Trzeci weekend Reiss Cup 2018 zakończony!

03-12-2018, 19:47 Turnieje

W miniony weekend odbyły się kolejne turnieje z cyklu Reiss Cup 2018. Tym razem piłkarze Akademii Piłkarskiej Reissa rywalizowali w trzech miejscowościach: Leszno, Pleszew, Wolsztyn.  

Pełna galeria z turniejów Reiss Cup 2018!

W Wolsztynie podczas dwóch dni rywalizacji mogliśmy oglądać zmagania zawodników z grup B1 (rocznik 2010-2011). W sobotę grały drużyny z: Pniew, Leszna, Grodziska Wlkp, Pońca, Szamotuł, Gostyni, Kościana, Kamieńca, Opalenicy, Rawicza. Ze względu na liczbę drużyn turniej był rozgrywany w turach porannych oraz popołudniowych. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się gospodarze turnieju, piłkarze z Wolsztyna. Poniżej wyniki poszczególnych tur: 

I Tura:  

1. Wolsztyn   2. Grodzisk Wlkp   3. Kościan 

II Tura:  

1. Rawicz   2. Wolsztyn   3. Pniewy  

Do niedzielnej rywalizacji przystąpiły drużyny: Kościan, Nowy Tomyśl, Pogorzela, Krobia, Stary Widzmin, Obra, Siedlce, Zbąszyń.Pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Starego Widzmina, drugie z Kościana a trzecie z Obry. 

Harmongoram Reiss Cup 2018!

Dołącz do wydarzenia Reiss Cup na FB!

W Lesznie swoje mecze rozgrywały drużyny z grup C,  najstarsi piłkarzy występujący podczas Reiss Cup 2018. Piłkarze z rocznika 2006-2007 swoje mecze rozgrywali na nowoczesnym ośrodku treningowym APR Arena Leszno.  W jednodniowych zmaganiach, podczas, których zostały rozegrane dwie tury zawodów podium wyglądało następująco: 

Tura poranna: 

1.Poznań - Grunwald  2. Gostyń  3. Kościan 

Tura popołudniowa: 

1.Kargowa 2. Nowa Sól 3. Pogorzela 

Trzeci turniej rozgrywany był w Hali Sportowej w Pleszewie przy ul. Bolesława Krzywoustego 4.  W pierwszym dniu grali zawodnicy z grupy A, czyli rocznik 2012 i młodsi. W tej rywalizacji liczy się przede wszystkim dobra zabawa i radość z piłki nożnej. Dlatego podczas meczów nie liczy się zdobytych bramek. 

Drugiego dnia do walki o puchary stanęły roczniki 2010-2011, czyli grupa B1.  

I Tura : 1. Kępno, 2. Kalisz I, 3. Kalisz II 

II Tura: 1. Kępno 2. Kalisz, 3.  Brzeziny 

Oficjalny sklep Akademii Piłkarskiej Reissa tutaj!

 


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"