ale też podczas treningów – opowiada Mateusz Bosacki, Menadżer ds. Handlu w Akademii.

 

Współpraca z Jomą wpłynie także na podniesienie kwalifikacji kadry szkoleniowej Akademii.

- Firma wspierać będzie rozwój naszych trenerów poprzez organizowanie staży w zagranicznych klubach, którym dostarcza sprzęt sportowy. Joma to firma z ponad 50-letnim doświadczeniem – mówi Piotr Reiss, patron Akademii.

 

 

Pytania i odpowiedzi:

1. Co jeśli już kupiłem dziecku strój poprzedniej marki Nike? Czy muszę kupić strój?

Zgodnie z zasadami przyjętymi od początku funkcjonowania naszej Akademii, nie ma przymusu zakupienia stroju przez opiekunów. Okazją do zakupu nowego kompletu może być wyjazd na obóz, rozpoczęcie nowego sezonu, święta, urodziny, inna uroczystość lub po prostu moment, gdy dziecko wyrośnie ze starego stroju.

 

2. Kiedy dokonać zakupu nowych strojów?

Warto skorzystać ze specjalnego bonu, przygotowanego przez naszego nowego partnera. Cena za komplet ze zniżką wynosi 109 zł (z nadrukiem). Bon ze zniżką na stroje obowiązuje do 31.sierpnia. Dodatkowo, każdy kto zakupi nowy komplet strojów, otrzyma bezpłatnie wyjątkowy nadruk na koszulkę. (więcej informacji o możliwości skorzystania z bonu otrzymają Państwo w dedykowanym mailu).

 

3. Dlaczego Joma?

 • Akademia jako jedyna w Polsce podpisała bezpośrednio umowę z centralą Jomy w Toledo
 • Joma oferuje korzystną cenę - z bonem można kupić strój już za 109 zł z nadrukiem
 • Wybrane modele strojów nie są modelami z kolekcji podstawowej, ale zaawansowanej technologicznie
 • Joma przygotowała dla naszego klubu specjalną kolekcję, a także dofinansuje zakup strojów
 • Szybka realizacja zamówień przez Jomę
 • Dzięki współpracy z nowym partnerem, nasi klienci mają możliwość skorzystania z zakupów na raty 0%
 • Joma świadczyć będzie Akademii także dodatkowe usługi marketingowe oraz szkoleniowe
 • Joma posiada rozbudowaną ofertę, zwłaszcza obuwia czy odzieży codziennej, o co pytało wielu rodziców
 • Cykliczność współpracy klubu z partnerem technicznym – to niemal reguła, że każdy klub planuje zmiany marki sprzętu po 3-4 latach, co wiąże się przede wszystkim ze zmianą modelu koszulki oraz nową kolorystyką
 • Joma wspierać będzie klub nie tylko poprzez dostarczanie strojów, ale zadba też o rozwój kadry szkoleniowej poprzez staże w zagranicznych klubach z nimi współpracującymi

 

4. Jaka kolorystyka strojów obowiązuje na treningach, meczach oraz turniejach?

W nawiązaniu do licznych pytań ze strony rodziców o inny kolor strojów, postanowiliśmy wprowadzić wyróżniający się wariant, błękitno - granatowy. Dodatkowo, chcemy także wprowadzić nową koncepcję dotyczącą korzystania z nich, wzorując się na najlepszych europejskich akademiach piłkarskich. Jednocześnie chcemy podkreślić, iż są to wskazówki ze strony naszego klubu, które mają służyć zarówno zawodnikom, jak i trenerom.

Trening:

 • w pierwszy dzień treningowy zawodnicy ubierają zestaw pomarańczowy,
 • w kolejny dzień zestaw błękitny

 W przypadku rozgrywek:

 • mecze u siebie zawodnicy grają w komplecie pomarańczowym,
 • mecze wyjazdowe w błękitnym.

 

 

 

5. Czy Joma oferuje sprzęt wysokiej jakości?

Joma to firma z ponad 50-letnim doświadczeniem, jest partnerem klubów, takich jak Espaniol Barcelona czy Fiorentina. Co więcej –  w swojej historii podpisywała indywidualne kontrakty z zawodnikami najlepszych europejskich klubów, w tym m.in. z Barcelony czy Realu Madryt. Mamy pewność, że współpracujemy z najlepszymi. Zestawy meczowe wybrane przez Akademię są modelami, zaawansowanymi, z oddychającą oraz usuwającą pot tkaniną. Są zdecydowanie lepsze jakościowo niż poprzednie. Ponadto, odzież marki Joma została pilotażowo sprawdzona przez ostatnie 2 miesiące, zarówno przez zawodników, jak i trenerów.

 

6. Jak zakupić nowy strój ?

a) Panel rodzica! NOWOŚĆ!  Opłata za strój doliczana do abonamentu, możliwość zamawiania na raty 0%. Zaloguj się do panelu rodzica na stronie akademii: http://konto.akademiareissa.pl (jeśli masz problem z zalogowaniem prosimy o kontakt: info@akademiareissa.pl lub 502 741 749), następnie wejdź w kafelek „zamów sprzęt”, wybierz interesujący Cię zestaw i wypełnij formularz. Obowiązkowo wpisz kod z bonu, który przesłaliśmy w załączniku lub smsem. Wybierz formę dostawy i czekaj na przesyłkę. Opłata za strój zostanie doliczona do abonamentu za kolejny miesiąc lub rozbita na raty jeśli wybierzesz taką opcje. Loginem do konta jest adres mailowy


b) Telefonicznie: 506 616 207  (w godzinach 9:00- 16:00)


c) Bezpośrednio u koordynatora, wypełnij specjalny formularz zamówienia wraz z koordynatorem, opłata za zamówienie zostanie doliczona do kolejnej składki za abonament, istnieje możliwość rozbicia składki na 2,3 raty 0%.


d) W sklepie internetowym www.footballpro.pl


e) W sklepie stacjonarnym Poznań ul. Źródlana 19/1 (pn-pt 8:30-16:30)

 

 

Kilka słów o naszym partnerze:

Firma Joma obecna jest na rynku od 1965 roku i jest najbardziej znaną hiszpańską marką sportową. Przez ten czas zdobyła uznanie wśród wielu gwiazd sportu, głównie dzięki wysokiej jakości produktów. Firma w 2007 roku znalazła się na pozycji lidera w swojej branży w „Forum uznanych marek Hiszpanii”. W tym samym roku, była także sponsorem ponad 40 zawodowych drużyn oraz niemal 500 zawodników na całym świecie. W 2009 roku firma zawarła umowę sponsoringową z Federacją Lekkoatletyki Hiszpanii, zgodnie z którą lekkoatleci tego kraju przez 4 lata występowali w strojach sportowych Joma.

 

Wróć do listy