Akademia Reissa OSiR Baranowo awansowała do ligi okręgowej!

16-06-2015, 15:51

Miło nam poinformować, że drużyna Seniorów naszej Akademii zapewniła sobie awans do ligi okręgowej!

 

Dobra passa seniorów Akademii trwa od samego początku, a więc od 2013 roku. Swoją przygodę z rozgrywkami rozpoczęli od startu w B-klasie.  Ich przeciwnikami były takie drużyny jak:  Odlew Poznań, Zieloni Gaj Mały, Arka Kiekrz, Wełna II Rogoźno, UKS Canarinhos Skórzewo czy FCL Przeźmierowo. Zespół seniorów nie miał sobie równych i po emocjonujących pojedynkach, uplasował się ostatecznie na pierwszym miejscu w tabeli. Taki sukces oznaczał jedno – oficjalny awans do A-klasy.

 

 

Rundę jesienną 2014/2015 w A-klasie drużyna seniorów rozpoczęła od silnego uderzenia. Pierwszy mecz z zespołem Rakieta Głuponie wygrali aż 4:0. Kolejne spotkania to kolejne punkty na koncie naszych zawodników, m.in.: wygrana 2:1 z GKS Golęczewo, 1:0 z Rzemieślnikiem Kwilcz oraz 5:1 z Rokitą Rokietnica.

 

Runda wiosenna 2014/2015 to ciąg dalszy umacniania się naszej drużyny na pozycji lidera. Pierwszy mecz, seniorzy Akademii wygrali aż 13:0 z Rakietą Głuponie. Zawodnicy w składzie z Piotrem Reissem nie poprzestali jednak na jednym zwycięstwie. Tydzień później pokonali Orkan Objezierze 1:0, następnie 3:0 GKS Golęczewo, 3:0 Tarnovię II Tarnowo Podgórne, 2:0 Huragan Michorzewo oraz 7:0 Byki Obrowo. Kolejnymi przeciwnikami seniorów Akademii byli:

  • Warto Obrzycko, z którą wygrali 3:1,
  • Czarni Kaźmierz - mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla naszej drużyny,
  • Szturm Junikowo, którego rozgromili aż 7:0,
  • Rzemieślnik Kwilcz – spotkanie zakończyło się zwycięstwem Akademii 6:3.

 

 

Do zakończenia rundy wiosennej pozostał tylko jeden mecz z drużyną Rokita Rokietnica. Mimo, ze rozgrywki rundy wiosennej wciąż trwają, już teraz możemy cieszyć się z awansu drużyny Akademii Reissa OSiR Baranowo do klasy okręgowej! Drużyna seniorów zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli i ma aż 10 punktów przewagi nad drugim zespołem – Szturmem Junikowo.

 

Zapraszamy do obejrzenia drogi seniorów Akademii po awans! Przed Wami film z meczu ze Szturmem Junikowo.

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group