Orliki podbiły WLLP. Podsumowanie kolejki kat. B2.

09-05-2023, 18:41 Turnieje

W miniony weekend w WLLP wzięli udział zawodnicy z kat. B2. Młodzi piłkarze mieli ogromną motywację do działania, co nie raz pokazali swoim trenerom. Pomimo angielskiej pogody na zewnątrz, nie zabrakło emocji, goli, świetnych akcji, ale i zespołowej pracy. Orliki doskonale wiedzą, jak poradzić sobie na boisku, nie boją się ryzykować i prezentują wysoki poziom piłkarski.

zapowiedź kolejki b2

Deszczowa pogoda nie ostudziła emocji

W trakcie rozgrywek robi się coraz goręcej, jest to spowodowane zbliżającym się Wielkim Finałem WLLP, który odbędzie się już 24 czerwca w Dolsku. Orliki w trakcie rozgrywek wykazali się ogromnym zaangażowaniem, motywacją i chęcią gry. Podczas spotkań padło wiele goli, a młodzi piłkarze wykonali sporo świetnych podań, wykorzystując wiedzę zdobytą na treningach. Adeptom Akademii towarzyszyło wiele emocji, od euforii, po złość i determinację. Rozgrywki WLLP to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności i przekonać się, nad czym warto jeszcze popracować.

Jak plasują się tabele?

Orliki grają w swojej kategorii wiekowej na punkty, a walka jest zacięta. Liczba punktów w tabeli zaważy o ich grze w finale WLLP. Orliki zdecydowanie w tej rundzie nie odpuszczają i walczą niczym lwy! Kto zagra w finałowych turniejach?

SPRAWDŹ TABELE

Frekwencja na wysokim poziomie

Pomimo zmiennej pogody, frekwencja na turniejach utrzymuje się na świetnym poziomie. W miniony weekend w WLLP wzięło udział ponad 330 zawodników kat. B2. Cieszmy się również, że w turniejach bardzo chętnie biorą udział rodzice.

Zdecydowanie w edycji wiosennej WLLP na turniejach pojawia się wielu rodziców i opiekunów naszych zawodników. Jest to ogromna radość dla trenera i organizatorów kolejek. Zawsze podkreślamy, że słowa otuchy i motywacji od rodzica, są na wagę złota. Dziecko potrzebuje wsparcia ze strony rodzica, zwłaszcza, kiedy robi to, co najbardziej lubi i rozwija swoją pasję. Dziękujemy wszystkim rodzicom i zapraszamy na kolejne rozgrywki WLLP, a także na finał do Dolska. Będzie się działo! komentuje koordynator WLLP Jakub Kupczyk

Następna kolejka odbędzie się 13-14 maja, a na boisku zmierzą się najmłodsi piłkarze Akademii!

SPRAWDŻ TERMINARZ KAT A

SPRAWDZ TERMINARZ KAT B1

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, aby być na bieżąco z ligowymi newsami.


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

+48 502 741 749 zapisy@akademiareissa.pl

Jeżeli Twoje dziecko trenuje już regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA". Jeżeli Twoje dziecko nie trenuje jeszcze regularnie w naszym klubie, kliknij opcję "NIE JESTEM ZAWODNIKIEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA"